Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınnn
ayaklarına sağlık hiç aksatmadan yapıyorsun valla 🧿
🏃‍♂️🏃‍♂️
Bu arada yüksek lisansa başvurumu yaptım dün. 40indan sonra yüksek lisans yapacağım. Cesaret şimdi geldi. Dua edin kızlar kabul edileyim. Kontenjanı 30 a çekmişler. Gece yi de kaldırmışlar.
Çok iyi yapmışsın yaşın ne ki insalahhh gönlündeki olur canım
Selaaaaaaaam :KK76:
Herkese kucak dolusu çiçeklerle sevgiler 🌺 ❤️ 🌹
68 kilo ile evime döndüm ama çok mutluyum :ıslık::ıslık:
Köyde internet bağlantısı çoğunlukla yoktu bağlandığında da zayıftı. Misafirlerden gözümü açamadım. 🥺 Kusura bakmayın nolur.
Amannn amannn kimler gelmiş sayfanın gülü çiçeği 💐💐🌷🌷hosgeldin sefa geldin kankişim aldığın kilon da gezdiklerinin gördüklerinin sefası olsun
Canım Lenammm hoş buldum :KK74:inan ki kızlardan çok aklım hep sende kaldı :oops:Sayfayi, yükü sana bıraktığım için çok vicdan yaptım aklımda , planda olmayan bir sürü şeyler yaşandı . Sınavın olmasa dert etmezdim nolur hakkını helal et. :dua::KK200:
Sağolsun hep yanımızda idi
Merhabalar ben de başlamak istiyorum artık bir yerinden diyet işine. Birkaç defadır yapıyorum ama kat kat geri alıyorum. Bir dur deme zamanım geldi. Hamilelikte aldığım yirmi kiloyu tam olarak veremedim on kilo yapıştı üstüme gitmem diyor 😂
Hosgeldiniz

Günaydın canım
Günaydın kızlar ❤️❤️❤️

Hiç uyumadan güne devam ediyorum son ders çalışma günüm bugün de bitsin yarın artık çalışmam yetti gari 😃

Hepinize hayırlı cumalar olsun 🙏❤️
Günaydın canım Allah emeklerini boşa çıkarmasın hayırlı cumalar
Gunaydin kizlar hayirli Cumalar 🤍🌸
Yarin tartı günü bugünü temiz gecirelim😻👍🏻
Günaydın hayırlı cumalar

Herkese günaydınlar hayırlı cumalar
Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG
dun yediklerimi yazmaya utanıyorum neyseki misafirler gitti bemde bugün bi kaç günlüğüne kardeşime yazlığa gidicem dinlenmece 😄
Sonra çok daha dikkatli olucam
Sabah
Yarım simit Peynir zeytin
Ogle
Yarım avuç kuru yemiş 2 top dondurma
Akşam
Stresten gözüm döndü
Evde yaptığımız pide miktar kıtlıktan cıkmıscasına ve yanında 2 bardak kola
Su 1.5 litre Spor 11.bin adım yürüyüş
Tartı işini de bugün tartilabilirim yarın atarım artik

hoşgeldin çiçeğimmm, çok özledim seni :KK60: :KK68:

canımm aynı kilo etrafında 2 ileri bi geri dönüp duruyorum ya ben :KK43:
Hadi kıralım şu sınırı yeter diyerek geldim ben de 😍 2 litre su 5bin adım kaçamaksız bir gün hedefim var bugün :KK73:telefona evde spor uygulaması da indirdim hadi bakalım 🙃

Kizlar gunaydin. Ben bu ara diyetime dikkat etmitorum ya. Sadece uc gundur cok sicak asiri su iciyorum bir de islerimden dolayi 16 bin adimin altina dusmemisim.
Ve 74 e dustum nasil oldu bilmiyorum 😂
Sizce bu mumkun mu? Her aksam pglanla aciktiginiz icin cips yedik ama bi pakedi dort aksamdir bitirdik oyle dusunun.. isyerinde uc gundur oglen yemeginde tatli cikiyor sutlu. Minik ama kare seklinde.
Simdi 11 temmuz
sabah salamli kasarli sandvic
Oglen azicik pilav uzerine kuru fasulyr iki kasik
Havuc ve misir bir kase
Ara latte macchiato ve altin basak 1 biskuvi
Aksam arbys cocuk menusu ve 2 pacanga boregi
Yani bunlarin hepsi aksamki menu kalorili. Ac yatmamak icin de cips atistirdim. Ve sabah kalktim olculdum
74,2 yim. Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi

Yani bu isin esas sirri su ve 15 bin civari adimmi ? Hareketmi verdirdi bana cok diyet yapamadigim halde. Cok tualete cikmak su icip. Yurumek.

