Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tesekkurlet canm
Tuvalet bahane olmuş vardır öncesi

Bugünlerde herkes de var bi sorun benimde 1 haftadır belim kötü kalcama vuruyor ağrı bende mr çektirdim bakalım ne cikacak

Aminnnn canım

Geçmiş olsun canım

Sevinçli haber alın insalahh

Masalahhh 👏

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰

25 temmuz crsmba

12.00
2 dilim ev keki kahve
15.00
Yeşil çay 1 salatalık
18.00
Bir kase etli kuru fasulye 1 kase yoğurt 1 dilim tb ekmek

Su 2 litre
LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun canım keki dengelemek için akşama kadar bişi yememişsin ama seversen karabuğday patlağı bulundur evde 2 tanesinin arasına peynir sürüp yanına domates salatalık harika bir öğün olur ❤️

Selamlar kızlar hava çok sıcak çok işim var çalışıyorum bu ara çok acikiyorum neden bilmiyorum
Bu hafta dan sonra Eylül ayına kadar kendime diyet izni veriyorum sanki sürekli kendimi baskilamaktan sıkıldığımı hissediyorum
Ara vermeli biraz daha dikkatli beslenip spor yapmayı düşünüyorium

Oooo 4 lt su çok iyi, afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ama meyve oranı bu az fazla gibi ❤️☺️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım, soda hazır limonlu mu ? Onlar şekerli oluyor baya diye biliyorum 😘

Evet kaptanım haklısın ama akşamları köye geçiyorum kv ne yaptiysa onu kendine göre uyarliyorum, suyu arttirmam lazım kesinlikle

Günaydın,hayırlı haberler alırsın inşallah ❤️

Hayy maşallah ❤️
Sağol canım. Meyveyi her gün tüketmiyorum. Bazen sevdiğim meyveyi alınca böyle yiyorum 😃

Evet haklısın çok tşk ederim
farkındalık ve adım atmam lazım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sabah kahvaltisini zorladım dışardan birşeyler söyleme isteği geldi onu reddettim
Kalktım internetten biraz araştırdım uyku sorun uyku apsesi vs yasayanlar ne yemeli diye
Ceviz bitter çikolata kiraz vs öneriliyor düzene sokmak için birşeyler hazırladım inşallah bunuda asacağım 🙏🏻♥️🫶🏻🌸evet.cok.zorlaniyorum

Evet beni çok üzen şeyler.oluyor bazen herşeye yetemeyecegini bilmek ozsefkatini bilmek gerekiyor.
Bence çok büyük başarılar bunlar. Reddetme farketme bunları halledince tuzaklara dusmuyorsun. Zaten insan yerken mutlu sadece yedikten sonra bu defa pişmanlık psikolojisi daha fena insanı yoruyor yıpratıyor.

Afiyet olsun canım keki dengelemek için akşama kadar bişi yememişsin ama seversen karabuğday patlağı bulundur evde 2 tanesinin arasına peynir sürüp yanına domates salatalık harika bir öğün olur ❤️
Teşekkür ederim kaptanım 🥰
Var evde ama içim almıyor bu ara yumurta falan da yiyemiyorum yüzden.
Hazırda olanlardan atistiriyorim ☺️

Oooo 4 lt su çok iyi, afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ama meyve oranı bu az fazla gibi ❤️☺️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun canım, soda hazır limonlu mu ? Onlar şekerli oluyor baya diye biliyorum 😘

Evet kaptanım haklısın ama akşamları köye geçiyorum kv ne yaptiysa onu kendine göre uyarliyorum, suyu arttirmam lazım kesinlikle

