Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim 😘
Bende ne yazdılar acaba diye heyecanla geliyorum ama Lena kaptanima da dedim. Kendim yapmiyorken bunu neden yedin demek ağır geliyor bana utanıyorum 🫣
Ama elimden geldiğince burada olmaya çalışıyorum 😍
Hepiniz çok değerlisiniz. Mutluluğunuzu küçükte olsa bir katkım olsun istiyorum hep ♥️
Telefonuna aralıklı proğram indirebilirsin. Otokontrol olur hem. Burdan da destek veririz.
Ben öyle yapıyorum bu arada. 1 hafta olacak yarın. 18:6 yapıyorum. Birlikte ilerleriz. Ne dersin
Screenshot_20240725-072040_Google Play Store.jpg

Bende hamilelikler doğumlar derken kilolar aldı başını gitti. Özelikle bu yıl birden almaya başladım onun için artık bir dur demek istedim

Git gide kilo vermek zorlaşıyor 🤔
Öyle deme. Beynini doğru kelimelerle kodla
Bilmeden söylediklerimizi alıyor maalesef.
Her işimiz kolay olsun🌺

Kızlar bende dün uyuyakalmisim yazamadım yürüyüşe cikamadim ama evde iki mile Leslie daha yaptım sabah da bir mile yapmıştım adım sayim 12000lerdeydi uyudugumda amaa saat 9gibi bir avuç patlamış mısır yedim cokk canım çekince üzülerek yazıyorum pişman oldum sonrasında ☹️
Şimdi ise ise yürüyerek gidiyorum gene bı tempolu 20dk sürüyor gene 🥰
LenaG LenaG A Asya89

Kızlar bende dün uyuyakalmisim yazamadım yürüyüşe cikamadim ama evde iki mile Leslie daha yaptım sabah da bir mile yapmıştım adım sayim 12000lerdeydi uyudugumda amaa saat 9gibi bir avuç patlamış mısır yedim cokk canım çekince üzülerek yazıyorum pişman oldum sonrasında ☹️
Şimdi ise ise yürüyerek gidiyorum gene bı tempolu 20dk sürüyor gene 🥰
LenaG LenaG A Asya89
Kaptanim kaptaniiiiim su oklava gosteren emojiyi gostermek istiyorum ama emoji butonu aktif degil bende 🙄 Neyse sen öyle anla 😂

Maşallah azmine benimde sürekli spor yürüyüş derken ayak bilegim ağrıyor ama yinede birakmiyorum sporu elden yapmalıyım diye kendimi sartlandiriyorum😄
Kisa hedefim bir ay molasiz her gun en az 10 bin adim atmak ve temiz beslenme bunun karisliginda kac kilo gidecek merak ediyorum 🤗

Kaptanim kaptaniiiiim su oklava gosteren emojiyi gostermek istiyorum ama emoji butonu aktif degil bende 🙄 Neyse sen öyle anla 😂
Cookk haklsiin canım tek sıkıntım mazeretin bu haftaya denk gelmesi beni bitirdi ama gene iyi gidiyorum kız sabah akşam yürüyüş yapıyorum evde ekstra Leslie ip atlama var menülerimde gene iyi öğle ve akşam şeklinde salatalı protein ağırlıklı dün öğlen baksana mesela bir kaşık tavuk sote bir kase yoğurtlu meze vardı kız aç geziyorum kuzum ACC😅🫣🥰🫶🏼

X