Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar bugünümü buldu inanılmaz bir sancım var inşallah sabah tartıya yansımaz ağrı kesici içmeden olmucak gibi 🥺
Geçmiş olsun canım iç 1 tane biraz dinlen bence yansırsa da yapacak birşey yok ödem tartıyı fazla gösteriyor ama yağ yakmaya devam ediyoruz sonuçta bitince hemen gider ödemler moralini de bozma sakın ❤️

Aklım çıktı çocuğum 21 cm. lik kutuya kendini sığdırmış dünde tüm gününü kutuda geçirdi yedi içti geldi gitti tüm gün hep kutuya girdi ama dünkü kutu bir tık daha büyüktü çünkü başka yer yok prenses gibi yumuşak yatağı falanda yok kuru kutuya gir yat 🤷‍♀️
Üçüde farklı kutu hele biri dün tüm gün içinde durduğu masanın üstündeki kutu 🙄

Eklentiler

• 1000015019.jpg
    1000015019.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 1000015116.jpg
    1000015116.jpg
    128,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 1000015115.jpg
    1000015115.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 1000014737.jpg
    1000014737.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 17
Geçmiş olsun canım iç 1 tane biraz dinlen bence yansırsa da yapacak birşey yok ödem tartıyı fazla gösteriyor ama yağ yakmaya devam ediyoruz sonuçta bitince hemen gider ödemler moralini de bozma sakın ❤️
Teşekkür ederim sağol canım 😘
bitti bitcek derken 3 yıldır geliyo gidiyo bakalım tühh sabah ola hayrola çok yansımasa bari 🙏

anladım canım ekmek alternatifleri deneyebilirsin vaktin olduğunda mesela nohuttan ekmek yapabilirsin veya karabuğday patlağı yiyebilirsin maksat tok tutsun vücut ihtiyacını alsın. Ben de zamanında çok kıstım kıstıkça kapadı vücut kendini ben daha da kıstım olmadı yani. Herkesin vücudu başka tabi erken be az yemek seni rahat hissettiriyorsa öyle yapman daha iyi olur sonuçta sen kendini daha iyi bilirsin ❤️
Makyaj sanatçısı mısın merak ettim 😘
Evet set makyözüyüm 😊

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
26 Temmuz menüm

12:00 bitti
1 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Çay kahve

Akşam yemeği 15:45 bitti
1 sarma
2 ceviz
1 tabak kabak yemeği

Su 2 litre
1 kahve 1 ödem atıcı dükkan içtim.

Akşama doğru çok acıkırsam,bu gün peynir yapacağım belki biraz peynirli salata yapabilirim

Son düzenleme:
26 Temmuz menüm

1 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Çay kahve

1 sarma
2 ceviz
1 tabak kabak yemeği

Su 2 litre

Akşama doğru çok acıkırsam,bu gün peynir yapacağım belki biraz peynirli salata yapabilirim
Maşallah canım menün harika ama çok erken kapatıyorsun bi kaç gündür cok acıkırsın geceye doğru spor nasıl gidiyor :)

ne güzel yağmur yağdı bayılıyorum bulutlu kapalı havalara kimine kasvetli olur ama ben bayılıyorumm miss toprak kokusu evde bi serinlik şuan işte değil evde olacaktım ama :) bide eş işte bebiş uyuyorsa kendinle başbaşa kalmanın o muazzam anı son zamanlarda bazen kendi kendine kalmanın önemini anladım ara sıra iyi geliyor kendini dinleme içine yönelme :)

Benim de en sevdiğim kapalı havalardır hatta gök gürültüsü sağanak falan da severim ❤️

Aynen ben de bayılırım kapalı yağmurlu gök gürültülü havalara. Özellikle kavurucu sıcaklardan sonra çok iyi geldi huzur verdi resmen 🤩

Selamlar fit ve motivasyonu yüksek
kızlar 🥰😍♥️🌸

Kahvaltı
Kapyabiberli omlet
1 dilim peynir
1.minik.salata
4_5 sap maydanoz

13.45 öğlen
8-9 findik
2 kare bitter çikolata

18.00
1 şiş yani 5 catal tavuk şiş
Mevsim salatasi
Ayran
Su 2.5 lt
İstiklal marşı ve Kapanış

Bugün bir hazirlandim spora çıkacam yürümeye yağmur bastırdı
Bir niyetlendim camiye gideyim ondada yağmur gene durmadı bugün evdeyiz.Sonrada dün aglamalarin nedeni meydana çıktı Regl olmuşum baş karin ağrısı yapıyor gözlerimi acamiyorum.🥴

