Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Resmen mutfaktan çıkamadım
Yemek secen ogluma yesin diye kofte yap
Ev ahalisine biber dolmasi
Küçük kiz iatedi diye sütlaç yap
Anne diyette kabak yemegi yap
Fit dolmalari doldur( bu arada o malzemelerle 6 adet dolma cikti yarin pişirip yiyecem ins )
Kazan kaldırıyorum ev ahalisine kimse benden baska bir sey istemesin

Menüm LenaG Mthn83 Y yosunlupapatya

Sabah 8.30 : sütlü kahve(200 ml sut) 2 hurma

Kahvalti 11. 00: 2 dilim t b ekm
1 has yumurta
25 gr peynir
2 ceviz ici
salatalik, maydanoz, domates, acur
Yesil cay

Ara 16.00: Türk kahvesi 2 hurma 2 ceviz ici 14 cig badem

Aksam 18.15: 8 yemek kasigi dereotlu kabak yemegi
4 kasik yogurt (icine dovulmus keten tohumu ve corek otu)

Spor 12 bin adim yürüyüş
su 2.5 litre 1.5 litre detoks suyu

Evet set makyözüyüm
Ay harika editorial makyaj da yapıyor musun çok severim
Afiyet olsun akşam peynirli salatanı ye bence az olmuş böyle
Afiyet olsun canım gayet güzel olmuş olsa dükkan senin
Kolay gelsin
Afiyet olsun çok az olmuş amaaa
Bende güzel gidiyordum 68 görünce zigzag çizdim şimdi 75 oldu
Tekrar rotayı yeniden hesapliyorum
Ama GPS pek çekmiyor buradan
çeker çeker hele yükseğe çık biraz
Selam çiçek kadın kolay gelsin kendini,sağlığını ihmal etme yorgunluk bağışıklığı düşürüyor
Ellerine sağlık fit dolma nasıl oldu bize de haber et
Afiyet olsun gayet ideal bir menü olmuş spor ve su da

Menü çok güzel güzel eksi gelir

Cnm sen tek öğün uzun aralıklı oruç deniyor gibisin sadece içecek var nerdeyse sonucu çok merak ediyorum yarın woww olucaz sanki

Kaç gündür aşerdiğim tosta saklıyorum kendimi kaptanım

Afiyet olsun
Güzel bir menü

Cnm sen tek öğün uzun aralıklı oruç deniyor gibisin sadece içecek var nerdeyse sonucu çok merak ediyorum yarın woww olucaz sanki
İnan canım ben hiç anlamıyorum aralıklı oruç nasıl oluyor çokta merak ediyorum hiç denemedim bugün ilk günüm çok sancım var yarın tartıya yansımasından korkuyorum sabah büyük elma yedim 2 duble filtre kahveyle 2 gündür böyle besleneyim istedim tartı yaklaştı diye

Canım son 1 aydır hep erken kapatıyorum
Geçenlerde patimsilizm demişti bende erken kapatiyordum hep 5kilo vermiştim hatta ama sonra normal duzenime döndüm 6 7gibi kapattım öğünlerimde normaldi hatta aynı düzen devam etmeme rağmen 7kilo geri aldım demişti ona dikkat et yani diyecektim canım benim

Sevgili Masterfit ailesi yarın 14:00 e kadar tarihli ve nickli tartı fotolarını beni ve kaptanlarımızı etiketleyerek yapmayı unutmayalım. Bakalım yarışı hangi takım kazanacak
Hepimize bol eksiler diliyorum

Hazırlıkta olup takımlara girmek isteyen arkadaşlarım lütfen tartı fotosuyla belirtsin sonradan karışıklık oluyor

Salı tartısı için anket istek üzerine tekrar açıldı tam katılım yapalım ki net görelim arkadaşlar.

NOT: Bir yanlışlık ya da eksiklik görürseniz haber edin canlarım
Öpüyorum siziii
Masterfit 125. Etap
20.07.
27.07
Fark
Oran
KIRMIZI TAKIM
A Asya89 Kırmızı Kaptan81.70
@zensim69.90
@sibel_8473.20
@60kiloyum87.30
@Boncuklarhajsl74.20
@Azmet525564.05
@Tesnim190375
@defneefe1774.30
@unutmabenicicegi82.45
Sitare55 82.90
Ortalama
MAVİ TAKIM
Y yosunlupapatya Mavi Kaptan56.60
Cakinin Gelini 92.30
@Nergis 3567.40
@FitVenus63.40
@Jasminium8462.75
LenaG 95.25
Lotus1234 97.90
@leyl7673.60
@tomrs64.30
@Ellssa72.30
Ortalama
HAZIRLIK
@gezegenfeza77.80
patimsilizm 57.40
Mthn83 75
@malahit62.90
@irmaknehirgol69.90
@Makaron2365.60
@Minicikfzt67.25
@Asenr snmz*
@Samara96 (başlangıç 21.07)81.80
@Goklerce (başlangıç 23.07)74.9
@MAKE UP_ (başlangıç 23.07)66.15
@Begonya2 (başlangıç 23.07.)92.6

Bende ödem mağduru olicam gibi canım ya hem dünden deli gibi yürüdüm hala bacak ağrım var bugün hiç spor yapmamama rağmen spor ödemi birde mazeret ödemi çıkarsa tartıya diye çekiniyorum ama elimizden geleni yaptık biz ne yapalım ödemler gidici ne de olsa kilolar gitsin yeterki

Diyetisyenim hep ödem olsa bile dikkat edilince yağ yakımı devam eder der o yüzden tam gaz devammmm

LenaG canım benim şahsi görüşüm salı günü tartı kalkmasın çünkü evet insanlar evinde de tartilabiliyor ama buraya atacağım düşüncesi ile yediğine içeriğine iki kere dikkat ediyor ve salı günü burada gördüğü sonuç ile cumartesiye iki kat daha dikkat ediyor ben kalkmasın dedim hani bu sebep ile bir ikincisi de salı günü çok veren transfer değişikliği hakkı kazanıyor mesela transfer hakkı kazanan kişi en çok kilo vereni alıp çok kilo alanı karşı tarafa yollayinca yarışmanın seyrini de değiştirebiliyor biraz daha rekabet giriyor yani işin içine buda bize biraz daha hırs yaptırır tabi arkadaslarim çoğunlukla ne derse o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…