Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünkü kahvaltım saat 11.30-12.00 arasiydi. Fotoğraftaki gibiydi.

Ara öğün olarak yaptığım kurabiyeden bir tane yedim. 3 yk yoğurt, 1 seftali, 5 kuruyemis, tarçın, yarım çay kaşığı bal karıştırıp yedim.

Akşama fırında tavuk ve sebzeli bulgur pilavı var.
3 yk bulgur pilavından 100-150 gr kadar da tavuktan yemeyi planlıyorum.

Canım çok sıkkın bugunlerde. Dün gece 4 gibi uyudum. Öğlen de uyudum kızımla biraz. Suyu 1 litre icebildim. Spor yapmayi düşünmüyorum bugün. Dünkü spor ağır geldi. Bacaklarım cok ağrıyor.

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Akşama yazamam diye simdi yazmak istedim

Eklentiler

• IMG_20240731_113248.jpg
    IMG_20240731_113248.jpg
    134,7 KB · Görüntüleme: 12
31 TEMMUZ
SABAH
1 su bardağı sirkeli su
1 fincan bitki çayı 2 yk menemen
1 dilim ekmek
karahindiba kahve
ARA
menenhiç kahvesi
ÖĞLE
2 yk domatesli pirinç pilavı
2 yk arnavut ciğeri
1 küçük kase soğuk ayran aşı
ÇOK OLMUŞ SANKİ :KK43:
AKŞAM
Yemicem
2 lt su
10 yarım mekik

Y yosunlupapatya LenaG LenaG

Ara öğün olarak yaptığım kurabiyeden bir tane yedim. 3 yk yoğurt, 1 seftali, 5 kuruyemis, tarçın, yarım çay kaşığı bal karıştırıp yedim.

Canım çok sıkkın bugunlerde. Dün gece 4 gibi uyudum. Öğlen de uyudum kızımla biraz. Suyu 1 litre icebildim. Spor yapmayi düşünmüyorum bugün. Dünkü spor ağır geldi. Bacaklarım cok ağrıyor.

afiyet olsun canım menü harika suyu biraz arttırırsan iyi olur :KK200:

31 TEMMUZ
SABAH
1 su bardağı sirkeli su
1 dilim ekmek
karahindiba kahve
ARA
menenhiç kahvesi
ÖĞLE
2 yk arnavut ciğeri
AKŞAM
Yemicem
2 lt su
10 yarım mekik

canım akşama acıkırsan sakıncalı şeylere yönelebilirsin salata tarzı yersen enazından iyi olur senin içinde bi de yarın ve cuma günü de menülerini at canım cuma akşamı gidiyorum dedin tartını en azından cuma sabahı bizimle paylaş olur mu

Selamlar kızlar 🌸💐
Y yosunlupapatya tebrik ederim.cok muazzam kas yağ dengesi kaç kilolardan buraya indin. Burayı hiç birakma hep takipleselim 👏🏻👏🏻👏🏻

Dün gece 2 saat uyudum ufak bir kalp sizlamasi ile.uyandim sonrada aşırı sıcaktı sabah ezanina kadar uyuyamadım.
Hormonlarim tavan yaptı sanki su reglden dolayi dikti beni ayağa uykum gelmedi

Sonra bir ara sizmisim 2_3 saat

Saat 10.45 kahvaltı
Tb ekmekli kaşarlı tost
Domates
Yarım kapya biber
Avuc içi Kadar maydanoz

Öğle 15.00
1 biber dolması
4 YK yoğurt
Maden suyu

17.00 ara öğün
Çiğ badem
Kefir

19.00 akşam
Sulu köfte
Cacık

Aşırı halsizlik uykusuzluk var şu tüketmeye zorluycam kendimi üstelik birde midem bozuldu bu diyet sürecinde 2. Oldu 20 gün öncede olmuştum neden bilmiyorum.

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm ya bu uykusuzluk çok kötü birşey ya resmen pert oluyorum ben.

Selamlar kızlar 🌸💐
Y yosunlupapatya tebrik ederim.cok muazzam kas yağ dengesi kaç kilolardan buraya indin. Burayı hiç birakma hep takipleselim 👏🏻👏🏻👏🏻

Dün gece 2 saat uyudum ufak bir kalp sizlamasi ile.uyandim sonrada aşırı sıcaktı sabah ezanina kadar uyuyamadım.

Saat 10.45 kahvaltı
Tb ekmekli kaşarlı tost
Domates
Yarım kapya biber
Avuc içi Kadar maydanoz

Öğle 15.00
1 biber dolması
4 YK yoğurt
Maden suyu

17.00 ara öğün
Çiğ badem
Kefir

19.00 akşam
Sulu köfte
Cacık

Aşırı halsizlik uykusuzluk var şu tüketmeye zorluycam kendimi üstelik birde midem bozuldu bu diyet sürecinde 2. Oldu 20 gün öncede olmuştum neden bilmiyorum.

