Popüler Konu LenaG ile MasterFit

sibel_84 LenaG Mthn83

16 Temmuz 2024

sabah 09.30
45 gr tulum peyniri, 30 gr karakılçık tbe, yarım domates

öğlen 12.30
2 köfte, 7 yk zeytinyağlı bamya, 2 yk yoğurt, 30 gr karakılçık tbe, 3 kaju

ara 15.50
2 yeşil nektarin, 2 yk yoğurt tarçınlı
1 bardak buzlu cold brew

ara 17.10
10 kuruyemiş

akşam 19.10
3 tavuk kanat (derisini yemedim), airfryda baharatlı ve 30 gr kaşarlı patates küpleri, 3 yk makarna kaşarlı, salata, 2 yk yoğurt, 5 küçük parça karpuz

ara
1 bardak buzlu detoks çayı (hibisküs+yeşil çay+karanfil+madensuyu)
1 fincan rezene çayı

2 lt su

10.000 den fazla adım

Afiyet olsun güzel öenü ama kaseyi bilemedim 7 yk yeterli

Afiyet olsun canım

Geçen gun taze fasülye yerken sen kendi damak tadına gore yapıyorsun, bunun hiç tuzu yok dedi tartıştık. Alakasi yok halbuki.
Bugun aksam balık vardı. Yaninda ysrim ekmekten fazlasını da yedi. Göreve gitti 7de. Orda da pirinç pilaviyla kavurma yemiş. Karnim ağrıyor diye mesaj attı. Kızdım ben de yemeseydin o zaman diye. Ayip olurdu arkadaşlara dedi.ben aksam yemegini yiyip çıktım demenin neresi ayıp yani.
Evde de ekmeği bitiriyordun nerdeyse, ensene vurup alacağım o ekmekleri dedim

Migros ta bulabilirsin canım
İzinli olduğu gün çocuğu üstüne atıp bir gidip bakayım bahsettiğim seylere. Yulaf alacaktim geçen, bulamadim bimde. Chia vs de bulursam alıp pudingini deneyecegim. Lezzeti hoşuna giderse tatlı konusunda burdan yürürüm. Ama yemek konusunda yönlendirebilir miyim bilmiyorum. Yarın fırında etli sebzeli yemek hayali kuruyor.yagina banacakmis ekmegi

Kalbime bıçak saplandı sanki .. Allahım hiçbir bebeği çocuğu annesiz babasız bırakma yarabbim Mekanı cennet olsun Allah geride kalanlara sabır versin. Bol bol sarılın o meleğe. Sevin mutlu edin gerçekten cennetin kapısını açarsınz
Sürekli kendinle savaş halinde olmak çok daha yorucu gelmiyor mu?! Her gün yiyip yiyip arkasından pişman olup depresyona gireceğine asil açlığınla başbaşa kal İnan çok daha mutlu hissedeceksin.

Sen aralikli oruç mu deniyorsun?

Sen yemeklerini normal yap yanındaki pilav makarnayı önce bir değiştir,patates kızartması mücver gibi yemekleri fırında yap, bence tatlı konusunda önce hurmalı top yapabilirsin çayın yanına ver sen de eşlik et 1-2 tane gibi

Ayy teşekkür ederim deneyeceğim merak ettim

Sen bu işi biliyorsun

Selam kızlar, selam LenaG kaptanların gülü
Okuyorum ama bi türlü yazamadım iki gündür yoğunum. Ev kötü durumdaydı temizlik alışveriş işler vs anca kontrol altına alabildim. Bugün sağlıklı beslenme ve spor hedefinin 2. Günü de çok güzel geçti hemen menü paylaşayım:

Kahvaltı: yulaf lapası

Ara: baya bi karpuz

Akşam: Akdeniz salata, kabak dolmasının dış kısmı( pilavını yemedim)

Spor: Alt karın egzersizleri + 10 bin adım
Su: 2,5 lt

Eklentiler

• 183AD9EA-8602-4A60-A929-65488ED8A5B0.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 46B2EA8E-AF94-457C-BAD0-156975A445C7.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 22
Afiyet olsun kahvaltın çok iştah açıcı duruyor baya iddialı gidiyorsun ❤

Afiyet olsun kahvaltın çok iştah açıcı duruyor baya iddialı gidiyorsun ❤
Malesef ben böyleyim ya hep ya hiç kafası. Bozduğumda mesela diyeti feci bozuyorum yani öyle böyle değil. Vücudumun biraz arınmaya ihtiyacı var. Bir de tabi İstanbul’da bunaltıcı bi hava var sürekli su içip duruyorum yemek yiyesim gelmiyor.

Hayırlı akşamlar hanmlar. Bugün eşim avm ye götürdü de eliptik bisiklet almaya. sıcakta parklarda uğraşma dedi bir şok oldum ama iyi de oldu . bulamadık hiçbir yerde , nerden bulabiliriz acaba bileniniz var mı. Paylaşamadım da menüyü.
Kahvaltı yok
Öğlen 13.00

2 kepekli galeta, 1 salatalık, 3 çorba kaşığı yoğurt
Ara Öğünlerde 15.30 - 17.00
1 nektarin, 1 yeşil şeftali , 12 adet yeşil erik
Akşam yemeği 19.00
5-6 yemek kaşığı kadar bezelyeli patates yemeği, bol yeşillikli salata ( salataya tavuk koydum yiyemeyip eşime verdim), 1 buçuk dilim çavdar ekmeği
2.5 lt su , 1 litre yeşilçay maden suyu kiraz sapı limon karışımı içildi. 1 buçuk saat ev temizliği müzik eşliğinde , dans ede ede :) 1- 1,5 saat de avm içinde gezdik eliptik bisiklet aradık. bugünlük bu kadar
LenaG sibel_84 Mthn83

Önce inanmıyorlar sanki ondan böyle yapıyorlar bakıyorlar ki kararlısın merak da ediyorlar bir yandan
Aynen canım
Yeme yeme CIS onlar
Afiyet olsun canım
Erkekler beklersek bir adım yol alamayiz.
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…