Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yazamadım canim sana. Kısmen kolayladim sayılır. Evin eksikleri var halledemedik bir türlü. Okullar zaten başladı. Ders programları sürekli değişiyor, değişecek gibi de duruyor. Yakın zamanda annem gelmeyi planlıyor. Ailemden gekmek isteyenler var, davet de ettim zaten. İnşallah gelebilirler 😊
Çok sevindim canım adına sen ne duruyorsun gir hadi artık takımlara 😍🤩🤩 ben mezun oluyorum kız 🥺🥹

Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Kaptanım istersen hazırlıkta da kalabilirim kilo alırım diye tahmin ediyorum ameliyat sonrası ama işte aktif olamayabilirim LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Gelin olmuş gidiyorsun sana vedaa ediyorum sitarecigimm🫣😋🏆 bu kupa kendime ama galibiyet kupası da alabilirsem ne mutlu bana😅

Eklentiler

• IMG_20240921_075804.jpg
    IMG_20240921_075804.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 5
Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Kaptanım istersen hazırlıkta da kalabilirim kilo alırım diye tahmin ediyorum ameliyat sonrası ama işte aktif olamayabilirim LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Gelin olmuş gidiyorsun sana vedaa ediyorum sitarecigimm🫣😋🏆 bu kupa kendime ama galibiyet kupası da alabilirsem ne mutlu bana😅
Ayakta alkışlıyorum seni canım.
Bravooooo.
Bana kalırsa mezun olma. Hazırlığa geç.
Çok aktif olamasanda 2 hafta veriyorum sana geri geleceksin sen. Ameliyat sonrası illaki dalgalanma olacaktır ufakta olsa. Hem benim senle kapismam olacak 48 için.

Bu aralar yatarken veya yere çömeldi isembya da oturuyorsam ayağa kalktığımda gözüm kararıp başım dönüyor neden acaba annem kiloma bağlayıp kızıyor ama başka bişey olabilir mi tansiyon oynuyor belliki🤔
Evet tansiyon düşüyor veya açlıktan :confused:menulerini hatırlamıyorum da eger odem atmak icin klasik yemeklerden uzaklaştınsa onlar pek tuz içermiyor O da tansiyonu düşürüyor. Mesela smoothieler mesela benim Dün yaptığım kahvaltı kefir meyve yulaf Bunlar da tuz yok doğru dürüst.
klasik yumurtalı Zeytinli kahvaltı klasik etli salatalı ana öğün menüleri tansiyonu o kadar düşürmez. Maden suyu içmiyorsan 1-2 tsne ic o da minerallerini toparlar. Bunlara dikkat edersen duzelir insallah

Ya bende bunu anlamıyorum burada arkadaşlar da yazıyor midem küçülmüş birşey yiyemiyorum ya da canım artık tatlı istemiyor yemeye yemeye unutmuşum aramıyorum belki 6 aydır bu süreçte çok sınırlı da yesem tatilde sanki hiç diyet yapmamıştım gibi hunharca yemeye devam🤔😅 nurovic nurovic aynı sen=ben🤔
Bilmem canım ara ara tutuyor. Özellikle regl zamanı. Ama onda da kuru incir veya gün kurusuna verdim kendimi

Bravooooo.
Çok aktif olamasanda 2 hafta veriyorum sana geri geleceksin sen. Ameliyat sonrası illaki dalgalanma olacaktır ufakta olsa. Hem benim senle kapismam olacak 48 için.
Kız geri geleceksin derken dua mi ediyorsun bu kız kilo alsın deyin ahahaha tamam bakalım😅

Kilo bildirimi yapacağım canım. Y yosunlupapatya Yürüyerek gidip yürüyerek geleceğim. Çok acıkırım. Şimdi kahvaltı yapacağım az önce tartıldım.
Geçen cumartesi70.85
Bugün 69.50
Fark: 1350 gram
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Jou Jou

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-21-09-30-01-318_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2024-09-21-09-30-01-318_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2024-09-21-09-29-56-932_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2024-09-21-09-29-56-932_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 3
Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Veeee tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

