Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dun gece uyurken karnimdan 9. senfoni melodileri yukseliyordu

Dun gece uyurken karnimdan 9. senfoni melodileri yukseliyordu
Sorma kız aklımdan neler geçiyorsa olmaz kizce bir ay sonra fit bir şekilde tatile düğüne gidicigim diye motive ediyorum kendimi ufak ufak hedeflerle ilerlemeye çalışıyorum akşam gene aynı Boll salata yedim yine protein olsun tok tutsun diye et koydum ekmek de yemiyorum artık bu aralar işte ufak kacirmalarida regl dönemi hormon dengesizliğime veriyorum bende ama pes etmek yok yola devam bu hafta biz kazanacağız inşallah

Günaydınlar yürüdüm geldim adim sayarim 13500 adim oldu
Maşallah Ay ne güzel sabahları yürümek çok güzel
Bende1.5 kilo kurabiye yaptım
2.5 kiloda poğaça hamuru mayaladım şimdi ona başlayacağım
Buzluğa atıyorum misafir geldiği zaman yada parka çıkacağımız zaman pratik olur

Hayr olsun inşallah canım

Maşallah canım sana ayakların nasıl oldu gecmistir inşallah
Canım inşallah hayır olacak. Yeğenime genetik test yapıldı inşallah bu gün sonuç güzel çıkmış diye müjde alırız
Çok tedirginim stresliyim
Kurabiye poğaça yapıyorum
Hem buzluk için hemde komşulara dağıtacağım

hay maşallah sana bende evde hiç bişi yapamıyorum ya yemeği zor yapıyorum bi hafta sonu da ütü çamaşır bulaşık sil süpür çocukla ilgilen nereye yetişeceğimi şaşırıyorum evde olsam bende bigün lahmacun bi gün açmalar bigün pastalar yapardım ama buzluğa atacağım gibi duramaz yerdimde sanırım

Sabah yürüyüşleri ayri bir enerjiymis gercekten bende cok sevdim.
Oh masallah ya ellerine saglik benim de yapmam lazim ozellikle okullar acilmadan bebelere bir de halihazirda benden haber bekleyip eve gelmek iateyenler var onlara

Valla canım sabah 4 te kalktım. Göz hakkı olarak bir kurabiye yedim

Valla canım sabah 4 te kalktım. Göz hakkı olarak bir kurabiye yedim
kaptanlar olarak dikkat edelim kuzum yaa bende akşam minnak bişi yedim ama bugün iyi bi spor yapıcam sözüm var kendime bakalım bugün perşembe ya ondan cuma sadece yürüyüş olcak cumartesiye ödem yansımasın diye ama bugün iyi planlarım var bakalım canım tek sorun saatim yanımda yok bugün ama yaptıklarımı yazarım tek tek netice de kaptanlık bunu gösterir örnek olmalıyız dimi kaptanım

Kaptanim kaptaniiiiim su oklava gosteren emojiyi gostermek istiyorum ama emoji butonu aktif degil bende Neyse sen öyle anla
Günaydın canım bende o emojileri bulmak için uzunca bir zaman harcadım diyodum herkesde ne güzel emojiler var bende yok diye şimdi sana yerini göstereyim sıradan takip et okları

Eklentiler

• 1000014966.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000014971.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000014972.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 15
Günaydın canım bende o emojileri bulmak için uzunca bir zaman harcadım diyodum herkesde ne güzel emojiler var bende yok diye şimdi sana yerini göstereyim sıradan takip et okları
Canım yerini ogrendiydim hatta burkac kere kullandim da ama su an pasif görünüyor tiklayamiyorum yani
Ne kadar düşüncelisin tesekjur ederim bunu kim duzzeltebilir acaba

Eklentiler

• Screenshot_20240725_090808_Chrome.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 16
Teşekkür ederim, durup dururken ayıptır söylemesi tuvaletten kalkarken bir yandı o günden beri ağrıyor Tuvalette fıtık sahibi olan tek benim heralde
Tuvalet bahane olmuş vardır öncesi
Bugünlerde herkes de var bi sorun benimde 1 haftadır belim kötü kalcama vuruyor ağrı bende mr çektirdim bakalım ne cikacak
Gece 02.47den bildiriyorum bu akşam cok mahsun oldum kederlendim ağladım durdum bu saat oldu yatamadım.Allah kimin ne derdi sıkıntısı var alsın inşirah versin hepimize.
Aminnnn canım
Gunaydin her kese dun oglum hAstalandi menu paylasimi yapamadim giremedim hic buraya LenaG
Geçmiş olsun canım
Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız
Bu gün çok önemli bir haber bekliyorum. Gece 1 de yattım
Sabah saat 4 te kalktım uyku tutmadı
Sevinçli haber alın insalahh
Günaydınlar yürüdüm geldim adim sayarim 13500 adim oldu
Masalahhh
Herkese günaydın hanımlar
Günaydın
Günaydın kizlar
Günaydın
Günaydın Canım Kızlaarr
Günaydın

Sen daha saglikli vereceksin ama ameliyatsiz insallah

Anladim canim kendi bünyeni sen daha iyi tanirsin tabi ama kabızlık da yasiyormussun bu da kilo verimini etkiler
Amin canım
Burda gerçekten elimden geleni yapıyorum, bugün ödem çok, inşaAllah bikaç kilo verebilirim

Canım olaki bir gün yaparsan lahmacun buzlukta hiç güzel olmuyor. Çıkardığın zaman üstündeki bütün harcı dökülüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…