Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim adete yakın diye baya ödem var. Günde kaç bin adım yapıyorum. Gün içinde hiç oturmuyor yinede dünden beri artı geliyorum

Canım yerini ogrendiydim hatta burkac kere kullandim da ama su an pasif görünüyor tiklayamiyorum yani
Ne kadar düşüncelisin tesekjur ederim bunu kim duzzeltebilir acaba
Kim düzeltebilir canım hiç bilmiyorum ki bende şuan kullanılıyor pasif değil bende çok aradım 1buçuk ay kadar sürmüştür keşfetmem etiketlemeyi de bilmiyordum onuda kaptaniçem öğretti

Canım benim adete yakın diye baya ödem var. Günde kaç bin adım yapıyorum. Gün içinde hiç oturmuyor yinede dünden beri artı geliyorum
işte ben tartı günü mazeret bitmiş oluyor daha iyi yani ama işte yinede ödem kalır mı artı olarak yansırmı bilemiyorum yaşayıp göreceğiz bakalım netice elimizden geleni yapıyoruz inşallah

Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız
Bu gün çok önemli bir haber bekliyorum. Gece 1 de yattım
Sabah saat 4 te kalktım uyku tutmadı
Hayırlı sabahlar al.bendende o kadar neye uğradım bilmiyorjm
Ama akşam üstü sürekli ağladım gecede sabah ezaniydi yattığımda 2 saat sizmisim berbatim.
Uykusuzluk mutsuzluk

Ben böyle.kendimi.iyi hissetmedigim zamanlarda saçma sapan besleniyorum
Kendimi.ihmal.ediyorum
Dışarıya yemeye yineliyorum hem.maddi kayba hem sağlık.kaybina uğrayıp böyle kilo alıyorum bu beni tembellestiriyor elimi eteğimi çekip bırakınca bana zararı oluyor.Herseyi birakiyorum
Bu döngüyü nasıl.kiracagim?

tam buğday ekmeğinden de yapabilirisn kzuum tadını mı beğenmiyosun tam buğdayın
Yok kaptanım tam buğday ekmeğini de çok severim ben 1 Mayıs'tan beri ekmeğin hiçbir çeşidine dokunmuyorum ya ondan çook özledim tabii 3 ay içinde üç dört olmuştur birer dilim börek ve geçende saç böreği yemiştim hatırlarsan o kadar

dün benim de bu geldi aklıma biliyor musun hani diyorum ya tatlı falan canımız çekiyor onaları ödül günü gibi yapıp yiyoruz da kimsenin canı pişi çekmiyor mu ya da ne bilim şöyle fırından sıcacık bir açma kokusu ayy mesela özledim diyorum ama yinede tutuyorum kendimi gerek yok diyorum yerine değişik tatlar arıyorum ama işte ne bileyim ya genede sağlığımz için çabalıyoruz hedefe ulaşınca zaten kararında yeriz diye düşünüyorum :)

Evet canım çok doğru hele bir o hedefe hep birlikte ulaşabilirsek ne mutlu ama senin hedefe ulaşmana çok çok az var yine baya yol katettim gibi 1 Mayıs başlangıç 18 kilo gitti daha yolum çook uzun

Evet canım çok doğru hele bir o hedefe hep birlikte ulaşabilirsek ne mutlu ama senin hedefe ulaşmana çok çok az var yine baya yol katettim gibi 1 Mayıs başlangıç 18 kilo gitti daha yolum çook uzun
maşallah sen benden çok vermişsin baya azimlisin ama ben ne kadar yakın olsamda hedefime az dikkat etmesek hoop 65 oluruz yağlar gidiyor ama yerleri boş kalıyor diye izlemiştim bi yerde bi doktordan yani yerleri kolayca dolabilir Allah koruusn

Oooo 4 lt su çok iyi, afiyet olsun
Afiyet olsun ama meyve oranı bu az fazla gibi
Afiyet olsun
Afiyet olsun canım, soda hazır limonlu mu ? Onlar şekerli oluyor baya diye biliyorum
Afiyet olsun her ne kadar sebze de olsa patates nişasta bakımından çok zengin akşam yemeği için diğer sebzeler patlıcan,kabak,kereviz gibi daha uygun olur canım Suyu bira daha arttırsak harika olur
Evet kaptanım haklısın ama akşamları köye geçiyorum kv ne yaptiysa onu kendine göre uyarliyorum, suyu arttirmam lazım kesinlikle
Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız
Bu gün çok önemli bir haber bekliyorum. Gece 1 de yattım
Sabah saat 4 te kalktım uyku tutmadı
Günaydın,hayırlı haberler alırsın inşallah
Günaydınlar yürüdüm geldim adim sayarim 13500 adim oldu
Hayy maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…