Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Buna duygusal yeme bozukluğu deniyor canım bu konuyu bir araştır bende de var. Bu tip durumları farkında olarak yenmemiz gerekiyor yani durumun farkına varıp başka bir yere yönelme belki bir yürüyüş ile stresten uzaklaşmaya çalışma. Son zamanlarda bana en çok yürüyüş iyi geliyor hem duygusal açlık ataklarıni çok rahat geciriyorum

Selam kızlar 24 temmuz menüm
Sabah kahvaltısı 8 de
Kk peynir
Haşlanmış yumurta 1
İki patates kızartması
3 yeşil biber
Tahinlipekmez üç lokma
Bir dilim ekmek

Öğleden sonra 3 civarı
7 sıkım çiğ köfte
Küçük kâse salata
Bol yeşil biber
Bolca turşu
Tadımlık kek
Küçük çörek
3 erik

Akşam 8 gibi komşuma gittik tabiki çay atıştırmalık zorlandirildim cidden yemek istemiyorum zorladılar ki bende tadımlık yedim ayıp olmasın diye bı parca tarhana,yarım ceviz,tadımlık kabak çekirdeği
LenaG A Asya89

O yağların yerleri ömür boyu dolmasın inşallah amin

Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız
Bu gün çok önemli bir haber bekliyorum. Gece 1 de yattım
Sabah saat 4 te kalktım uyku tutmadı
Günaydın canım hayırlı haberler inşallah
Herkese günaydın hanımlar
Günaydınlar öğretmenim
Günaydın kizlar
Günaydın canım
Eline sağlık
Günaydın Canım Kızlaarr
Günaydın canım
Günaydın inşallah mr iyi çıkar
Günaydın kızlar ailecek hastalandık bu hafta salgın var galiba yeni yeni kendimize geliyoruz
Dünkü menüm
Sabah omlet, beyaz peynir, 3 zeytin, domates
Öğle ayran aşı
Akşam köfte patates
2 Lt su
@yosunlupapatya
Günaydın canım geçmiş olsun akşam fırındaysa köfte pazartesi süper
Selam kızlar
Daha yeni fırsat buldum
Antep’ten misafirlerim var, nasılsınız
Hepinize bol kilo vermeler
Merhaba ablacım kolaylıklar diliyorum
Hayırlı sabahlar al.bendende o kadar neye uğradım bilmiyorjm
Ama akşam üstü sürekli ağladım gecede sabah ezaniydi yattığımda 2 saat sizmisim berbatim.
Uykusuzluk mutsuzluk
Hayırlı sabahlar canım bugün yeni bir gün
Sağlıklı atıştırmalık hazırlayabilirsin mesela hurma topları yapabilirsin elini oyalar ölçüsü yuvarlaması derken hem kafan dağılır hem de sağlıksız bir seçim olmaz
Günaydın hanımlar
Bu gün misafirim var ikramlar yaptım umarım dengeli yiyebilirim bolca salata yicem
Günaydın canım ölçülü azar azar tadına bak bence akşama dengelersin
Canım haftada 1 kere istediğin bir yiyecek yenebilir bir porsiyon
Günaydın arkadaşlar umarım herkes için bol ekşili bir gün olur
Günaydın canım
Slm dün giremedim hiç LenaG
İyiysen mesele yok
Selam kizlarr hepinize benden kalpp hepimiz sağlıklı istediğimiz kilolara kavuşalım pes etmeyelim safları sık tutalım
Selam canım inşallah

Menülerin güzel olmuş afiyet olsun canım
Afiyet olsun bunca komşu gezmesi ve misafir vs ile kilonu yine iyi koruyorsun

Günaydın canım kaptanım

Evet haklısın çok tşk ederim
farkındalık ve adım atmam lazım
Sabah kahvaltisini zorladım dışardan birşeyler söyleme isteği geldi onu reddettim
Kalktım internetten biraz araştırdım uyku sorun uyku apsesi vs yasayanlar ne yemeli diye
Ceviz bitter çikolata kiraz vs öneriliyor düzene sokmak için birşeyler hazırladım inşallah bunuda asacağım evet.cok.zorlaniyorum

Evet beni çok üzen şeyler.oluyor bazen herşeye yetemeyecegini bilmek ozsefkatini bilmek gerekiyor.

hayr olsun canım canını sıkan bişey mi var
Evet canım var. iş hayatı özel hayat aile çevre birer birer kaleler döküldü yeniden inşa etmek gerek.
İş hayatı tat vermedi değiştirdim
Özel hayatta 2 Aydar berbat bir iletişim içinde.manipule ediliyormusum acı gerçekle yüzleşince kapattım o sayfayi yakın zamanda oldu hepsi
Ailemle hep.sorunlar vardı ama mesafe koyamiyordum kendimde o gücü bulamazken herkese herşeye yetişmeye çalışıyor ordan oraya tukeniyordum
Şuan bir durdum, yoruldum çünkü biliyorum.
Arkadaşlarım desen bir bir dökülüyor çok vericiyim kendi zor animda kimse yanımda bulamıyorum ama herkesin sırdaşı dostu dert arkadasi olmak bunun da içimi acitmasi hatta artık bunlardan bıktım.

Son düzenleme:
Sana karahindiba kahvesi önerebilirmiyim ben çok faydasını gördüm

Tabiki o nasıl.oluyor ne işe yarıyor tşk ederim
Aktardan teymin edebilirsin bi araştır o zamansız gelen yeme isteğine engel oluyor ve iştah kapatıyo daha birçok faydası var insülin direncini düzenliyo ben 1 haftadır kullanıyorum çılgınca gelen yeme isteğinden kurtuldum yemek öncesi iştah kesiyo yemek sonrası metabolizmayı hızlandırıp hazmı kolaylaştırıyo

Sindirime yardımcı olur​

Hindiba kahvesinde bulunan inülin, kabızlık, şişkinlik ve hazımsızlık gibi sindirim sorunlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. İyi bağırsak bakterilerinin büyümesini teşvik ederek, hassas bağırsak sendromu (IBS) ve inflamatuar bağırsak hastalığı (IBD) gibi diğer gastrointestinal rahatsızlıklara da yardımcı olabilir.

Karaciğer sağlığını destekler​

Hindiba kahvesi geleneksel olarak karaciğeri detoksifiye etmek ve düzgün çalışmasını desteklemek için kullanılmıştır. Bazı çalışmalar, hindiba kökü ekstresinin karaciğeri toksinlerin ve oksidatif stresin neden olduğu hasarlardan koruyabildiğini bulmuştur. Ayrıca, yağ sindirimine ve yağda çözünen vitaminlerin emilimine yardımcı olan safra üretimini uyardığına inanılmaktadır.

Kilo Yönetimine Yardımcı Olur​

Yüksek lif içeriği nedeniyle, hindiba kahvesi iştahı kontrol etmeye ve tokluk hissini teşvik etmeye yardımcı olabilir, bu da kalori alımının azalmasına ve potansiyel kilo kaybına yol açar. Ek olarak, inülinin iştahı düzenleyen hormonların üretimini arttırdığı ve kilo yönetimine daha fazla katkıda bulunduğu gösterilmiştir.

Çok iyiymiş cnm araştıracağım inşallah ben çok sever bitki çayları evde bir dünya bitki var ama bunu kullanmamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…