Ee napacaksin , bak ben yeni geldim. Hikayeni merak ediyorum. Oyle ben mezun oldum gidiyorum demek olmaz. Kac kilo ile basladin takims ne zsman girdin , neler yaptin , dyt destegi aldin mi spora gittin mi kendin spor yaptin mi vb. konulari paylaşırsan sevinirim🤗 ( koruma icin hazirlikta kalsan iyi olur )

Simdi hatırladım Eskiden Cuma zayıflama yarışması grubunun mezun olanların başarı hikayelerini yazdığı bir sayfa vardı. Hala böyle bir sayfa var mı forumda veya LenaG LenaG ile Masterfit zayıflayanların başarı hikayelerini yazdığı bir yer var mi ?

Bravooooo.
Teşekkür ederim canım benim🥰
Evet tansiyon düşüyor veya açlıktan :confused:menulerini hatırlamıyorum da eger odem atmak icin klasik yemeklerden uzaklaştınsa onlar pek tuz içermiyor O da tansiyonu düşürüyor. Mesela smoothieler mesela benim Dün yaptığım kahvaltı kefir meyve yulaf Bunlar da tuz yok doğru dürüst.
klasik yumurtalı Zeytinli kahvaltı klasik etli salatalı ana öğün menüleri tansiyonu o kadar düşürmez. Maden suyu içmiyorsan 1-2 tsne ic o da minerallerini toparlar. Bunlara dikkat edersen duzelir insallah
Haklısın canım maden suyu hiç içmiyorum onu içmeyi deniyecegim😘
Güno🙏🏻☀️♥️🌸
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Lotusumm tebrik ederim senii kutluyorum 80lere ne kaldikii🤩🤩

Veeee tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

Ee napacaksin , bak ben yeni geldim. Hikayeni merak ediyorum. Oyle ben mezun oldum gidiyorum demek olmaz. Kac kilo ile basladin takims ne zsman girdin , neler yaptin , dyt destegi aldin mi spora gittin mi kendin spor yaptin mi vb. konulari paylaşırsan sevinirim🤗 ( koruma icin hazirlikta kalsan iyi olur )

Simdi hatırladım Eskiden Cuma zayıflama yarışması grubunun mezun olanların başarı hikayelerini yazdığı bir sayfa vardı. Hala böyle bir sayfa var mı forumda veya LenaG LenaG ile Masterfit zayıflayanların başarı hikayelerini yazdığı bir yer var mi ?
Canım ben diyetisyene son iki aydır gittim ama diyet serüvenim 6 aydır var çok uğraştım çok çabaladım spor yaptım diyet menüsü ne demek haberim yokmuş buradan cookk şey öğrendim sana tek tavsiyem buradan hicc ayrılma 🧡

Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Süpersin canım tebrik ediyorum azmine gücünü ve tabiiki metabolizma na👏👏👏👏
Bu aralar yatarken veya yere çömeldi isembya da oturuyorsam ayağa kalktığımda gözüm kararıp başım dönüyor neden acaba annem kiloma bağlayıp kızıyor ama başka bişey olabilir mi tansiyon oynuyor belliki🤔
Canım yeşil çay ne kadar içiyorsun bilmiyorum onlarda düşürüyor tansiyon dur bence öyle olduğunda bi ölç takip et kendini yada tuzsuz mineral siz kalmissindir
Güno🙏🏻☀️♥️🌸
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Kocaman alkış sanada 👏👏🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️ tebrikler
Kilo bildirimi yapacağım canım. Y yosunlupapatya Yürüyerek gidip yürüyerek geleceğim. Çok acıkırım. Şimdi kahvaltı yapacağım az önce tartıldım.
Geçen cumartesi70.85
Bugün 69.50
Fark: 1350 gram
Y yosunlupapatya LenaG LenaG Jou Jou
Tebrikler byy byy 70 ler olmuş 👏👏👏👏

X