Popüler Konu LenaG ile MasterFit

-1.300 ile günaydın

Evett kuzumm olması gereken zaten ama öyle sıkı yapmayacam süt yapan şeyler zaten sebzeler sağlıklı şeyler kuruyemiş yulaf onlar diyetlik gene aynı emziren anneler tüketilmesi gereken oyüzden kasmadım sadece detoxları içmeyecem sütü keser diye diyet demek sağlık beslenmek demek açıkcası

Hahaha aynennn

Yes kaptanım kusura bakmayın buhün çarşı pazar günü yeni geldim birazdan menüse paylaşıcam
Günaydınsss
Dün menü paylaşamadım
27 TEMMUZ
2 haşlanmış yumurta
Az peynir
2 zeytin
Yarım domates salatalık
ÖĞLE
1 paket gong
1 kutu muzlu süt(pazarda atıştırmalık)
AKŞAM 18:30
1 büyük tabak salata
2 yk pirinç pilavı
Y yosunlupapatya LenaG

Gunaydinlar an itibariyle yürüyüşte yim
Günaydın canım ayaklarına sağlık
Günaydın hanımlar
Günaydıııınnn
-1.300 ile günaydın
Ooo şahane günaydın
Günaydın canım
Sohbetleri yakalayamıyorum yaa
Az yiyin
Benim abiye olmadı
1 hafta azami dikkat edip -3 olmalıyım
Abla aklıma geldi de şık bir etek bluz giyip ya da jilet gibi ütülenmiş bir pantalon da olur başörtünü modelli bağlatıp bol takı ve şık bir çantayla da gidebilirsin hem farklı olur hem rahat edersin
Günaydın

Günaydına canım afiyet olsun gong yerine (ballı hardallısını çok severim) karabuğday patlağı veya etiformun pirinç patlaklarını deneyebilirsin menün gayet güzel

Karahindiba hangi marka kuzu
Memnunmusun
Uğraşmak istemezsen tavuklu yada ton balıklı salata yada makarna istersen kepekli makarna salata ceviz yapabilirsin.

Afiyet olsun canım akşam salatanın içine ton balığı koysan iyi olurmuş protein tutar hem seni birde bu yazı meyvesulari veya bu kutu sütler cokk katkılı diyorlar bende içmeyi bırakalı bı üç ay olmuştur hemde birden şekerini yükseltip seni ekstra acıktırabilir ama genel olarak güzel menün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…