Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende senin gibiyim zayifken de yemeyi cok severdim Bazi insanlar yemek yemeyi sevmiyor bazilari ise isterse 40 kilo olsun yemek yemege bayiliyor annem benim hic diyet yapmadi hayati boyunca 57 kiloydu ama ben onun bir kere sunu canim çekiyor dedigini bimem gecen ona diyorum ki sen hic canin tost cekerek uyandin mi anne sen hic aksam deli gibi tatli arayip nerdeyse kesme seker kemirdigin oldu mu ?yoo diyor klasik yumurtali kahvaltiya bayiliyor aksam yemeginde yogurt salatayi ziyafet sayiyor kendine ve bir misafirlige gitsek o guzelim pogacaara keklere dokunmuyor niye sevmiyormus ahh diyo şöyle kemikli kapuska olacakki yiyeceksin yani papatya bacim bizim nefsimiz doğuştan yemeye düşkün yapacak birsey yok omür boyu ölcüp biçip yiyecez

Ne kadar su içtin canım
Menün çok gğzel afiyet eksi olsun

Afiyet olsun canım
Ya rın tartı yüzümüzü güldürsün

Ayy sürprizlere bayılıırm
Kaptanım cok su iciyorum ben o yuzden saymiyorum. Yeme icme ile ilgili hic problemim olmuyorsimdi 2 yesil cay demledim onu icerim.birsey yemeyince de suyu cok içiyorum mecbur

Ama balım haklısın bazı insanlar iradeli gerçekten annen gibi kimis yemiyor yemek isteniyorsa ağzına lokma koymuyor evet ama benim demek istediğim hani yemeye yemeye midem küçüldü yiyemiyorum diyorlar ya o olay yok bende işte ya da yemeye yemeye canın artık tatlı istemiyor ama ben Biray ağzıma ket vursam 31.gun hunharca yerim hiç midem küçülmüş demem hani onu demek istemiştim

Ben de oyleyim iste mide kuculse de nefis kuculmuyordediler ki 21 gun sekersiz yap kesin sekeri birakacsksin yooo hicbirsey olmadi tamam tatli esigim ilk baslarda dustu o hazir keklere biskuviler asirrii tatli geliyodu nasil yemisim ben bunlari dedimm ama en fazla 2 ay sonra eski halume döndüm ne diyeyim Allah celik gibi irade versin bana inşallah

Heh bak işte o konuda haklısın geçen bende bı Nescafe içeyim dedim tatildeyken amaninn o nasıl şeker dedim inanır mısın bir yudum içebildim sadece tabi gofret filanda çok tatlı gelmişti ama dediğin gibi bir müddet sonra normale dönüyor zaten

Y yosunlupapatya ile karistirdim herhalde . Yarin kilo direncini kirmis olursan hepimize kötü ornek olacaksin
Ben kaçamak yaptığım zaman diğer öğünleri hafif ve erken kapatıyorumay inşallah güzel bir eksi gelir
16 bin adım yaptım. 5 katlı binanın merdivenlerini 3 defa inip çıktım gün içinde

Ben 2 defa 6 aylik periyotlarla caydaki sekeri bıraktım ve hic bir sey olmsmis gibi geri basladim. Belki de 10 yildir hem şekersiz hem de sekerli cay icebiliyorum. Hani diyorlar ya bir bırakınca tuzlu cay icmis gibi geliyor hic de oyle olmadi. Su an diyettryim ve şekeri aramıyorum sonra bir şeyler oluyor ve ah su tostun yaninda 2 sekerli cay icsrm diyorum. Kahveyi i de sekersiz seviyorum ama sekerli cay -sekersiz cay iki ayri icecek cesidi benim icin

Ben çayı kahveyi 7/8 yıldır şekersiz içiyorum. Eşimin çayını karıştırdığı kaşık yanlışlıkla bardağıma koyduğu zamanlarda bile o çayın tadı değişik geliyor içemiyorum.

hazır paketli ürünleri çoktandır bırakmışım,binde bir belki bir ortamda tadımlık olarak yerim.