Dün sabah tartıya çiktim 97.1di kızlar ne vardi dün tartı olsaydı yarın ne çıkacak bakalim ödemlenmesem bariiii luuutfennnn dünkü tartimi kabul edin 😆😆😆

Maşallah canım menün harika ama çok erken kapatıyorsun bi kaç gündür cok acıkırsın geceye doğru spor nasıl gidiyor :)
Teşekkürler canım
Spor valla bilmiyorum
Bu gün çiftlikten 100 litre süt alıp peynir yapacağım
Sanki spor olmaz bu gün gibime geliyor

Aralıklı oruca benim bünye alışmış gece çok az bir açlık oluyor oda arada sırada yani her gün değil su içtiğim zaman geçiyor.

Teşekkürler canım
Spor valla bilmiyorum
Bu gün çiftlikten 100 litre süt alıp peynir yapacağım
Sanki spor olmaz bu gün gibime geliyor

Aralıklı oruca benim bünye alışmış gece çok az bir açlık oluyor oda arada sırada yani her gün değil su içtiğim zaman geçiyor.
canım bende yapıyorum aralıklı orucu ama 6.30 7.30 arası kappanış yapıyorum 3.5 çok erken geldi de gözüme

İyi Akşamlar Kızlar
26.07.2024 Cuma
09:30 su ve elma sirkeli su
10:30 2 kupa şekersiz sade filtre kahve, 1 elma
16:00 2 sb. Maydanoz sapı çayı

17:30 Şimdi yedim. Akşam yemeğim.
1 kase az yağlı süte 4yk.yulaf ezmesi, 1çay kaşığı bal, 2çay kaşığı chia, 1yk.ceviz, 4büyük kayısı, yarım muz

Gecede 2sb. Dukan içicem
Her gece standart 22 de de Bromelain takviye

Toplam su 3.5 litre
Spor yok :KK43:

26 Temmuz menüm

1 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Çay kahve

1 sarma
2 ceviz
1 tabak kabak yemeği

Su 2 litre
1 kahve 1 ödem atıcı dükkan içtim.

Vavvv
15.45 nedir yaa uff 😍

Selamlar fit ve motivasyonu yüksek
kızlar 🥰😍♥️🌸

Kahvaltı
Kapyabiberli omlet
1 dilim peynir
1.minik.salata
4_5 sap maydanoz

13.45 öğlen
8-9 findik
2 kare bitter çikolata

18.00
1 şiş yani 5 catal tavuk şiş
Mevsim salatasi
Ayran
Su 2.5 lt
İstiklal marşı ve Kapanış

Bugün bir hazirlandim spora çıkacam yürümeye yağmur bastırdı
Bir niyetlendim camiye gideyim ondada yağmur gene durmadı bugün evdeyiz.Sonrada dün aglamalarin nedeni meydana çıktı Regl olmuşum baş karin ağrısı yapıyor gözlerimi acamiyorum.🥴

Dün sabah tartıya çiktim 97.1di kızlar ne vardi dün tartı olsaydı yarın ne çıkacak bakalim ödemlenmesem bariiii luuutfennnn dünkü tartimi kabul edin 😆😆😆
Kapanış harika olmuş 😍

İyi Akşamlar Kızlar
26.07.2024 Cuma
09:30 su ve elma sirkeli su
10:30 2 kupa şekersiz sade filtre kahve, 1 elma
16:00 2 sb. Maydanoz sapı çayı

17:30 Şimdi yedim. Akşam yemeğim.
1 kase az yağlı süte 4yk.yulaf ezmesi, 1çay kaşığı bal, 2çay kaşığı chia, 1yk.ceviz, 4büyük kayısı, yarım muz

Gecede 2sb. Dukan içicem
Her gece standart 22 de de Bromelain takviye

Toplam su 3.5 litre
Spor yok :KK43:
Tartı öncesi spor önermiyoruz zaten 😍
Dişe dokunur bişi yememissin mideye dokunuyor mu bari doluluk hissi filan

kızlar selaammmm :KK60: :KK68:

günlerdir o derece yoğunum ki gün içinde resmen su içmeye fırsat bulamıyorum, buraya da girdim ama ne okuyabildim ne yazamadım

akşamları da eve gider gitmez pert vaziyette girdim yatağa

bugün bi tık erken bitti işim, işten çıkmadan size selam vermek istedim :KK68:

X