Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım yarın ise porsiyon olarak yemeye çalış ekmek tarzı yememeye çalış canim

Aslında ödül bile yok bana az bile geldi canım acikmayasin sonra su da iyi maşallah

Aslında ödül bile yok bana az bile geldi canım acikmayasin sonra su da iyi maşallah
Ödül yapmadım canım istemedi aslında eksik yazmışım sabah da marul dürümün içinde 2 yumurta vardı toplamda 4 yumurta oldu fazla geldi pek sevmiyorum yumurtayı anca menemen olarak severim. Bugün pek keyif almadım yediklerimden

Afiyet olsun canım aşure bitmedimi
SAbah 12:00iki yumurta
Iki dilkm kasar peynir
DOmates
Salatalik
Aksam 18:00
2kasik makarna
Tavuklu biberli misirli salata bir kase
Iki dilim karpuz
Yuruyus yaptim
2.5 litre su LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım

Komple cheat day dediklerinden olmuş afiyet olsun
SAbah 12:00iki yumurta
Iki dilkm kasar peynir
DOmates
Salatalik
Aksam 18:00
2kasik makarna
Tavuklu biberli misirli salata bir kase
Iki dilim karpuz
Yuruyus yaptim
2.5 litre su LenaG Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım güzel olmuş

Aynı böyle işyerinde bir personel vardı gelip gidip tabağına bakar diyet böyle yapılmaz ben daha önce yaptım biliyorum nasıl.oldugunu yada işte yaninda niye su yeşillik bilmem ne yok yada aaaa o ne öyle fakir kahvaltısı gibi sözlerine muhatap olmaktan artık o kadar bikmistim oysaki diyet yapiyorum falanda dememistim. böyle insanlar birde hiç susmuyor sanki fikri sorulmus gibi gereksiz gerekesiz konuşuyor.bende dolmusum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…