Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünkü konuşmamızda sonra aslında bir aydır zaten gitmek istiyordum ama günün kosturmacasindan fırsat bulamıyordum dedim hemen gitmeliyim neden daha fazla bekleyeyim yağ su kas kütlesi oranlarimin müthiş olduğunu daha fazla zayiflamamam gerektiğini yoksa çok zayıf kategorisine gideceğimi söyledi doktor ve kilom da bu herşeyi detaylı ölçen tartıya çıktığımda 53.80 olduğunu söyledi ve korumada kal artık dedi amaa sağlıklı beslenmenin önemini anladım sağlıklı bir şekilde bu enerjili hareketli sağlıklı beslenmeli hayata devam yanii

Eklentiler

• IMG_20240731_133946.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 27
Çok sevindim canım ay mezun veriyoruuuzzzz

Çok sevindim canım ay mezun veriyoruuuzzzz
Kız yokk dur devamm korumak da önemli dediii kendini kismadan sevdiğin herşeyden aslında belirli ölçüden yemem gerektiğini ahahah ayy daha çok şey dedi de buraya anlatsam uzun olur hani mesela iki dilim ekmek yerine o gün canın tatlı istiyorsa o iki dilim ekmeğe denk gelen pastayı ye mesela dedik ama şuan mükemmel bir kas kutlen harika neredeyse sınırda bir yağ oranın ve müthiş bir su miktarin var dedi ayy doktor öyle söyledikçe benim ağzım kulaklarda

Gözün aydın canım çok sevindim inanki darısı bizlere insalahhhh hangi doktorda yaptırdın canım bu olcumleri ozel de mi
En azından grupda bilinçli tecrubeli arkadaşlar var çok sansliyiz sen olsun patimsilizm Olsun ve diger kilo Veren arkadaşlar olsun iyiki varsınız

sende iyiki varsın buradasın canım bunun mutluluğu gerçekten başkaymış istanbulda bir aile hekimliği diyetisyen bölümüne gittim ücretsiz bağlı bulunduğum aile hekimliğiydi.

patimsilizm canım bunu da sana atmak istedim dünkü konumuza istinaden bazal kcal miktarim ve metabolizma yaşım
Zaten normal araliktasin kilon düşük o yuzden alman gereken kalori miktari az.. benim de oyle mesela gunluk yediklerim toplam 900-1000 falan yapiyor fazlasini istesemde yiyemem bu civarlarda beslenip(1000 kcal) birde 40 dklik yürüyüş yapsan 400-500 açık yapmis olursun kilon eksilir

Sen de iyi ki varsin Nergisim

ama eksilme artık sabit kalmaya bak dedi 51 52 çok düşük olurmuş benim için tabi yine ben aynı yeme düzenimden devam edeceğim. sevdiğim şeylerden de belirli ölçüde gene yememi de yapacağım artık:) mesela lahmacun mu istedi canım o akşam 1 tane yiyip yanında bol salata ve ayran ile daha bi bilinçli oldum diyelim artık hem doktor hem burada sizlerin tavsiye ve bilgileri tecrübeleri ile

Uzun süredir gitmeyen kilolarla ilgili bir bilginiz var mi?
Ben 1 sene oldu zayıflamaya çalışıyorum. Yani bire bir hergün sağlıklı beslendim diyemem. Çalışırken özellikle zorlandığım cok zamanlar oldu. Ama yine de gitmeliydi diye düşünüyorum. 11 Mart'ta kafaya koydum tekrar başladım. 74te kaldım bu kez. Yaz tatili geldi. Sporumu falan da yapıyorum. Yine de gitmiyor kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…