Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı sabahlar olsun hepimize kocaman gnaydınlar :KK200: :KK33:
Günaydın canım
Hem de nasil zor bir de yarin tarti günü :KK17:

Ohh mis 10 bin olmadan bırakma :super:
18.bin yaptım
Günaydın hayırlı cumalar olsun 🙏
Günaydın hayırlı cumalar
Gunaydın hanımlar💕
Günaydın
gunaydın kızlar hayurlı cumalar
Günaydın
Günaydın
Geçen cumartesi 79,700
Bugün 76,700
Fark -3 kilo
Hamdolsun ödemin çoğu gitti, regl geldi, biraz daha ödem var, önümde 2 gün kaldı - 700 daha görsem muhteşem olacak

LenaG LenaG
Süpersin memleket yaradı sana
Günaydın :KK19: hiç gidesim yok ama bugün yolculuk günü birazdan tartı atıcam ve son menümü paylaşıcam dönene kadar :KK43:
İyi yolculuklar
Gunaydin🌸
Dün surekli pc başındaydim 3 video editledim cok dikkat isteyen birşey herhalde ondan kaynakli baş ağrısı yaşadım araniza gelemedim🌸✨ bugun iyiyim🫶🏻😘

Canim reglim hala tesrif etmedi ama artik baya sistim 🐡🐡🐡
Günaydın canım
Aynen yaa
Gecen hafta bi basagrisi yasamistim apranax içtim
Dün de dayanamadim parol ictim
Onlar etkiledi mutlaka...

İnsta yine uctu gına geldi bu engellerden
Ağrı kesici ler de geciktirmis olabilir bugün yasak varmış instg da haniye icin

Burada belediye ucretsiz haftada 4 gün plates zumba ve yoga yaptırıyor Bayadır istiyorum biraz uzak diye katilmamistim bugün gittim zumba günüymüş hem yürüyerek döndüm 18.bin adım ve 45 dkk zumba yaptım benden mutlusu yok
Neeee 18 bin miiii😻😻🧿🧿 ay ben cok ozledim uzun yuruyusleri

8 yemek kaşığı içinde 2 köfte büyüklüğünde (60 gr) et/tavuk bulunan sebzeli ve patatesli bir yemek – 2 farklı yemek gibi de olur (zeytinyağlı sebze + köfte vs.)

3-4 küçük domates + 1 tane kapya biber (üzerine zeytinyağı + limon ve istediğiniz baharatlar ile)

1 bardak ayran (200 ml)

BUNA DA ASLA UYAMIYORUM... cunku makarna pılav cıktı bu hafta.... her zaman sebze olmuyo evde. hadı etı al bı parca kızart veya tavugu gogus dograt kasptan. ama ısten gelıp yorgun servıssız. yorgun aregın nası sebze yapacam. dıyetısyen pazardan yap kavanozlara koy dedı. hangı sebzelerı yapıosnz kızlar. aklıma gelenler kabak yemegı, semızotu, taze fasulye. baska ne varkı?
Normal patlıcan yemeği de yapabilirsin az patatesli ya da kıymalı musakka gibi zeytinyağıyla. Kabak dible yapabilirsin yemek gibi içine bir iki kaşık bulgur koyuyorsun öyle pişiyor. Sarımsaklı ekşili börülce yapabilirsin. Fırında Kabak mücver yapabilirsin havuçlu. Şimdilik bu kadar geldi aklıma
Kuzum geçen ay yaptığım 10 günlük ketojenik diyet vardı ya diyetisyenin verdiği bugün ona başladım tekrardan 😘
Ben öğrenebilir miyim neler yiyorsun neler yemiyorsun 🤔

Normal patlıcan yemeği de yapabilirsin az patatesli ya da kıymalı musakka gibi zeytinyağıyla. Kabak dible yapabilirsin yemek gibi içine bir iki kaşık bulgur koyuyorsun öyle pişiyor. Sarımsaklı ekşili börülce yapabilirsin. Fırında Kabak mücver yapabilirsin havuçlu. Şimdilik bu kadar geldi aklıma

Ekmek bakliyat meyve şeker patates makarna pilav aburcubur yok listeye göre gidiyorum protein ağırlıklı ve sebze içeriği bu sekilde oluyor

tesekkurler kuzum

Sana nasıl etki etti canım tabi bünyeye göre değişebilir.
25 gund falan 5 kilo vermistim,sonra bir sindirim problemim basladi protein ve yag icerikli bir beslenme oldugu icin enzimlerim bozulmus
Normal beslenmeye gecince de 8 kilo olarak geri geldi🙈
Ben gercekten ketojenik yapiyordum ama senin ki düşük karbonhidratli beslenme diye geciyor... Ketojenikte karb 20-30 gr arasi kaliyor