Günaydın,hayırlı haberler alırsın inşallah ❤️

Hayy maşallah ❤️
Hazırdı canim baktim kalorisine de totalde 80 kalori ama tabi bi daha cıss olmayacak 🤗
Iyi bugun birden rahatsizlandi ishal kusms ates doktor ilac yazdi iyi bugun cox sukur biraz
2 gun once kizima da oldu bit gunde gecti şükür salgin gibi bir sey var sanirim Allah sifalar versin bebeler hasta olmasin 🤲
Ellerine sağlık canım yiyenlere afiyet olsun 🤗
Valla sildiler süpürduler cok sukur tadimlik bile kalmadi, canim da iatemedi kahvalti yaomamis olmama ragmen 🤗 iceri gectim kendime guzel dolu dolu bir kahvalti tabagi hazirladim ve su an mutluyum 😂

Bugünkü menüyü de yazayım akşama yemek belli nasılsa.
25 temmuz perşembe
Kahvaltı 12.00
Peynirli domatesli(1)yumurta (1), 2 salatalık +2dilim çavdar ekmeği
Ara Öğün 15.00- 17.00
1 tüysüz şeftali - 1 bardak kefir + 3 kepekli bisküvi
Akşam yemeği 19.00-19.30 (eşimin gelişine bağlı)
Bir kase sulu köfte + 2 dolma + bolca salata (dünkü menü yemekler baya kaldı onları yeriz yine)
Kendime hedef koyuyorum her gün 2-2,5 lt su içiyorum(yatana kadar tamamlamış olurum yani) . Bugün dukan çayı yapmayacağım. Ama 3 kaşık yoğurt, 1 çay kaşığı karabiber, 1 çay kaşığı zerdeçal, 1 tatlı kaşığı çörek otu, 1 yemek kaşığı zeytinyağı yapmayı planlıyorum akşam yemeğinden önce. Bağırsak çalıştırıp yağ yakıyormuş deneyeceğim.
LenaG LenaG A Asya89
Şimdi ya leslie yapacağım ya kolay bir egzersiz ya da yavaş şekilde eliptik karar veremedim yapınca atarım onu da. 🤭😊

Bence çok büyük başarılar bunlar. Reddetme farketme bunları halledince tuzaklara dusmuyorsun. Zaten insan yerken mutlu sadece yedikten sonra bu defa pişmanlık psikolojisi daha fena insanı yoruyor yıpratıyor.
Teşekkür ederim desteğiniz için Allah razı olsun herkese tşk ederim.🙏🏻🌸 Bazen bir umut veren söz bile insana iyi geliyor ♥️
Bugünü planlamaya çalışıyorum bu döngüyü kırmak iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Bugünkü planımı yaptım

Kahvaltı 10.50
2 hindi füme
Ceviz 2
10 fındık
2 kare bitter çikolata uykuyu düzenledim diye bunlar
Ekşi mayalı ekmek çok küçük kaşarlı tost
Domates 5 zeytin

15.00 öğle
1 patates 4 köfte ile sulu köfte
1 kase Cacık

18.00 akşam
Salata lor veya herhangi bir peynir
1 tane madensulu ayran
hellimde olabilir başka birşey canım istemiyor böyle düşündüm .
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Teşekkür ederim desteğiniz için Allah razı olsun herkese tşk ederim.🙏🏻🌸 Bazen bir umut veren söz bile insana iyi geliyor ♥️
Bugünü planlamaya çalışıyorum bu döngüyü kırmak iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Bugünkü planımı yaptım

Kahvaltı 10.50
2 hindi füme
Ceviz 2
10 fındık
2 kare bitter çikolata uykuyu düzenledim diye bunlar
Ekşi mayalı ekmek çok küçük kaşarlı tost
Domates 5 zeytin

15.00 öğle
1 patates 4 köfte ile sulu köfte
1 kase Cacık

18.00 akşam
Salata lor veya herhangi bir peynir
1 tane madensulu ayran
hellimde olabilir başka birşey canım istemiyor böyle düşündüm .
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Ben de her birinize teşekkür ederim. Buraya yazarken güçleniyorum. Yoksa zaten hepimiz doğruyu biliyoruz ama destek manevi güç bunlar pahabicilemez. Bunlar başarıya götürüyor. İnsan bu gücün varlığı sayesinde başarıyor iyi ki varsınız hepiniz ❤️❤️❤️❤️💞💞

