Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen yemeklerini normal yap yanındaki pilav makarnayı önce bir değiştir,patates kızartması mücver gibi yemekleri fırında yap, bence tatlı konusunda önce hurmalı top yapabilirsin çayın yanına ver sen de eşlik et 1-2 tane gibi
Dünkü yemeklerden sonra tartildi tok karna. 92 çıktı. Şok oldu 😂 baban şeker hastası ayrılıp bayılıp duruyor oyle mi olmak istiyorsun dedim. Biraz düşünce aldı adamı.
Erkekler beklersek bir adım yol alamayiz
Bu zamana kadar iki ileri bir geri gidip durma sebebim de eşim. 1 aydır falan dik durabiliyorum bana bu saatte bir sey yemeyi teklif etme diye.

Dünkü yemeklerden sonra tartildi tok karna. 92 çıktı. Şok oldu 😂 baban şeker hastası ayrılıp bayılıp duruyor oyle mi olmak istiyorsun dedim. Biraz düşünce aldı adamı.

Bu zamana kadar iki ileri bir geri gidip durma sebebim de eşim. 1 aydır falan dik durabiliyorum bana bu saatte bir sey yemeyi teklif etme diye.
Aynen canım.destek olmuyorsun köstek olma derdim hep ben.

kinoa kullanabilirsin canım.
kinoanın bi kokusu var ya, onu ancak tuz karabibrle bastırıyorum aşurede kötü kokmaz mı ki

Saol canım teyzem vefat etti 😔 çok yakındık kardeş gibiydik trafık kazası çok gencti 😭2 yaşında kızı var annesinin yokluğunda ağlıyo sürekli aklı ermiyor
Zor zamandan gecıyorum hersey üst üste geliyor 🥺😔
ahhh yaa çok üzüldüm Allah rahmet eylesin :KK43:
küçük yavruya da Rabbim dayanma gücü versin :KK43: hayatı boyunca başka acı yaşamasın inşallah :dua:

Allahım hiçbir bebeği çocuğu annesiz babasız bırakma yarabbim 😭
amin canım amin, içim parçalandı :KK43:

LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83

Günaydın çıtır kızlar 🥰
IMG_5977.jpeg

Dün rahat 20 bin adım yaptım.
Bir kaç saat telefon yanımda değildi.uygulama telefonu yanımda taşıdığım kadar kaydetmiş

Saol canım teyzem vefat etti 😔 çok yakındık kardeş gibiydik trafık kazası çok gencti 😭2 yaşında kızı var annesinin yokluğunda ağlıyo sürekli aklı ermiyor
Zor zamandan gecıyorum hersey üst üste geliyor 🥺😔
Çok üzüldüm canım, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun 🤲🏼🤲🏼

Çoğu yerde yapılan tarhana sanırım. Benim memleketteki cips gibi olur, un yoktur icinde. Bunun yapılışını hiç bilmiyorum açıkçası. YouTubeda takip ettiğim birinden görüp ne kadar kolaymis deyip yapmaya başladım. Tarım krediden almıştım tarhanayi. 2 yk tarhanayla 1 yumurtayi karistirip yağlı kağıt serdigim tost makinesinde kizarana kadar pisiriyorum. Bugün tavada denedim ama yağ kullanmamak için yine yağlı kağıt koydum. Tuz vs atmaya gerek kalmiyor. Lezzetini begendim ben.

Bu ürünleri hangi marketten aliyorsunuz peki? Gerci ben kizimdan dolayı markete gitmeye korkuyorum, esim yapıyor alışverişi. Ona desem anlamaz veya almaz. Bim, a101, şok,migros var burda.

İlk evlendiğimizde 80 kiloydu. Boyu 175. Göbeği vardı hafif. Sigarayı 1 sene kullanmadi 92'ye kadar çıktı. Şimdi 87-88 arasi gidip geliyor. Sigaraya da tekrsr basladi tabi. Niyeti var gibi ama hep erteliyor. Araba alinc stadyuma gideriz dedi, arabayi aldık kgecen Kasım. Stadyumun yanından gecmedik 🤦🏻‍♀️ simdi laf dokunduruyorum. Tayin cikti baska sehre. Oraya gidince baslariz diyor. Surekli bir bahanesi var. Göbekli ve kel erkeklerden haz almazdim adam iyicr göbek bağladı ve keli görünmeye başladı 😂 bir şey desem sen beni sevmiyorsun diye başlar, küser 😔
Ben bekarken kel talibim olsa asla kabul etmezdim, eşim sonradan kel oldu 😂, Hemde az çıkan saçlarına küstü, tam kazıyor🤣, adam keskel şimdi🤣🤣🤣

X