Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun yine iyi yufka ile kurtarmışsın ben yeme atağı geçirip geceyarısı kek yemiştim
Afiyet olsun Sanki öğle ile akşam yer değiştirse güzel olurmuş sarma 4 yeterli
Çok sevindim canım maşallah
Güzel menü afiyet olsun
Geçmiş olsun canım çok güzel yaparlar hiç üzülmesin
Toplu menum
Sabah kahvaltım klasik gördün kaptanım 1 Duncan turk kahvesi 3 litre su 1 küçük cevizli kurabiye akşam yemeğim de bu
Jou Eki Görüntüle 3480958
Vay baya iyi görünüyor afiyet olsun
Afiyet olsun gayet güzel
Afiyet olsun hafif olmuş

Günaydın kaptaniçem bu bir mazeretmi bilmiyorum ama şişliğimin farkında olduğum için bu hafta hiç tartılmayan ben kaç kez tartıldım dün 1kilonun çook üzerinde artı çıktım az önce 600 gr. artı çıktım ve bugün 3. gün ve hala sancım var ve karnım şiş yarına ben napcam şimdi

çocugun yüzü gözü şis
1 hafta 10 gune duzelecegini dusunmeye calis , diş de gec bile olsa bir srkilde yapilacak, cok iyi teknolojiler var . Sen su anki sabrini bunlarla tuketme sadece sabrini "en yakin dis hekimi randevusu bulma " konusunda kullan. Yurt disindasin sanirim , instagram , google aramalarinda her gördüğün cocuk dis hekimini ara ve randevu bulunmasan bile " baska tanıdıkcocuk dis hekimi var mi, işim acil , yardimci olur musunuz ? " diye sorarsan yardimci olabilirler. Hekim hekimi tanir veya orada calisanlar bir de şuraya şu kisiye sorun diyebilir. Profesörden randevu buldun o is hallolduysa da cocugun yuzunun sisinin gecmesi icin buz uygulamasi , yaralari icin krem sürüp su ani kizinla minnos minnos gecirmeye bakin. Ozel bir durum yaşamışsıniz. 10 yil sonra bile bu gunleri anacaksinuz o yuzden gününe guzellikler eklemeyi ihmal etme❣

Ya kızlar acaba ben kas mı yapıyorum.

Bu kadar spora ve menülere rağmen bu sabah tartıldım artı geldim
2 haftadır 77 ucudundan bile göremedim ya

Dün aldığım kalori 1400 gibi birşeydi harcadığım kalori ki sadece telefon yanımdayken saydığı 1076 kalori buna rağmen ben niye artı geliyorum ya.

kiloyu kırmak lazım ya

canım diyetisyene gitmen senin yararına olacak gerçekten onlar daha iyi biliyorlar kan tahlili yaptırır belki kas oluyor belki de yeme düzenini değiştirecek senin

Canım sen yurtdışında mı yaşıyorsun.
Bizim burda okulun dişçisi oluyor,yani muayene yeri okulda acil birşey oldumu veya çocukların bütün diş işlerini orada yaptırıyoruz.
Burda yılbaşında biz doktorları seçiyoruz sigortaya bildiriyoruz bu zorunlu jinekoloğum ve aile doktorumuz var. Çocuk doktorumuz ayrı var. Dişçi de zaten dediğim gibi okulun içinde dişler ile ilgili bir sıkıntı olup onları aşınca onlar sevk ediyorlar. Burda normalde diş çok pahalı ama çocuklara sigorta yaptırabiliyoruz doğma büyüme burda oldukları için.
Sizde süreç nasıl işliyor bilmiyorum ama

Çocuk doktorunuz varsa oraya gidin o sevk etsin öyle daha kolay oluyor.

canım diyetisyene gitmen senin yararına olacak gerçekten onlar daha iyi biliyorlar kan tahlili yaptırır belki kas oluyor belki de yeme düzenini değiştirecek senin
Canım içime sininen diyetisyen bulamıyorum. Ki.

Arkadaşlar önerilere açığım var mı tanıdığınız
Online yardımcı olacak diyetisyen

Canım içime sininen diyetisyen bulamıyorum. Ki.

Arkadaşlar önerilere açığım var mı tanıdığınız
Online yardımcı olacak diyetisyen
Ne yönden içine sinmiyor ki canım ben mesela il sağlık müdürlüğüne gidiyorum devlete ait herhangi bir diyetisyen hani o gitse yerine başka biri gelse onada giderim özel maliyetli oluyor diye hani

Saol lenagcimm

kızzz kendim bile motive oldum şuan

Güzel olmuş canım afiyet olsun
Afiyet olsun baya erken kapatmışsın
Afiyet olsun çok güzel menü helva
Afiyet olsun çok güzel
Afiyet olsun nefsi köreltmişsin erken de kapanmış mis (aç karnına 1 litre su nasıl içebiliyorsun benim çok midem bulanıyor )
Canım regl ken boşver hepsine bitmesini bekle
Canım regl duygusal sistemi çok etkiliyor. Özürlük birşey yok böyle kazalar olur önemli olan toparlanmak
Selam kızlar bugünkü menüm
Sabah klasik salata domets biraz kavun ve peynir yedim bir muz avuç kadar pide

Akşam nohutlu Taze bamya bir tam buğdayli ekmek biraz tavuk sote
Yarim elma

Afiyet olsun güzel olmuş
Tamam canım sen 6 günlük gönder
Afiyet olsun güzel olmuş
Afiyet olsun
Afiyet olsun canım çok geçmiş olsun
Afiyet olsun güzel olmuş
Çok güzel canım afiyet olsun
Çok güzel nergis çiçek afiyet olsun geçmiş olsun hastalanmazsın inşallah
Günaydın canım iyi misin ?
Günaydınlar
Herkese hayırlı cumalar
Günaydın kaptan
Afiyet olsun güzel bence biraz et,tavuk,balık gibi eklersek süper olur
Guuuuunnnnaaaaaaaayyyyyyyddddddddiiiiiiiinnmnnnnnnnnnn sevgili arkadaşlarım.

Hayırlı cumalar herkese

Gününüz çok güzel geçsin inşallah
Güünayyydııınn
Cümleten günaydınlar fit hatunlar
Günaydın
Günaydın kızlar.
hayırlı CUMALAR
Günaydın canım hayırlı cumalar sana da
Günaydın kizlar
Günaydııınnn
çocugun yüzü gözü şis
Geçecek canım bol bol buz kompres
LenaG kaptanım nasılsın daha iyi misin bu aralar pek yoksun aramızda gözüm arıyor seni buralarda
Geldim canım geldim. İyiyim canım biraz kafam yerinde değildi ama fiziki olarak değil estiler bana yine arada olur geçer
Canım regl iken tartıya takılma bittikten 2 gün sonra anca gidiyor ödemleri

vallahii kocam o saatte gelîyo hepimiz yiyip o defteri kapatıyoozzz su yu biraz sıcak soğuk yapıyorum içiyorum açlık hissettiğimde

Canım aldığın kaloriyi net hesapladığın bir uygulama var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…