Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar arkadaslar
Bugün evdeydim tüm gün sicaktan oturduğum yerde terliyorum 😑
Saat 10.00 sade kahve 2 bardak su
12.00 kepek ekmekli tost 7 zeytin
15.00 1 avuç fıstık filtre kahve
18.00 1 tabak bezelye 1 kase yoğurt
19.00 sade kahve
21.00 limonlu soda
3 litre su içtim
5 dakika tüm vücut kardiyo spor yaptım aşırı terledim üzerime kovayla su dökmüşler gibi 😂😂
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun çok güzel ❤️

Sorma biz de kiradayız yine almadık sinir bir durum anca tavan pervanesi işte 🤷‍♀️
Bizde o da yok 😂😂bide kızlar var diye kapi pencere açamıyorum 😁😁 cami açsam kapıyı kapatıyorum evde cereyan yapsın diyebileceğim alan yok
Spor yaparken de antrenör gibi yanimdalar 😁😁pür dikkat beni izliyorlar yine cam kapalı spor yapmak zorunda kalıyorum 🙄🙄

LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83

İyi akşamlar☺️
15 Temmuz menüm

Sabah 9:00
1 kahve

10:30
Dün yaptığım maydanoz limon salatalık suyundan 1 bardak içtim

12:00
3/4 çatal peynir
Domates salatalık
Mor pancar
Tuz baharat koymadım peynir biraz tuzluydu onunla bütün sebzeleri yedim.

Ara yapmadım

Akşam yemeği 15:45 bitti
2 küçük salatalık
4 yemek kaşığı yoğurttan cacık yaptım
Pul biber nane koydum

Saat 16:45
Çocuklara makarna yedirdim
Yarım yemek kaşığı makarna yedim
Su 3 litre olmuştur

Sabah 150 ip atladım
13 bin adım attım resim atarım
Sabah koltukları sandalyeleri deterjanlı su ile sildim. Bu gün evi silip süpürdüm 4 saat sürdü ev işi yemek falan

Tesekkur ederim kirmizi et bayilirim yani sucuktur antrikottur hanburgerdir koftedir. Kolestrol trogloserid yuksek bende fazla tuketme derler. Bal hic tuketmezdm ilginc. Sonbaharda baslarim rezene cayi icmeye simdi sicak sicak. Zaten sicak :) baharat da
Kullanayim. Mizacina uygun beslenmek lazim demek
kolesterol yüksekse, her gece suyun içine 2 ceviz koy. sabah da suyu dök cevizleri ye. bunu düzenli yap kolesterol düşer. omega 3 alımı da düşürüyor.
içeriğini bilmediğin et karışımlarını yeme bence. fazla karbonhidrat alımı da kolesterolü yükseltiyor.

Güzeller bugün yorucu bir gündü. Sabah mesai var. Yarın vakit olursa bakacağım. 2 gündür tabloyu da yapamadım 🙄
Kaptanlar takip edebildi mi acaba kim paylaştı kim geri kaldı. Gerçekten burası büyük sorumluluk.
Yarın çocuklar ve iş yeri için biseyler yaptım saatlerdir ayaktayım. Bide duş inşallah oh 😍
Yarın daha fit bir sabah olsun 😍

Afiyet olsun kuvvetli bir menü olmuş birazcık fazla geldi bana ama ne fazla geldi çözemedim 🤔
Ara öğün fazla oldu diye düşünüyorum. Hiç yapmasam da olurdu aslında ama akşam yemeğinin daha da gecikme durumu vardı.
Bir de ben aksam yemegindeki eti fazladan yazmış da olabilirim. Kemikliydi çünkü, üst sınırdan yazmaya çalıştım. Bakalım yarına nasil yansıyacak? Bugun 73.3'tüm. 300 Gr gitmiş cumartesiden bu yana. Ama yarın bir sürprizle karsilasir miyim bakalım. Eşim de artık gündüz calismaya baslayacak. O yönden işim daha kolay olur gibi. O evdeyken öğün saatlerini dengeleyemiyorum

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84
IMG_5932.jpeg

5 kat merdiven çıktım benim uygulama 2 kaydetmiş.
Dün 3 kaydetmişti git gide sayıyı düşürüyor hadi bakalım 😂😃

X