Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bebeğim ip atlarken sporcu sütyeni gibi sıkı tutan bi çamaşır giy üstüne. Bir de emziriyosundur göğüsler feci şekilde sarkma yapabilir zıpladıkça. Nerden biliyorsun diye sorma acı tecrübeler 😂
Göğüslerde sarkma yapabilir canım sıkı tutan bişey giymek lazım korse falan hatta
Göğüsler benim kanayan yaram maalesef. Günlük giyebilecegim adam akıllı sütyen bulamadim. Varsa tavsiyeniz alırım açıkçası.
Korseye benzer sıkı tutan bir atletim vardı. Karın bölgemi o tutar sanırım. Ama göğüsleri mecbur ellerimle tutacağım 😂😂
Sevgili kırmız takım arkadaşlarım bu hafta yine takımımızı kazandıracağız inşallah hepinize güveniyorum sizlerden ricam hergun menülerinizi spor ve su miktarlarinizi her akşam bildirmeniz çok aktif olamasaniz bile bı beş dakikanızı ayırıp akşamına yediklerini yaptiklarinizi yazarsanız cokk sevinir ve mutlu olurum 🫶🏼
@unutmabenicicegi @Cakinin Gelini @Nergis 35 @FitVenus L leyl76 @Sitare55 @MAKE UP_ @Begonya2 @uranus35 @Minicikfzt
Ben bu hafta iki kez fire verdim menü konusunda ama daha dikkatli olacağım 🌼
Bu arada kaptan olur musun diye sormuşsun. Ben çok giremiyorum, o yüzden o sorumluluğu ustlenmek benim açımdan zor olabilir canim.

Bir de gelmişken hemen menümü yazayım 😅
Kahvalti 11.30
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
2-3 İnce dilim sucuk
Peynir ve sekersiz çay

Ara öğün 15.00
4-5 üçgen karpuz (küçüktü)
Biraz peynir
1 tane galeta

Eşim izinliydi onla bir kahve keyfi yaptık 16.00 gibi
Sekersiz kahve ve küçük hindistam cevizi dolgulu cikolata

Akşam haşlama et,3 yk bulgur pilavı yeşillik
1,5 bardak ayran

Saat 20.00 gibi kızım birlikte dondurma yiyelim dedi ama benimkinin yarısını da o yedi. 1 topa yakın dondurma yedim.
Su 1,5 litre oldu bugün.
Spor yok, döşek, yorgan vs çuvala koyduk eşimle. Yorulduk biraz 😅

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Bu arada yarın sehir dışına gezme planımız var, dikkatli olmaya çalışacagim mümkün mertebe inşallah Allah'ım amin 🤲😅

Menü nerde 🙄
Ön sayfada tanıtım şeysi var kuzlarin çoğu yeni bı tanıt kendini bı salın ortada bı görsünler seni
Öyle geliyorum demeyle olmuyor 🙄🤪
Vallahaaa dogru diyorsunn yeniiler gelmiş bile hoşgelmişler 😀 tanıtacamm ilk tartı günü ne zaman peki

Göğüsler benim kanayan yaram maalesef. Günlük giyebilecegim adam akıllı sütyen bulamadim. Varsa tavsiyeniz alırım açıkçası.
Korseye benzer sıkı tutan bir atletim vardı. Karın bölgemi o tutar sanırım. Ama göğüsleri mecbur ellerimle tutacağım 😂😂

Ben bu hafta iki kez fire verdim menü konusunda ama daha dikkatli olacağım 🌼
Bu arada kaptan olur musun diye sormuşsun. Ben çok giremiyorum, o yüzden o sorumluluğu ustlenmek benim açımdan zor olabilir canim.

Bir de gelmişken hemen menümü yazayım 😅
Kahvalti 11.30
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
2-3 İnce dilim sucuk
Peynir ve sekersiz çay

Ara öğün 15.00
4-5 üçgen karpuz (küçüktü)
Biraz peynir
1 tane galeta

Eşim izinliydi onla bir kahve keyfi yaptık 16.00 gibi
Sekersiz kahve ve küçük hindistam cevizi dolgulu cikolata

Akşam haşlama et,3 yk bulgur pilavı yeşillik
1,5 bardak ayran

Saat 20.00 gibi kızım birlikte dondurma yiyelim dedi ama benimkinin yarısını da o yedi. 1 topa yakın dondurma yedim.
Su 1,5 litre oldu bugün.
Spor yok, döşek, yorgan vs çuvala koyduk eşimle. Yorulduk biraz 😅

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Bu arada yarın sehir dışına gezme planımız var, dikkatli olmaya çalışacagim mümkün mertebe inşallah Allah'ım amin 🤲😅
Hahaaha ben de şimdi 100 ip atladım denemez zıpladım ip atlıyormuş gibi elimle tuttum şimdi yazılı görünce aklıma geldi 😂😂😂tuhaf oluyor öyle de 😂

Baya adım olmuştur nedense evde koşu bandında yürürken daha az yoruluyorum ama dışarıda alışverişte pertim çıkıyor
kilo da olunca oradan oraya git yorulduk. sıcak da var... çok ağır olmasa da poşetler de vardı. yordu bizi. akşam dondurma almaya markete zorla gittik. gerçekten yoruyor ki bunlar büyük alışverişler değil. dediğin gibi normal yürüyüş yapsan iyi hissediyorsun. alışverişten sonra bir de evde yerleştirme kısmı var.

Bugünkü menüm

11:00
Sahanda yumurta
Ekmek
Peynir
Zeytin
Kaymak turunç ve vişne reçeli
Domates soğan salatalık közlenmiş biber
Kocaman kase aşure

13:30
Küçük bir salkım üzüm

14:00
11 kase karışık çerez

16:00
Hamburger tavuk etle büyük boy
Patates kızartma
Süs biberi turşu
1 ek

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Tamam tamam bensiz gidemiyorsun anladım bahane üretme geldim hadi el ele gidelim ♥️
74.4 benimde 🙄

Bana yeterince güzel söz gelmiyor küserim o zaman 🙄🫣
Ay sonu hedeflerinde kupa veriyorum 😍

Yaa iyi misin canısı 😘 ♥️

Canın sağolsun. Sonuç olarak eksidemisin ona bak😍

Ellerine sağlık canım 😘

Ayy ben diskalifiye olmuşum o_O :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Kendimi 80 ler tablosunda bile aradım 🫣😅

Afiyet olsun
Az az gönlünü görmüşsün 😍

Bu hafta bı sıkıntı olmazsa menü ve spor tablasu tutmaya çalışacağım. Puan olarak takip edemeyeceğim ama her hareketiniz kabulum 😍
Çok şükür kaptanım azda olsa gidiyor yavaş yavaş 🥰

Spor da son durum duşa girerken bunlardan sonra 100 de zıpladım yeter gayrı bugünlük 🥴
LenaG LenaG
Totalde 60 dk - 20 km

Eklentiler

• IMG20240727214942.jpg
    IMG20240727214942.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG20240727214926.jpg
    IMG20240727214926.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG20240727214923.jpg
    IMG20240727214923.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 10