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
patimsilizm patimsilizm ya bu uykusuzluk çok kötü birşey ya resmen pert oluyorum ben.
teşekkür ederim canım benim saolasın en son 67.90 ı görmüştüm doktorumda bu şekilde dedi sonuçlar çok iyi hatta yağ oranın sınırda biraz daha yağ gitse normalin altına düşersin dedi :spor:

teşekkür ederim canım benim saolasın en son 67.90 ı görmüştüm doktorumda bu şekilde dedi sonuçlar çok iyi hatta yağ oranın sınırda biraz daha yağ gitse normalin altına düşersin dedi :spor:
Kaç ayda gitti canım hep burdaydin degilmi süreçte maşallah 🧿👏🏻👏🏻👏🏻
Neler yaptın en önemlisi sürekli motivasyonu nasıl yüksek tuttun bazen kopuslar oldu mu, nasıl basettin?

ama eksilme artık sabit kalmaya bak dedi 51 52 çok düşük olurmuş benim için tabi yine ben aynı yeme düzenimden devam edeceğim. sevdiğim şeylerden de belirli ölçüde gene yememi de yapacağım artık:) mesela lahmacun mu istedi canım o akşam 1 tane yiyip yanında bol salata ve ayran ile daha bi bilinçli oldum diyelim artık hem doktor hem burada sizlerin tavsiye ve bilgileri tecrübeleri ile :KK200:
Boyum 1.60 kilo 56 lar... Yeterli de bakma iste burda keyifli oluyor herşey 🥰

Kaç ayda gitti canım hep burdaydin degilmi süreçte maşallah 🧿👏🏻👏🏻👏🏻
Neler yaptın en önemlisi sürekli motivasyonu nasıl yüksek tuttun bazen kopuslar oldu mu, nasıl basettin?
yok canım buraya geleli 3 hafta oldu başka bi diyet grupları da var oralarada katıldım hala yazıyorumda ama süreç 4 5 ay diyeyim oldu burayada çok yazdım hatta çok sinirlendim şu 61 62 döngüsünden haftalardır çıkamıyordum ama bırakmadım bırakmaya korktum diyeti nasıl olsa gitmiyor deyip bıraksam geri çıkacak rakamlar inanki korkuma devam ettim vermesem de ama sonra bi bakmışım döngü kırılmış :) tabi üzüldüm tabi bıktığım usandığım çokk zamanlar oldu ama daha da hırslandım ne yalan diyeyim herkesin gönlündeki olsun inşallah:KK200:

Selamlar kızlar 🌸💐

Saat 10.45 kahvaltı
Tb ekmekli kaşarlı tost
Domates
Yarım kapya biber
Avuc içi Kadar maydanoz

Öğle 15.00
1 biber dolması
4 YK yoğurt
Maden suyu

17.00 ara öğün
Çiğ badem
Kefir

19.00 akşam
Sulu köfte
Cacık

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Reglmisin? Benim bi turlu gelemedi🥲
Uykusuzluga tahammulum yok benimde🙈 insallah bu gece cok rahat uyursun🌸🙏🏻

Uzun süredir gitmeyen kilolarla ilgili bir bilginiz var mi?
Ben 1 sene oldu zayıflamaya çalışıyorum. Yani bire bir hergün sağlıklı beslendim diyemem. Çalışırken özellikle zorlandığım cok zamanlar oldu. Ama yine de gitmeliydi diye düşünüyorum. 11 Mart'ta kafaya koydum tekrar başladım. 74te kaldım bu kez. Yaz tatili geldi. Sporumu falan da yapıyorum. Yine de gitmiyor kilolar 🤦🏻‍♀️
Gercekten beslebmem yolunda ben herseyi dogru yapiyorum hic fire vermiyorum diyorsan Doktora gidip tahlil yaptirman gerek🤷🏻‍♀️ seni dogru taniyacak diyetisyenle ilerlemeni tavsiye ederim cunku onlar sadece kalori degil karb-protein-yag ihtiyacini da hesaplayip liste sunuyorlar🌸 ama dogru diyetisyen...

