Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Normale ekliyorum da bu gün kaçta yediklerimi hatırlamıyorum baya yoğun bi gün geçirdim.
Acı bebeğime yaramıyor direk etkiliyo maalesef nanede sütü azaltıyormuş

Afiyet olsun canım menü harika senin şu askılık görevi gören aletlerin ne durumda merak ettim kullanıyormusun bakalım su harika
Teşekkür ederim kaptancığım ❤
Eşyalar ortada toplu daha yerlere başlanmasınına sanırım 10 gün var ve o süre içerisinde toplu eşyalı evde birde misafirim var geçen yazmıştım sanırım kaçırdınız kaptanım yabancı değil kardeşimin kızı yani benimde kızım on yatacak kadar yer açtım odasını azcık düzenledim teyze yeğen takılıyoruz bakalım

Bende menümü yazayım kızlar
Öğlen 12//
Bir yemek tabağı fırında tavuklu patates beşamel soslu
Bir bardak ayran

Ara // 9 çiğ fındık

Aksam18.30// 120-150gr arası köfte
Bir kâse salata yedim

Saat9.30// çok açlık hissettim bir avuç ceviz
yedim
Spor// 3lt su bitti
Sabahlari fix bı bardak yeşil çay içiyorum da buraya yazmayı unutuyorum
Yürüyüş+1mile Leslie
11000adim olmuş bugün de toplamda

LenaG Sitare55
Mthn83

Son düzenleme:
Yok yok hepsini biliyorum kuzum Allah kolaylık versin hepsi bitince içinde ferah ferah temizce otur inşallah sen sadece bir yazında onları acsammi demiştin ya ondan merak ettim yeğeninle bol bol güzel vakitleriniz olsun bende teyzeme cokk giderdim bekarken ahh ah ne güzel zamanlardı şimdi kafamızı kasiyamiyoruz işten güçten koşuşturmacadan

İki gün yine açlık grevi yapmam gerek yeğenimden ötürü biraz kaçırıyorum gibi teyzenizi de yinede ihmal etmeyin spor aletlerime gelince de şöyle kaptanım yani sıfır paketinde değil açıldı kuruldu uzun yıllar fitness e gittim koşu bandına bayılıyorum salonda en çok kullandığım oydu ve bana inanılmaz fayda sağlıyor bende bi hevesle evede aldım veee evde kullanmaya korktum ve korkuyorumda ama hiç kullanmadı değilim kullandım birde eliptik aldım ama küçük değil büyük boy olanından oturup kollarını tutup pedal çevirirken belimi zorladım baya çektim belimin ağrısına birdaha kullanamadım onu başkasına sattık ama şuan pişmanım keşke kalaydı ama hepsinde yerde kalmadı son olarak ta bacak çalıştırmak için bişeyim var ama adını unuttum oda bacakta hemen kas yapıyor sevmem öyle oda kaldı üstüne onu bunu asıyorum koşu bandımada çarşaf gerdim tozlanmasın diye
Birde ısıtıcı ve titrerişim bel kemerinden var ama diğerini evde bulamıyorum nolduysa bilmiyorum

Son düzenleme:
Yok yok gene uğrarım teyzeme de gittiğim zaman onun çocuğu yoktu ben bekardim rahattik şimdi o beş çocuklu ben bı çocuklu bir araya gelsekte yatılı olmuyor herkes evinde rahat spor aletlerinde de zor ve belini agritani tabii kullanma sağlığımız da önemli spor edecez diye aman aman he ama çarşafı açıp arada koşu bandina binebilirsin

31 Temmuz

Kahvaltı: mantarlı omlet, zeytin, peynir, salatalık, 1 dilim tahıllı ekmek

Ara: 1 kase fırın sütlaç

Akşam: 1 tabak suluk köfte, 3 dilim karpuz

Spor: 9500 adım+20 dk roman havası eşliğinde hoplama zıplama göbek atma dans çıldırmaca

Su: 2 anca olmuştur çok az içtim bugün hemen kalkıp biraz içeyim
Y yosunlupapatya LenaG

Afiyet olsun canım

Tamam kaptanım şu iş güç hayırlısıyla bir bitsin nasipse o zaman başlarım Allah bağışlasın maşallah evladınızı teyzenizede maşallah maşallah ❤

Canim benimle aynisin birebir maşallah sana ama gerçekten Leyla da yaziyor buraya herkesin bünyesi farklı ama seninle aynı kilolarda başlamışız ve sen 59u görmüşsün daha ne olsun bunu kutla buna sevin ben çünkü her eksilmede havalara uçuyordum ama pes etme ben 61 62yi uzun süre kuramadım moralim bozulmuştu arada gittim çikolata yedim vücut bi sasirsin diye neler yapmamıştım ki yani amaa tek çözümüm pes etmemek oldu benim bırakmadım canım burada leylifere de yazdım bırakma diye sende öyle bu 59u nasıl kutla hatta biliyir musun imkanın varsa ya cumartesi ya pazar çık bir yürüyus alanına iki saat yürü sağlığın el veriyorsa saatin varsa tak ne kadar kalori yakmissin peşine gel güzelce öğünunu ye ertesi gün kaldığın yerden devam bir de bakmissinki 58 57 56

Afiyet olsun canım madem mantı yiyeceğiz mercimek çorbasını içmesek daha iyi olurmuş
Spor güzel ayaklarına sağlık
İyi akşamlar canım gazoz nerden çıktı ne güzel menü diyordum yahuu
Afiyet olsun
Afiyet olsun ara sayısı fazla geldi nedense akşam da azıcık geç olmuş yarım saat bile erkene çeksek çok güzel olur
Afiyet olsun su spor
Afiyet olsun geç saatte acıktığında yoğurt tercih edebilirsin canım
Ayaklarına sağlık
Selam hanımlar iyi akşamlar olsun nasılsıniz? iyi misiniz? Baya oldu uğramayalı. Anlayacağınız üzere kilo aldım da geldim yine halledeceğim umudu ile geldim bakalım
Selaaammm tekrar hoşgeldinnnn
Afiyet olsun canım bugün daha iyi bence menü spor da güzel olmuş

Sağol kaptaniçem
Gazoz da birkere lik bir hataydı

Ayy canım çok geçmiş olsun nasıl oldu öyle yat dinlen iyileş biran önce lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…