Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hayır 1 değil 2 değil 3 değil 10 kilodan fazla, artı sporla daha da fazla görünüyor. komik duruma düştüler farkında değiller. neyin kıskançlığı anlayamıyorum.
Bende isyerinde iki kıskanç vardı hemen farketmisler bir sene 14 kg verip gitmiştim 2 ayda yanlarına gittiğimde birinin dili tutuldu beni görünce digeride soruyor naptın nasıl.verdin.bu kadar kilo diye sordu normalde hiç konuşmayan çekemez biri dedim.hicbir şey yapmadım.kendiliginden gitti 😆😆😆
Oysaki her gün halı saha etrafında yürü koş 45 dk
Eve gel 30dk enaz vücut egzersizi squat yapıyorum he hehe

1000013798.jpg

Amaaann zaten sarkmışlar sarkacağına 2ci bebeyle uğraşıyorum diyebilirim🤣🤣
Dimi bizi artık anca estetik meme ameliyatı kurtarır 🤣🤣
Spor da ne yazık ki yapamıyorum canım ciddi bir trafik kazası geçirdim 20 gün önce dizim ve kolum sakat evin içinde ancak yürüyorum dışarısı zorluyo:KK43:
Çook geçmiş olsun canım Allah korumuş inşallah en kısa zamanda sağlığına tamamen kavuşursun yeni haberim oldu çok üzüldüm yaa senin bi de bebeğin vardı sanki dimi 😕
60 lı hayalim bu ay da olmadı Ağustosa kaldı
Sen sanki bi ara 68 falandın dimi yanlış mı hatırlıyorum?
Göğüsler benim kanayan yaram maalesef. Günlük giyebilecegim adam akıllı sütyen bulamadim. Varsa tavsiyeniz alırım açıkçası.
Korseye benzer sıkı tutan bir atletim vardı. Karın bölgemi o tutar sanırım. Ama göğüsleri mecbur ellerimle tutacağım 😂😂

Ben bu hafta iki kez fire verdim menü konusunda ama daha dikkatli olacağım 🌼
Bu arada kaptan olur musun diye sormuşsun. Ben çok giremiyorum, o yüzden o sorumluluğu ustlenmek benim açımdan zor olabilir canim.

Bir de gelmişken hemen menümü yazayım 😅
Kahvalti 11.30
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
2-3 İnce dilim sucuk
Peynir ve sekersiz çay

Ara öğün 15.00
4-5 üçgen karpuz (küçüktü)
Biraz peynir
1 tane galeta

Eşim izinliydi onla bir kahve keyfi yaptık 16.00 gibi
Sekersiz kahve ve küçük hindistam cevizi dolgulu cikolata

Akşam haşlama et,3 yk bulgur pilavı yeşillik
1,5 bardak ayran

Saat 20.00 gibi kızım birlikte dondurma yiyelim dedi ama benimkinin yarısını da o yedi. 1 topa yakın dondurma yedim.
Su 1,5 litre oldu bugün.
Spor yok, döşek, yorgan vs çuvala koyduk eşimle. Yorulduk biraz 😅

@yosunlupapatya LenaG LenaG @Mthn83

Bu arada yarın sehir dışına gezme planımız var, dikkatli olmaya çalışacagim mümkün mertebe inşallah Allah'ım amin 🤲😅
Ben şu altı üstü heryeri demirli (balenli deniyorya o ) sıkı tutan sütyen giyip üstüne sıkı sporcu atleti giyip öyle lesli falan yapıyodm hoplarken zıplarken sabit dursun diye. Malesef hala eski formuna dönmedi. 2. Çocuktan sonra ciddi ciddi göğüs ameliyatı düşünebilirim.

Hala toparlayıcı sabit tutan sütyen kullanıyorum günlük hayatta. Ama düzgün sütyen bulmak çok zor gerçekten.

Jou Jou canım bence senin diyet spor için henüz erken. Ben diyetisyene yazdığımda 4. Aydan itibaren başlayalım demişti bana. Sen 2. Aydasın zaten. 2 ay sonra ekimde diyet spora başlayabilirsin bence. Çok kasma kendini doğum yaptın sonuçta şu an fazla kilonun olması kadar normal bişey yok. Ben de senin gibi 14 haziranda doğum yapmıştım 1 ekimde diyete başlamıştım 😇