Reglmisin? Benim bi turlu gelemedi🥲
Uykusuzluga tahammulum yok benimde🙈 insallah bu gece cok rahat uyursun🌸🙏🏻
Ada çayı iç hemen gelmesine yardımcı oluyor ben gelmediği zaman içiyorum iki fincan limonlu o gün akşam ya da ertesi gün mutlaka geliyor deneyebilirsin bence

Canım afiyet olsun akşamları en geç 12:00 gibi yatıp sabah erken uyanıp 1 saat sonra kahvaltını yapmaya çalış bir de fotodaki ekmek 30 gr mı bazıları kalın oluyor o zaman 2 dilime denk geliyor. Bir de suyu mutlaka 2.5 falan yapmak lazım sporu da bir gün yap bir gün dinlen şeklinde dene bence bakalım bir oynama olacağını düşünüyorum eksi olarak 🙏❤️
Slmm herkese menü paylaşıp kaçıcam eşim evde çünkü bide cuma akşamı 10 günlüğüne tekirdağa gidiyorum orda telefon çekmiyo tartı atamıcam ve menü paylaşamıcam Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Cuma sabahı tartı atarsan çok sevinirim canım ❤️
31 TEMMUZ
SABAH
1 su bardağı sirkeli su
1 dilim ekmek
karahindiba kahve
ARA
menenhiç kahvesi
ÖĞLE
2 yk arnavut ciğeri
AKŞAM
Yemicem
2 lt su
10 yarım mekik

Afiyet olsun akşama salata güzel olur ❤️
Selamlar kızlar 🌸💐

Saat 10.45 kahvaltı
Tb ekmekli kaşarlı tost
Domates
Yarım kapya biber
Avuc içi Kadar maydanoz

Öğle 15.00
1 biber dolması
4 YK yoğurt
Maden suyu

17.00 ara öğün
Çiğ badem
Kefir

19.00 akşam
Sulu köfte
Cacık

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun menün güzel ama uykusuzluk kilo vermeyi çok etkiliyor ben de gece çok otururdum kpss çalışırken çok sıkıntı olmuştu ne zaman en geç gece 12:30 da yatmaya sabah erken kalkmaya başladım o zaman bir şeyler değişti ❤️ geçmiş olsun 💐
kızlar selamlar, nasılsınız? :KK60:

çok ama çok özledim sizleri, umarım herşey yolundadır :KK36:
Selam çiçek kadın biz de seni özledik ne zaman bitecek bu yoğunluk ❤️

Mutfak kapanmıştır
Sabah 9
Maydanoz limon salatalık ciha li smohite
Saat 11.30
Ayak paça çorbası
İnce 1 dilim ekmek
Aralarda
Soda. Kahve
salatalık 2 ceviz
Akşam 18.00
2 kepçe tavuk çorbası
Yogurt 2 çatal eriste
Spor 8.bin adım yürüyüş
45 dkk yoga ilk kez katıldım bakalım haftada 3 gün
Su 3 u bulur
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Gercekten beslebmem yolunda ben herseyi dogru yapiyorum hic fire vermiyorum diyorsan Doktora gidip tahlil yaptirman gerek🤷🏻‍♀️ seni dogru taniyacak diyetisyenle ilerlemeni tavsiye ederim cunku onlar sadece kalori degil karb-protein-yag ihtiyacini da hesaplayip liste sunuyorlar🌸 ama dogru diyetisyen...
Y yosunlupapatya da ısrarcı diyetisyen konusunda. Ama ben umduğumu bulamayacakmisim gibi hissediyorum. Hiç fire vermedim diyemem. Bazen cidden cok zorlandığım zamanlar oldu çalıştığım dönemde. Hem ben hastalandim, hem kızım, hem eşim derken düzen bir şekilde bozuldu.
Diyetisyen işini düşüneceğim ama online diyetisyenle yapamıyorum ben. Bir kere danismanlik aldım hamileliğimde. Verdiği listeye uyamadim hiç.
Canım afiyet olsun akşamları en geç 12:00 gibi yatıp sabah erken uyanıp 1 saat sonra kahvaltını yapmaya çalış bir de fotodaki ekmek 30 gr mı bazıları kalın oluyor o zaman 2 dilime denk geliyor. Bir de suyu mutlaka 2.5 falan yapmak lazım sporu da bir gün yap bir gün dinlen şeklinde dene bence bakalım bir oynama olacağını düşünüyorum eksi olarak 🙏❤️
Ekmek kaç gr bilmiyorum. Ekmecigin kepek ekmeği. Tam buğday aliyordum arkadasim bundan al bunun kalorisi daha düşük dedi. Fotoğrafta bir dilimi ikiye böldüm. Avucum kadar boyutu.
Ya bu arada ben normalde 10 gibi yatıp uyurdum. Tatilde ister istemez şaştı ama genelde en gec 12-12.30 gibi yatıyorum geceleri. Sabah da zaten kızım sagolsun 7-8 arası kalkiyoruz. Kahvaltıyı 10-11 civarı yapiyorum genelde. Hem sabah canim bir sey istemiyor hem de erken yapinca öğlen bir öğüne daha ihtiyaç duyuyorum.
Bu gruba katılalı 3 hafta oldu. Geçen hafta da adettim. Bunları not aldim hatta. Adetten bir gün once 72.8dim, adetin 3.gunu cumartesi tarti gunuydu zaten.74.2 çıkmıştım.
Dün de 73.1 geldim. Buraya 11 temmuz Çarşamba katıldım, 73.4'tü kilom o gün.

X