Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Seninle hedefimiz aynıymış hadi birbirimizi motive edelim hedefimize ulaşalım inşallah
Ben de aynıyım ya bir hafta önceden başlıyor benim etkiler bulantı şişlik karın ağrısı göğüs ağrısı şöyle ağrısız sızısız geçirdiğim ayda iki hafta yani onda da kesin ya migrenim tutuyor ya bağırsaklarım ödem yapıyor. Bugünümüze şükür gene de rabbim beterinden korusun hepimizi

Ya ben iki gündür 20bin 20bin ayaklarım hala sızlıyor spor ödemiyle kaybettim resmen hiç bişey yapmasam ofis içi gene bi 5 6 bin oluyor ama görürsün lena kaptanım sen cumartesiyee :)
Canım benim ben olayı yazdım da zaten bildiğin su kaybı bu bak bugün normal yiyorum yarın tartılayım atayım daha yüksek çıkacak kilom

Düğüne kadar tığ gibi olmam lazım Allahım, canım kadınlar sizlerin destekleriyle başaracağım inşallah Üçüncü haftanın içindeyim hala aşırı kaçamak yapmadım diyeti bozmadım, sırf buraya yazıyorum rezil olmayım diye yemiyorum. Sanki sırtımda büyük bir sorumluluk iyi ki başlamışım buraya yazmaya

bugün nasılsın canım daha iysindir umarım çocuklarımız yaşıt bu mızmızlıkları büyüyünce geçer mi acaba bilmiyorum ki :) tartın nasıl merak ettim :)
Daha iyiyim kaptanım bugün
Ben tartıyı yanlış başlığa yazmisim uyarmissin ama yeni gördüm

Aa salı tartısı kalktı mı doğru mu anladım

Selam canlar
Geç kahvaltı
13.00civari sabah
Yulaflı süt
Tarçınlı şeftali
2 ceviz

16.00 öğle
4 YK yoğurt
4 YK patlıcan közlemesi
9çiğ badem

17.30 ara öğün
Kahve ve bitter çikolata+ 2 bardak su

19.00
Sebzeli (kapya ve yeşil biber) omlet
salatalik domates ,
1 dilim.peynir
1 tb ekmeği

3lt su
5000 adım
30 dk aletli egzersiz yürüyüş yokuş vs.
Mthn83
LenaG
patimsilizm

Ellerine saglik kaptanim
Ben yine mavi takimli oldum
O zaman tam gaz devam
Ex kaptanim Y yosunlupapatya gitmeden seni bir opeyim

Tebrikler kaptanım.@LenaG
Birde hoşgeldin Sitare55

Ellerine saglik kaptanim
Ben yine mavi takimli oldum
O zaman tam gaz devam
Ex kaptanim Y yosunlupapatya gitmeden seni bir opeyim
seviyorum kız seni artık rakip takımda olsakda haftaya aynı yolun yolcusuyuz gene kaptan olsamda olmasam da diyete deevaaamm seni de zayıflatacam kendimi de buradaki tüm arkadaşlarımı daa ben daha çok öpüyorumm yürüyüşlerin herkese burada motive oluyor iyiki katıldın geldin bu gruba kızçeem çok değil 3 hafta önce de ben katıldım hepimiz birbirimize iyi geliyoruz azıcık bugün kaçırdım bu arada akşam etiketlerim gene senii ahahah ama cumartesiyece daha cıs yok bellimi olur haftaya aynı takımda çekirgeler olarak devam ederiz..

Muhakkak etiketle bak bekliyorum bubsefer baska türlü bir yorum gelecek suprisss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…