Ama evde pasta kurabiye yapıncada yiyorum
Benim bünye bir değişik

20 Eylül menü
11.30
2 patates haşlama kibrit kutusu kadar peynir
15.00 türk kahvesi 1 şeftali
19.30 4 yk kısır 4 çatal yaş pasta
Su 2.5 litre
Spor bugün hiç oturmadim diyebilirim ev temizledim akşam misafirim vardı hala işim bitmiş değil
Kaptanım akşam sadece salata yiyecektim ama çok ani misafirim geldi böyle yemek zorunda kaldım K.b yemesem ayıp olur diye azda olsa yedim onuda zor yedim çocuklardan kaç kere kalktım masadan Allah bilir
LenaG Y yosunlupapatya

Tebrikler
Bi dene bakalım ama bn gece yatarken içiyorum sabah aç içemiyorum
Aynen deneyecegim bakalım sabah aç karna içiyorum ben

Bu ben

sende yapıyorsun bu sporu kaptanimmm
En iyi menü fotpğrafındı
yaaaa yalın ve sade
Yarın ki tartı önemli lenagcim hayırlı bakalım çokta açlık hissetmiyorum şuan ne bilim
Helal olsun sana. 100 ip çok iyi.
Yulaf lapası ne oluyor cnm tam olarak
100 ü 120 yaptım birde 15 dk youtube dan bisey açtım onu yaptım mis gibi terledim duş aldım 1 fincan yeşil çayımı içtim yatıyorum suan

İyi akşamlar kızlar bugün sözde spor yapacaktim hic halim yojtu yattim uyudum simdi de sixak su torbasi ile butunlestik oturuyorum antibiyotik ve bi kac ilac daha kullanıyorum hafif yan etki yapti galiba kabizlik karin agrisi oldu aksamlari oluyo ama sadece ne hikmetse aslinda odem atici vs yapiyorum suyu da iciyorum ama sisim malesef gözlerim kapaniyo uyku yapiyo ilac ama karin agrisi da uyutmuyo menulere bakmaya çalışırım menumu yazcam birazdan

Amin amin. Kuzum sali günü artı gelmiştim bakalım yarın durum ne olacak .
Bak o açlık hissi gitti artık tok hissediyorum erken yattım bide uykuda önemli kg vermek için sabah 11 gibi yapıyorum kahvaltımı genelde 3 çocuğum var ilk önce evi toparlarım onların kahvaltısını hazırlarım oyalarim kendimi ki geç yiyim diye en sona kendime biseyler hazırlarım yulaf lapasi ve smoothe mi yapsam diye düşünüyorum yarın eskiden olsa tost yapardım bu açlığın ustune

Geçmiş olsun cnm umarım çok çabuk etki eder ilaçlar toparlanirsin

Helal olsun sana. 100 ip çok iyi.
Yulaf lapası ne oluyor cnm tam olarak
120 yaptım ipi 15 dk da gowithjo açtım onu yaptım terledim duş aldım yeşil çay demledim onu ictim yatiyorum şimdi
Yulafi süt ile pişiriyor üstünü dilediğin gibi süsle

Eklentiler

• 1000157295.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 0
20 Eylül Cuma
Kahvaltı

1 yumurta sahanda
1 dilim peynir
7 zeytin
1 yk köz kapya biber kahvaltilik
Domates,salatalık,maydanoz
1 dilim kızarmış tbe
Öğle
Salata
2 yk şehriye pilavı
1 dilim peynir
Ara
Yarım şeftali
15 tane üzüm
1 hırtlak
Akşam
Fırında az yağlı sebze
4 yk süzme yoğurt
1 kepçe tavuk çorbası
2 dilim kavun
Su 2 lt + 1 kupa yeşilçay

20 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma 6 çiğ fındık
10.45 2 dilim peynir ile salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
12.30 3 zeytin 1 dilim peynir domates salatalık 1 dilim tb ekmek
16.30 yarım şeftali 5 badem 1 fincan rezene
18.30 1 kase sebze çorbası 1 kase ton balıklı salata 3 kaşık yoğurtlu biber 2 dilim tb ekmek
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Y yosunlupapatya
Ufaklık biraz mız mız kaptanım o yüzden yazamadım şimdi uyuttum inşallah biraz uyur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…