Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım 🌸
Bütttün gün ayaktayım ama ortada yapılmış görünen bir işte yok bu nasıl oluyor heç anlamadım.
Sanki dünyayı kurtarcam niye oturup dinlenmiyom ki 🤭 haftaya nasipse tadilata başlancak :KK43:
yeteri kadar spor yaparım 🥰
Valla canım aynı durumdayım. Evi süpürdüm benim küçük 19 aylık oluyor kendisi😁ekmek kapından ekmek alıp koltuğun üstünde yemiş ortalığı batırmış. Sonrada beni çağıyor anne bak diye😁birşey olmaz dedim anne yine temizler işi ne ki😂

Baklava yiyecegin gün ogunlerindeki meyve, ekmek turevini iptal et 1 adet ye🌸

İclikofte haslamaysa bir öğünde 2 adet yiyebilirsin yaninda salata ile... Kizartma zararli ama yiyeceksen o gün kuruyemiş tüketme ve 1 adet ye🌸
Çok mantıklı Allah'ım lezzetli şeylerle basetmeyide öğrenmek gerekiyor
Aslında benim derdim bir spor rutini oluşturmak bu alışkanlığı oturtamamak birseyleri eksik yapıyorum ama ne bulamadım.

Lahmacunuda diyetisyenim yasaklamamisti geçmişte 2 küçük lahmacun yanında bol yeşillik limon ve ayranla tüketmemi söylemişti koruma döneminde ama geçmişte böyle 15 kg alıp vermek için uğraştığım bir sene olmustu.
Haftada 2 defa öğlen öğünde tek lahmacun bol yesillik ve bol sumakli nefis olur🌸

sibel_84 sibel_84 kaptanım trueliving de seyahate çıkıyormuş izne çıkmak istedi bu durumdan karşı takım fazla oluyor. En son Y yosunlupapatya seçilmiş senin takımına aktardım sayıyı dengelemek için yeni takımlar.

Not: Kızlar izin ve hazırlık taleplerinizi tartı bildirimiyle vermenizi rica ediyorum.

Lahmacunuda diyetisyenim yasaklamamisti geçmişte 2 küçük lahmacun yanında bol yeşillik limon ve ayranla tüketmemi söylemişti koruma döneminde ama geçmişte böyle 15 kg alıp vermek için uğraştığım bir sene olmustu.
Valla canım ben evde kendim lahmacun yapıyorum.diyetime uygun hamurunu harcını ayarlıyorum bol yeşillik ile 2 tane yiyorum.
Saat 16:00/17:00 arası üstüne yürüyüş yapıyorum bir sorun olmuyor

Kızlar bu gün limon maydanoz biraz salatalık vardı kaynattım yoksa bozulup çöpe gideceklerdi.
3 kupa içtim çok sık tuvalete çıkıyorum. Bu ödem mi yoksa içtiğim su midemde durmuyor mu😂😁
Kaptanım harika bir ödem söktürücü yapmışsın iyi ki atılmamış umuyorum ki gidenler yağdır. 🌸

Çok mantıklı Allah'ım lezzetli şeylerle basetmeyide öğrenmek gerekiyor
Aslında benim derdim bir spor rutini oluşturmak bu alışkanlığı oturtamamak birseyleri eksik yapıyorum ama ne bulamadım.
Üşeniyor insan... Alışınca da vucut illa ki istiyor ve spor yaptiginda salgilanan o serotonin mukemmel hissettiriyor sonrasinda da dinlenmis bir vucut oluyor😻

Valla canım aynı durumdayım. Evi süpürdüm benim küçük 19 aylık oluyor kendisi😁ekmek kapından ekmek alıp koltuğun üstünde yemiş ortalığı batırmış. Sonrada beni çağıyor anne bak diye😁birşey olmaz dedim anne yine temizler işi ne ki😂
Bak sen şu yaramaza maşallah ona maşallah ❤

Şimdi ekibi toparlayıp ütüye başlayacağım.
Mavi takım bu hafta ben ne kadar çırpınıyorsam sizden de aynı çırpınışları istiyorum lütfen. Salı gününe kadar ben sizden birini kaybetmemek adına elimden geleni yapacağım. Sizde hem kendiniz hemde takım için elinizden geleni yapacağınıza eminim.
Bu yola baş koyduk. Gitsin kilolar artık.
tomrs tomrs
@trueliving_
@Ellssa
@Asenr snmz
@defneefe17
@60kiloyum
@leyl76
LenaG LenaG
Teşekkür ederim kaptanicem insallah elimden geldiğince bende pes etmicem devam edeceğim yeniden kararlı şekilde

sibel_84 sibel_84 kaptanım trueliving de seyahate çıkıyormuş izne çıkmak istedi bu durumdan karşı takım fazla oluyor. En son Y yosunlupapatya seçilmiş senin takımına aktardım sayıyı dengelemek için yeni takımlar.

Not: Kızlar izin ve hazırlık taleplerinizi tartı bildirimiyle vermenizi rica ediyorum.

Merhaba kaptanicem sibel_84 sibel_84 ahahaha bende tam kaptanımızi etiketleyeyim de yediklerini yazayım diyordum takım atlatildim başarılar A Asya89 eski kaptanicem hahaha 😅

Öğlen 12.30//
2 adet yumurtadan sucuklu yumurta
1tam buğday ekmeği
4 üçgen peynir
Bir salatalık
Azicik acılı ezme bir tatlı kaşığı kadar
3zeytin 1adet kiraz 1adet kayısı
1bardak şekersiz çay

Akşam//
Pikniğe gitmiştim birazda ödül saydım bugünü kendime hafta içi ve yarın dikkat edeceğim söz,🤞🏼
2 adet karabuğday patlağı
2 avuç kadar büyüklükte poğaça
3 adet kiraz bir ısırık meyve bar 4 çatal kazandibi 1 adet minik ekler
1avuc ceviz
1kase salata (domates 🍅 salatalık)
2 bardak şekersiz çay

Bugün gerçekten fazla oldu ama bugün cidden abrttim zayiflamisim diye ahahaha söz kaptanim bu hafta daha kötü bir menü gormeyeceksin benden

Sporlar// öğlen 3// 30dk classic 2 mile Leslie gibi birisi
Akşam/ bir saat yürüyüş
Gece yatmadan 10 veya 11 gibi bir 2 mile daha yapacağım

Şu 3lt bitti
Bir bardak yeşil çay

X