Hahaaha ben de şimdi 100 ip atladım denemez zıpladım ip atlıyormuş gibi elimle tuttum şimdi yazılı görünce aklıma geldi 😂😂😂tuhaf oluyor öyle de 😂
Yaaa tek olmadığımı bilmek sevindirdi beni 😂 ben goguslerimin sarkmasını normal görüyordum ta ki çocuğu emzirirken kayinvalidem görüp eşime göğüslerimden korktuğunu soyleyene kadar. Psikolojim çok bozuldu, özgüvenim zedelendi ya 😔 üstüne bir de annem söyledi benzer bir şey. Aynada bakıp bakıp durdum kendime. Diyorum ki ne kadar sarkacakti ki yani, niye çok sarkmış olabilir diye sorguladim durdum. Onlara bakiyorum benimkiyle benzer durumdalar. Yaslari büyük oldugu için normal sutyen de kullanmiyorlar, onlarin kullandigi yarı atlet tarzi oluyor. Emzirirken kambur durdugum için mi öyle sandılar acaba diye de düşünüyorum.
Afiyet olsun canım yarın ise porsiyon olarak yemeye çalış ekmek tarzı yememeye çalış canim
Tamam inşallah canım, aklımda olacak 👍
Ben şu altı üstü heryeri demirli (balenli deniyorya o ) sıkı tutan sütyen giyip üstüne sıkı sporcu atleti giyip öyle lesli falan yapıyodm hoplarken zıplarken sabit dursun diye. Malesef hala eski formuna dönmedi. 2. Çocuktan sonra ciddi ciddi göğüs ameliyatı düşünebilirim.
Ben de dua ediyorum ikinci için inşallah 2-3 ay sonra kendi bırakır diye. Kızımda kendimi paraladım sürekli sütün yok, sütün yaramiyor dendiği için. Anne olduktan sonra belli bir süre insanin aklı bulanık oluyor, iyi düşünemiyor. Şimdi düşünüp düşünüp niye bu kadar taktim bu şeylere diyorum.
Ameliyat benim de aklıma geldi ama narkoz etkisindeyken bilinçaltımdan çıkacak olan seyleri düşünüp vazgeçtim 🤷🏻‍♀️😅

Yaaa tek olmadığımı bilmek sevindirdi beni 😂 ben goguslerimin sarkmasını normal görüyordum ta ki çocuğu emzirirken kayinvalidem görüp eşime göğüslerimden korktuğunu soyleyene kadar. Psikolojim çok bozuldu, özgüvenim zedelendi ya 😔 üstüne bir de annem söyledi benzer bir şey. Aynada bakıp bakıp durdum kendime. Diyorum ki ne kadar sarkacakti ki yani, niye çok sarkmış olabilir diye sorguladim durdum. Onlara bakiyorum benimkiyle benzer durumdalar. Yaslari büyük oldugu için normal sutyen de kullanmiyorlar, onlarin kullandigi yarı atlet tarzi oluyor. Emzirirken kambur durdugum için mi öyle sandılar acaba diye de düşünüyorum.

Tamam inşallah canım, aklımda olacak 👍

Ben de dua ediyorum ikinci için inşallah 2-3 ay sonra kendi bırakır diye. Kızımda kendimi paraladım sürekli sütün yok, sütün yaramiyor dendiği için. Anne olduktan sonra belli bir süre insanin aklı bulanık oluyor, iyi düşünemiyor. Şimdi düşünüp düşünüp niye bu kadar taktim bu şeylere diyorum.
Ameliyat benim de aklıma geldi ama narkoz etkisindeyken bilinçaltımdan çıkacak olan seyleri düşünüp vazgeçtim 🤷🏻‍♀️😅
Hep her konuyla ilgili milletin ne dediğini umursuyoruz olan bize oluyor. Yok sütün yok, yok çok kilo aldın, yok sarktın, yok pörsüdün, süslenirsin senin çocğun var accık oturaklı ol, süslenmezsin iyice saldın kendini derler. Millet hep diyor işleri güçleri yokmuş gibi. Ben de atlatamadım daha bu evreleri, milleti kafama takmamayı öğreneceğim ama zayıfladıktan sonra ilk hedefim o :KK12:

Dimi bizi artık anca estetik meme ameliyatı kurtarır 🤣🤣

Çook geçmiş olsun canım Allah korumuş inşallah en kısa zamanda sağlığına tamamen kavuşursun yeni haberim oldu çok üzüldüm yaa senin bi de bebeğin vardı sanki dimi 😕

Sen sanki bi ara 68 falandın dimi yanlış mı hatırlıyorum?

Hala toparlayıcı sabit tutan sütyen kullanıyorum günlük hayatta. Ama düzgün sütyen bulmak çok zor gerçekten.
Evet canım bir yaşında bebeğim var şükür ki arabada yalnızdım ya o da olsaydı diye o kadar çok dua ettim ki..

X