Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok sevindim canım adına sen ne duruyorsun gir hadi artık takımlara ben mezun oluyorum kız

Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Kaptanım istersen hazırlıkta da kalabilirim kilo alırım diye tahmin ediyorum ameliyat sonrası ama işte aktif olamayabilirim LenaG Sitare55
Gelin olmuş gidiyorsun sana vedaa ediyorum sitarecigimm bu kupa kendime ama galibiyet kupası da alabilirsem ne mutlu bana

Eklentiler

• IMG_20240921_075804.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 5
Ben kendimi bildim bileli oyleyimdir canım. Kiloyla alakalı değil yani.

Ayakta alkışlıyorum seni canım.
Bravooooo.
Bana kalırsa mezun olma. Hazırlığa geç.
Çok aktif olamasanda 2 hafta veriyorum sana geri geleceksin sen. Ameliyat sonrası illaki dalgalanma olacaktır ufakta olsa. Hem benim senle kapismam olacak 48 için.

Evet tansiyon düşüyor veya açlıktan menulerini hatırlamıyorum da eger odem atmak icin klasik yemeklerden uzaklaştınsa onlar pek tuz içermiyor O da tansiyonu düşürüyor. Mesela smoothieler mesela benim Dün yaptığım kahvaltı kefir meyve yulaf Bunlar da tuz yok doğru dürüst.
klasik yumurtalı Zeytinli kahvaltı klasik etli salatalı ana öğün menüleri tansiyonu o kadar düşürmez. Maden suyu içmiyorsan 1-2 tsne ic o da minerallerini toparlar. Bunlara dikkat edersen duzelir insallah

Bilmem canım ara ara tutuyor. Özellikle regl zamanı. Ama onda da kuru incir veya gün kurusuna verdim kendimi

Kız geri geleceksin derken dua mi ediyorsun bu kız kilo alsın deyin ahahaha tamam bakalım

Kilo bildirimi yapacağım canım. Y yosunlupapatya Yürüyerek gidip yürüyerek geleceğim. Çok acıkırım. Şimdi kahvaltı yapacağım az önce tartıldım.
Geçen cumartesi70.85
Bugün 69.50
Fark: 1350 gram
Y yosunlupapatya LenaG Jou

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-21-09-30-01-318_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2024-09-21-09-29-56-932_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 3
Veeee tebrik ederim

Ee napacaksin , bak ben yeni geldim. Hikayeni merak ediyorum. Oyle ben mezun oldum gidiyorum demek olmaz. Kac kilo ile basladin takims ne zsman girdin , neler yaptin , dyt destegi aldin mi spora gittin mi kendin spor yaptin mi vb. konulari paylaşırsan sevinirim ( koruma icin hazirlikta kalsan iyi olur )

Simdi hatırladım Eskiden Cuma zayıflama yarışması grubunun mezun olanların başarı hikayelerini yazdığı bir sayfa vardı. Hala böyle bir sayfa var mı forumda veya LenaG ile Masterfit zayıflayanların başarı hikayelerini yazdığı bir yer var mi ?

Teşekkür ederim canım benim
Haklısın canım maden suyu hiç içmiyorum onu içmeyi deniyecegim
Güno
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG Mthn83 Y yosunlupapatya
Lotusumm tebrik ederim senii kutluyorum 80lere ne kaldikii

Canım ben diyetisyene son iki aydır gittim ama diyet serüvenim 6 aydır var çok uğraştım çok çabaladım spor yaptım diyet menüsü ne demek haberim yokmuş buradan cookk şey öğrendim sana tek tavsiyem buradan hicc ayrılma

Süpersin canım tebrik ediyorum azmine gücünü ve tabiiki metabolizma na
Canım yeşil çay ne kadar içiyorsun bilmiyorum onlarda düşürüyor tansiyon dur bence öyle olduğunda bi ölç takip et kendini yada tuzsuz mineral siz kalmissindir
Güno
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG Mthn83 Y yosunlupapatya
Kocaman alkış sanada tebrikler
Tebrikler byy byy 70 ler olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…