Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hayır 1 değil 2 değil 3 değil 10 kilodan fazla, artı sporla daha da fazla görünüyor. komik duruma düştüler farkında değiller. neyin kıskançlığı anlayamıyorum.
Bende isyerinde iki kıskanç vardı hemen farketmisler bir sene 14 kg verip gitmiştim 2 ayda yanlarına gittiğimde birinin dili tutuldu beni görünce digeride soruyor naptın nasıl.verdin.bu kadar kilo diye sordu normalde hiç konuşmayan çekemez biri dedim.hicbir şey yapmadım.kendiliginden gitti
Oysaki her gün halı saha etrafında yürü koş 45 dk
Eve gel 30dk enaz vücut egzersizi squat yapıyorum he hehe

Amaaann zaten sarkmışlar sarkacağına 2ci bebeyle uğraşıyorum diyebilirim
Dimi bizi artık anca estetik meme ameliyatı kurtarır
Spor da ne yazık ki yapamıyorum canım ciddi bir trafik kazası geçirdim 20 gün önce dizim ve kolum sakat evin içinde ancak yürüyorum dışarısı zorluyo
Çook geçmiş olsun canım Allah korumuş inşallah en kısa zamanda sağlığına tamamen kavuşursun yeni haberim oldu çok üzüldüm yaa senin bi de bebeğin vardı sanki dimi
60 lı hayalim bu ay da olmadı Ağustosa kaldı
Sen sanki bi ara 68 falandın dimi yanlış mı hatırlıyorum?
Ben şu altı üstü heryeri demirli (balenli deniyorya o ) sıkı tutan sütyen giyip üstüne sıkı sporcu atleti giyip öyle lesli falan yapıyodm hoplarken zıplarken sabit dursun diye. Malesef hala eski formuna dönmedi. 2. Çocuktan sonra ciddi ciddi göğüs ameliyatı düşünebilirim.

Hala toparlayıcı sabit tutan sütyen kullanıyorum günlük hayatta. Ama düzgün sütyen bulmak çok zor gerçekten.

Jou canım bence senin diyet spor için henüz erken. Ben diyetisyene yazdığımda 4. Aydan itibaren başlayalım demişti bana. Sen 2. Aydasın zaten. 2 ay sonra ekimde diyet spora başlayabilirsin bence. Çok kasma kendini doğum yaptın sonuçta şu an fazla kilonun olması kadar normal bişey yok. Ben de senin gibi 14 haziranda doğum yapmıştım 1 ekimde diyete başlamıştım

Hahaaha ben de şimdi 100 ip atladım denemez zıpladım ip atlıyormuş gibi elimle tuttum şimdi yazılı görünce aklıma geldi tuhaf oluyor öyle de
Yaaa tek olmadığımı bilmek sevindirdi beni ben goguslerimin sarkmasını normal görüyordum ta ki çocuğu emzirirken kayinvalidem görüp eşime göğüslerimden korktuğunu soyleyene kadar. Psikolojim çok bozuldu, özgüvenim zedelendi ya üstüne bir de annem söyledi benzer bir şey. Aynada bakıp bakıp durdum kendime. Diyorum ki ne kadar sarkacakti ki yani, niye çok sarkmış olabilir diye sorguladim durdum. Onlara bakiyorum benimkiyle benzer durumdalar. Yaslari büyük oldugu için normal sutyen de kullanmiyorlar, onlarin kullandigi yarı atlet tarzi oluyor. Emzirirken kambur durdugum için mi öyle sandılar acaba diye de düşünüyorum.
Afiyet olsun canım yarın ise porsiyon olarak yemeye çalış ekmek tarzı yememeye çalış canim
Tamam inşallah canım, aklımda olacak
Ben de dua ediyorum ikinci için inşallah 2-3 ay sonra kendi bırakır diye. Kızımda kendimi paraladım sürekli sütün yok, sütün yaramiyor dendiği için. Anne olduktan sonra belli bir süre insanin aklı bulanık oluyor, iyi düşünemiyor. Şimdi düşünüp düşünüp niye bu kadar taktim bu şeylere diyorum.
Ameliyat benim de aklıma geldi ama narkoz etkisindeyken bilinçaltımdan çıkacak olan seyleri düşünüp vazgeçtim

Hep her konuyla ilgili milletin ne dediğini umursuyoruz olan bize oluyor. Yok sütün yok, yok çok kilo aldın, yok sarktın, yok pörsüdün, süslenirsin senin çocğun var accık oturaklı ol, süslenmezsin iyice saldın kendini derler. Millet hep diyor işleri güçleri yokmuş gibi. Ben de atlatamadım daha bu evreleri, milleti kafama takmamayı öğreneceğim ama zayıfladıktan sonra ilk hedefim o

Evet canım bir yaşında bebeğim var şükür ki arabada yalnızdım ya o da olsaydı diye o kadar çok dua ettim ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…