LenaG LenaG canım nasılsınız
Benim kilolar aldı başını gidiyor 🤕
Tatilde dayım ile birlikteyiz(akciğer kanseri kendisi)☹️
İnşallah en kısa zamanda iyileşecek 🌺
Gece 12 den sonra ancak çocuklar uyumuş oluyor,sakin kafa ile muhabbet ediyoruz.
Tabi illa birşeyler yiyip içiyoruz. İstemediğim zaman çok üzülüyor birlikte yiyelim diyor onu kırmak istemiyorum ve yiyorum.
Kilo aldığım için asla üzgün değilim aksine vicdanen daha rahat hissediyorum. Dayımı kırsaydım tatil bitikten sonra çok üzülürdüm.

Cumartesi günü tartı fotoğrafına kimse şok olmasın lütfen 🫣🙃 beni cumartesi direk takımlara al canım♥️💙

25 gund falan 5 kilo vermistim,sonra bir sindirim problemim basladi protein ve yag icerikli bir beslenme oldugu icin enzimlerim bozulmus
Ben gercekten ketojenik yapiyordum ama senin ki düşük karbonhidratli beslenme diye geciyor... Ketojenikte karb 20-30 gr arasi kaliyor
Senin uyguladigin tam olarak nasıldı?
Birde 10 günden sonra normal beslenmeye geçtiğinizde azar azar katın ekmek bulgur patates vs diye söyledi hatta ayda 10 gün yapabilirsiniz yada haftada 2 gün şeklinde yapabilirsiniz diye soylemisti

Çok geçmiş olsun

Selamlar 🌸

Bugünkü planımız
Kahvaltı: 10 ,00 2 dilim yağlı beyaz peynir ( 60 gr), 5 siyah zeytin, domates, salatalık

Ara: 12,00
1 fincan sade kahve + 2 bardak su

Öğle:14,00
120 gr tavuk/et/balık yanında yeşil salata, içerisine 1 adet taze limon suyu ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Ara: 16,00
10 çiğ findik

Akşam:18,00
5 kaşık tuzsuz lor peyniri ,
3 adet bütün ceviz,
sınırsız salata,
İçerisine 2 yemek kaşığı zeytinyağı
1 limon
3lt su ve ev işleri bugün temizlik günü ilan ettim
Birde ketojenige başladım
LenaG LenaG @Mthn83 patimsilizm patimsilizm
Afiyet olsun canım zor bir diyet düşük karb.diyeti bende çalışmıyor ❤️ verdiğimi alıyorum
2 AĞUSTOS
SABAH
1 fincan karahindiba kahve
1 bardak bitki çayı
2 haşlanmış yumurta
Kk beyaz peynir
1 domates
ARA
4-5 kaju
3-4 badem
ÖĞLE
2 köfte
1 kase
Ayran aşı çorba
ARA
karahindiba kahve
AKŞAM
yok
2-,5-3 lt su
Y yosunlupapatya
LenaG LenaG
Afiyet olsun akşam da salata ye bari ❤️
Tünaydın kızlaaaarrrr :KK60: :KK68:
Tünaydın çiçeeemm ❤️😘
Burada belediye ucretsiz haftada 4 gün plates zumba ve yoga yaptırıyor Bayadır istiyorum biraz uzak diye katilmamistim bugün gittim zumba günüymüş hem yürüyerek döndüm 18.bin adım ve 45 dkk zumba yaptım benden mutlusu yok
Ohh maşallah 🧿 ayaklarına sağlık ❤️
Gece 12 den sonra ancak çocuklar uyumuş oluyor,sakin kafa ile muhabbet ediyoruz.
Tabi illa birşeyler yiyip içiyoruz. İstemediğim zaman çok üzülüyor birlikte yiyelim diyor onu kırmak istemiyorum ve yiyorum.
Kilo aldığım için asla üzgün değilim aksine vicdanen daha rahat hissediyorum. Dayımı kırsaydım tatil bitikten sonra çok üzülürdüm.

Cumartesi günü tartı fotoğrafına kimse şok olmasın lütfen 🫣🙃 beni cumartesi direk takımlara al canım♥️💙
Çok geçmiş olsun Allah en kısa zamanda şifasını versin inşallah 🙏
Tamam canım eklerim listeye ❤️

Neeee 18 bin miiii😻😻🧿🧿 ay ben cok ozledim uzun yuruyusleri
Yoğunluğunun az olduğunda yürürsün sende canım senin de akşam yuruyuslerin çok guzel

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Sağlık olsun yeterki kilo verirsin tekrar

X