Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım menün çok güzel akşam yemeği makarnayı çok tüketme onun yerine tavuk salata yap süper olur
Makarna yemeyi düşünmüyorum bakalım
Kararlıyım bu hafta inşallah adetim gelecek ama en azından sabit kalmak istiyorum

Bugünkü menüm

Sabah kahvaltısı yok 2 bardak su

12.50
1 YK lor peyniri
1 tam yumurta
1 hindi füme
1 baby salatalik

Öğlen 14.45
Roka nane maydanoz tere 3_5 damla limon
Salatalık ve maden suyu yeşil Detox smoothie

17.50
Tavuk şiş 1.5 şis sadece
3_4 kaşık mevsim salatası

18.30 türk kahvesi
2.5 lt su
Ev işleri
A Asya89

Eklentiler

• IMG-20240713-WA0009.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20240713-WA0007.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Afiyet olsun güzel menü

Afiyet olsun dışarıda yemek yiyeceksen ekmek arası yerine porsiyon tercih edebilirsin canım Karpuz ok serin ve sulu da dondurma olmayaymış iyiymiş neyse ki erken vakit akşama acıkırsan salata tercih edebilirsin

Afiyet olsun kaptanım bitti mi içli köfteler
Afiyet olsun kaptanım
Deme deme sınav deme valla fenalardayım

Afiyet olsun canım güzel olmuş
Kusura bakmayın Eve yeni geçtim bakamadım mesajlara ben yarın İstanbul’a geçeceğim orda annemin tartısı akıllı değil filan zor oluyor ben o yüzden bu hafta ara vermek istiyorum
Tamam canım

Ooo misss gitsin ödemler kiraz sapı çayı ve sebze çorbası güzel ödem attırıyor.Birazda hareket olursa süper olur.

Afiyet olsun canım gün içinde çok güzel beslenmişsin. Çöp şiş 7/8 miktarını bilmiyorum kaç gram et olduğu sayı olarak bir tık fazla geldi gözüme

Son düzenleme:
Yok canım çok varbuzluk için yapmıştım
Misafir geldiği zaman pratik oluyor

İçli köfte baklava en sevdiğimmmmm.
Ama kaptanım yapılmaz ki bu
patimsilizm böyle durumlarda yemek durumundaysak nasıl dengeleyecegiz banada bir fikir olsun hayır diyemeyeceğim 2 lezzet

Başarılar dilerim canım. Stres yapma. Güzel gececegine eminim.

Afiyet olsun canım çok güzel olmuş makarna yiyeceksen 2 yk yeterli
Afiyet olsun bu hafta güzel bir eksi gelecek inşallah

patimsilizm böyle durumlarda yemek durumundaysak nasıl dengeleyecegiz banada bir fikir olsun hayır diyemeyeceğim 2 lezzet
Canım ben her cumartesi biraz tırtıklarımcanımın istediklerinden bu gün kaptan olacağımı bilmiyordum dolapta 4 dilim soğuk baklava duruyor eşime dedim artık sen yiyeceksin bitsin yoksa görürsem dayanamam çok seviyorum

Baklava yiyecegin gün ogunlerindeki meyve, ekmek turevini iptal et 1 adet ye

İclikofte haslamaysa bir öğünde 2 adet yiyebilirsin yaninda salata ile... Kizartma zararli ama yiyeceksen o gün kuruyemiş tüketme ve 1 adet ye

Ooo misss gitsin ödemler kiraz sapı çayı ve sebze çorbası güzel ödem attırıyor.Birazda hareket olursa süper olur.
Sağol canım
Bütttün gün ayaktayım ama ortada yapılmış görünen bir işte yok bu nasıl oluyor heç anlamadım.
Sanki dünyayı kurtarcam niye oturup dinlenmiyom ki haftaya nasipse tadilata başlancak
yeteri kadar spor yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…