Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG
Suyu birkaç gündür 2 litreye cikaramiyorum.
Spor konusunda da dikkate alacağım. Kardiyonun yanısıra 2 gün tüm vücut pilates yapmaya niyet ettim.
Bu arada ayin 15inden sonra nasipse tayinden dolayı şehir degistirecegiz. Tayinimin cikmama durumu da var. Bilmiyorum ne olacağını.
Biraz beni onda strese sokuyor. Okul zamani zorlanıyordum zaten diyet konusunda. Okul acilmadan 6ları görmek istiyordum. Sanırım zor biraz.

Regl olduğun zamanı hiç sayma zaten o direk 2 falan farkedebiliyor. Diyetisyen bana da sağlıklı olur gibi geldi.

mutfak kapanmıştır bu sözü çok sevdim

Ben de mutfağı kapatayım

31 temmuz 2024
sabah
1 dilim mercimek ekmek
2 yumurtalı omlet
1 dilim peynir
1 domates /salata
5-6 zeytin
2 bardak çay

öğle
1 bardak hindiba kahve

akşam
4 köfte
4 kaşık pilav
1 kase salata
3 litre su (bence suyu içme kapasitesi boy /kilo ile ilgili herkesin içeceği miktar aynı değildir)

çok acıkırsam 1 fincan hindiba kahvesi içiyorum (ek)
spor: 1 saat yürüyüş şimdi çıkıyorum ortalama 7000 adım atıyorum

Kaptanımm kıymetlimmss LenaG LenaG

Afiyet olsun canım menün güzel pilavı 1 yk daha azaltsak veya mesela basmatiye geçsek çok güzel olur. Su konusunda haklısın ama 2 nin altına düşmemek lazım .
Ayaklarına sağlık

Afiyet olsun
Afiyet olsun zaten erken kapatmissin canım
Afiyet olsun canım sen nerede oturuyorsun patlıcan kebabı tırnaklı pide görüyorum hep menüde
Birde bu basmati pilav hiç yapmadım nasıl tadı diğerine yakın mı acaba alıp artık ondan yapmak istiyorum bende

Stres yapmayın herşey olacağına varır hayırlısı olur inşallah.
Tüm vücut pilates çok faydalı hatta sabah aç karna yapabilirseniz daha iyi olur.
Su konusundada yeşil elma olur maydanoz olur şeftali olur nane cubuk tarçın olur bir şekilde tatlandırmaya bakın degisiklik icmenizi sağlar.su çok onemli

Çok güzel.bol.kolajenli gençlik iksirili bir program olmuş afiyet olsun.Yoga çok rahatlatıyor değil mi parasempatik sinirlerini uyardığı için ben yoga yaptıktan sonra aşırı gevşemiş olurdum harika

Kaptaniçem düzene sokacağım inşallah Allahin izniyle.

Sagol canım
Gaziantep de oturuyorum. Urfalıyım

Ben çok beğenmiyorum tadını ama pekde Bi fark yok aslında Biraz tadsız geliyor bana.

Diyetisyenim .bir sefer böyle izin günü yaptırmışti.cok.israr ettiğin için hamburgerde hamburger diye tutturdugumdan
Bana aynı senin ki bir menü verdi üzerine meyve tatlı ve kuru yemiş yasak
Akşam sadece salata yiyeceksin bol su bol hareket ertesi günde dengeli gideceksin demişti bunu gözönüne alabilirsiniz.

Bana da diyetisyenim veriyordu şu an gitmiyorum bıraktım ama benimki ödül değildi canım keyif alarak değil mutsuz olduğumdan yedim

Bana da diyetisyenim veriyordu şu an gitmiyorum bıraktım ama benimki ödül değildi canım keyif alarak değil mutsuz olduğumdan yedim
Duygusal yeme atağı geldiğini fark etmişsin bir sonraki de yenilmemeye gayret etmelisin Zaman zaman bende yaşıyordum fark ettim bunu ve o anki mutsuzluğun neyse inan o.hamburger benide rahatlatmiyordu aksine birde üstüne bir sürü kilo ve buna bağlı sağlık sorunlarıyla uğraşmaya başlamistim.ayak bileklerim sismanliktan ağrıyor odemleniyor hatta günlerce üstüne basamadigim bir iznim olmuştu velhasıl kelam ne edersek kendimize.ediyoruz.

Allah herkesin ne muradı varsa benimde dahil olmak üzere versin sıkıntıları gidersin inşallah amin

Çok güzel.bol.kolajenli gençlik iksirili bir program olmuş afiyet olsun.Yoga çok rahatlatıyor değil mi parasempatik sinirlerini uyardığı için ben yoga yaptıktan sonra aşırı gevşemiş olurdum harika
Sağol canım evet yoga hoşuma gitti ruhunda çok rahatlatıyor açık havada yaptık birde esneklik kazanırsam çok daha iyi olacaktır inşallah
Sagol canım
Gaziantep de oturuyorum. Urfalıyım

Ben çok beğenmiyorum tadını ama pekde Bi fark yok aslında Biraz tadsız geliyor bana.
Zaten tatsız şeyler faydalı hep tadı güzeller hep cısss
Be de urfaliyim ama doğma büyüme izmirdeyim Antep'e dıyet yapmak zor demi yemekleri enfesss bol eksilerin olsun canım

Aynen bende öyleydim bir ara vedim yine aynı veremiyorum gitmiyor sadece düzenli olarak yürüyüş yaptım o süreçte güzel verdim yürüyüş bıraktım veremez oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…