Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben 5 sene once falan uygulamistim ketokafasi gurubundaydim onlar surekli ketojenik besleniyor...
Karb degeri yuksek sebzede yasakti meyve zaten hiç yoktu.
Şu an diyetisyenler anlik tarti degisimi gorulsun motive olunsun diye uygulattiriyor
10 gunden fazla uygulama zaten cunku karbsiz verilen kiloda tartiya yansiyan su kaybidir

Kuzum şu şekilde düşünüyorum sürekli yapmam hani biliyorsnuz 10 gün yaptım bunu arkasidnan gelen günler dengeli gitmeniz alzim dedi diyetisyen yani birden tekrar abanirsaniz karbonhidrata verdiğinizi alır artı görürsünüz ancak 1 dilim ekmek bir gün veya diğer günlerde bir gün kuru baklagil eklerseniz haftalık yeme planiniza birden hepsine birden tatlı meyve makarna kızartma dusmezseniz artı görmezsiniz azar azar gitmemizi soyledi ben sonrasında nasıl gidecek bu iş diye sorduğum için.

Devamında gelen günlerde
Mesela 15 gündür yaklaşık normal beslenmeye döndüm ama burda sizde gördünüz porsiyon kontrolü yapmaya çalıştım ama tostta yaptım.yedim nohutlu salatada yaptım canım çekti avuç içi lavasta yedim meyvede kattım.ogunlere ama.hepsi azar azar di.Tekrar verileni geri almaktan korktuğundan ötürü öyle yaptim

Daha önce deneyimlemissin nasil hareket edecegini çözmüssun ben bilincsizce yaptim... Veganlar gibi düşün bu ketojenik beslenenleri.. çok katılar..
En sagliklisi Akdeniz beslenmesi

Daha önce deneyimlemissin nasil hareket edecegini çözmüssun ben bilincsizce yaptim... Veganlar gibi düşün bu ketojenik beslenenleri.. çok katılar..
En sagliklisi Akdeniz beslenmesi
Aslında aralıklı oruç sonrada Akdeniz beslenmesi olayına girmek istiyorum bu Akdeniz beslenmesini tam bilmiyorum.benim.bacaklarimda aşırı şişlik ve ödem gibi selülit varı şeyler oluyordu son zamanlarda çok kotulesmisti bu keto ve Akdeniz beslenmesini tavsiye ediyorlar
Aslında bende çok bilinçli değilim da diyetisyeni darlamistik hep böyle gitmez bu hayat diye dedigim şeyleri söyledi aslainda bende deneyimlemeye çalışıyorum

Allah şifa versin canım tatilde yemiycen de ne zaman yiycen haftaya toparlarsın

Farkindaysan diyetisyenlerde aralikli oruca yöneldi neden? Çünkü su an bu moda :) para bundan geliyor :) videolar paylasimlar diyet ornekleri.... Bu bi furya...
Ben Akdenizden şaşmiyorum
Sana en iyi gelecek şey daha onceki paylasimlarinda ki gibi beslenmeye devam edip uzun yuruyusler yapman
Dedigin problem bende de vardi o yuzden kolay ödemleniyorum ve alt bedenim daha kalın...
Uzun yürüyüşler şifa oldu

Peki o zaman sen hic persembeleri cuma tartisinda az cikmak icin pirinç lapası günü yaptin mi? Ne kadar eskilerden bir test edelim
Zipzip- başkan vardı 6.takimdan 1.takimdan çok değerli bir sürü arkadaşlar vardı black, Seval felan valla isim hafızam üçüncü çocuktan sonra gitti gerisini görsem hatirlarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…