Ben de her birinize teşekkür ederim. Buraya yazarken güçleniyorum. Yoksa zaten hepimiz doğruyu biliyoruz ama destek manevi güç bunlar pahabicilemez. Bunlar başarıya götürüyor. İnsan bu gücün varlığı sayesinde başarıyor iyi ki varsınız hepiniz ❤️❤️❤️❤️💞💞
Ben mesela sırf buraya yazacağım diye daha çok dikkat ediyorum yediklerime, sanki biri görüp kızacak gibi bunu niye yedin diye.. İyi oluyor arkamda bir güç, omzumda bir el gibisiniz her biriniz benim için.

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG 🥰 kızlar bir fikir verin
25 Temmuz menüm

Sabah 7:30
1 kurabiye
1 yaprak marul
2 kahve

Öğlen 12:30 bitti
Küçük 1 kase kırmızı toz biber naneli cacık
2 küçük sarma

Akşam 15:45 bitti
1 but fırında
2 kanat
Domates salatalık.
Su 3 litre olur yatana kadar

Arkadaşım aradı 2 saat sonra doğum günü varmış oraya davet etti.

Ben şimdi orda nasıl yapacağım ya yemezsem ki yemek istemiyorum ilk beraber doğum günü olacak
Muhtemelen alınır
Sarma poğaça pasta kurabiye olacak canım hiç istemiyor.
Acaba meyve falan tarzı birşey olursa biraz atıştırayım mı

Günaydın canım hayırlı haberler inşallah 🙏

Günaydınlar öğretmenim ❤️

Günaydın canım ❤️

Eline sağlık ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın inşallah mr iyi çıkar 🙏

Günaydın canım geçmiş olsun 💐🙏 akşam fırındaysa köfte pazartesi süper 👍

Merhaba ablacım kolaylıklar diliyorum 🙏

Hayırlı sabahlar canım bugün yeni bir gün ❤️

Sağlıklı atıştırmalık hazırlayabilirsin mesela hurma topları yapabilirsin elini oyalar ölçüsü yuvarlaması derken hem kafan dağılır hem de sağlıksız bir seçim olmaz ❤️

Günaydın canım ölçülü azar azar tadına bak bence akşama dengelersin ❤️

Canım haftada 1 kere istediğin bir yiyecek yenebilir bir porsiyon ❤️

Günaydın canım ❤️

İyiysen mesele yok 😘

Selam canım inşallah 🙏

Menülerin güzel olmuş afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun bunca komşu gezmesi ve misafir vs ile kilonu yine iyi koruyorsun 🧿
Direniyorum mecburen üstüne üstlük kilomu. Yetrerli olduğunu söyleyip daha fazla verirsem yüzümün cokecegini cirkenlesecegimi söylüyorlar çok zalimlar cok

Y yosunlupapatya
LenaG LenaG 🥰 kızlar bir fikir verin
25 Temmuz menüm

Sabah 7:30
1 kurabiye
1 yaprak marul
2 kahve

Öğlen 12:30 bitti
Küçük 1 kase kırmızı toz biber naneli cacık
2 küçük sarma

Akşam 15:45 bitti
1 but fırında
2 kanat
Domates salatalık.
Su 3 litre olur yatana kadar

Arkadaşım aradı 2 saat sonra doğum günü varmış oraya davet etti.

Ben şimdi orda nasıl yapacağım ya yemezsem ki yemek istemiyorum ilk beraber doğum günü olacak
Muhtemelen alınır
Sarma poğaça pasta kurabiye olacak canım hiç istemiyor.
Acaba meyve falan tarzı birşey olursa biraz atıştırayım mı
Bence tok gidin .meyve varsa yiyin ama yoksa öncesinde meyve çerez yiyip tok gidin ayıp olacak diye düşünmeyin alıp bir çatal tadip birakadabilirsiniz eğer alınır diye düşünüyorsaniz asıl böyle zamanlarda frenlemek lazim

X