🏃‍♂️🏃‍♂️

Çok iyi yapmışsın yaşın ne ki insalahhh gönlündeki olur canım

Amannn amannn kimler gelmiş sayfanın gülü çiçeği 💐💐🌷🌷hosgeldin sefa geldin kankişim aldığın kilon da gezdiklerinin gördüklerinin sefası olsun

Sağolsun hep yanımızda idi

Hosgeldiniz

Günaydın canım

Günaydın canım Allah emeklerini boşa çıkarmasın hayırlı cumalar

Günaydın hayırlı cumalar
Günaydın 🥰 İnşallah 🙏

Tamam Lenacigim sali sadece fark. Ya gecen olculmustum anneme dedim ki anne 74,3 um dedim. Iki gun haftasonu ac gezmistim. Pazar tartildim galiba. Hoop gene 600 gram almisim 74,9. Neyseki kolay veriyorum az dikkst etsem.
Bu hafta daha cok dikkat edicem cumartesiye kadar vereyom toza da basladim
Bu arada toza da basladim demisim sali . Noyet etmisim ama cuma
Oldu baslamadim. Bugun ilk defa icicem LenaG LenaG tozu birakmankn da etkisiydi verememek, 75in altina dusememek cunku tatli istegini bastiriyor. Oglen cikan baklavayi istetmiyor. Veya aksam da iciyosan tozu, aksamli nutella cookie yi veya dondurmayi canin cekmiyor.

Oldu baslamadim. Bugun ilk defa icicem LenaG LenaG tozu birakmankn da etkisiydi verememek, 75in altina dusememek cunku tatli istegini bastiriyor. Oglen cikan baklavayi istetmiyor. Veya aksam da iciyosan tozu, aksamli nutella cookie yi veya dondurmayi canin cekmiyor.
Neymis bu toz dedigin sey acaba?
Ömür boyu bunlami yasayacaksin🙈 emegine yazik benc once kafada bitirmelisin... Evimizd herrrgun kek pasta kurabiye börek varken kilo verdim ve kahve makinasinin yaninda surekli kurabiye oluyor tozsuz duruyorum valla o toz ne ise bilemedim 🥴😆

Canım inan zararlı o tozlar iştahını başla şeylerle bastırsan acıktıkça su iç ne bileyim salatalık ye sağlıklı tatlılar ye

Benxe sen o toz ne ise onunla zayıfliyorum diye bi baslik ac kendine bizde oradan takip edelim seni🥰
Burada bu tür seyleri kullanmadan saglikla beslenip sporunu yapanlar var çünkü... Kötü örnek diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

Ömür boyu bunlami yasayacaksin🙈 emegine yazik benc once kafada bitirmelisin... Evimizd herrrgun kek pasta kurabiye börek varken kilo verdim ve kahve makinasinin yaninda surekli kurabiye oluyor tozsuz duruyorum valla o toz ne ise bilemedim 🥴😆
Aserola cnm icinde farkli karisimlar var hurma tozu hibiskus biberiye kamu kamu filan. Bizim whatsapda anneler grubumuz var kalabalik orda da Kullanip faydasini goren var. Tok tutuyor . Ben 60. A dustukten sonra bir daha 76 lara cikmam zaten. Amac 60 a akadar mstahimi bastirmak bu tozla cunku antidepresan iciyorum yuklu doz. Antidepresanimin istah acma etkisi yok. Ama yine de neden acik istahim cunku midem buyudu. Evlenirken 50 kilolardaydim

Aserola cnm icinde farkli karisimlar var hurma tozu hibiskus biberiye kamu kamu filan. Bizim whatsapda anneler grubumuz var kalabalik orda da Kullanip faydasini goren var. Tok tutuyor . Ben 60. A dustukten sonra bir daha 76 lara cikmam zaten. Amac 60 a akadar mstahimi bastirmak bu tozla cunku antidepresan iciyorum yuklu doz. Antidepresanimin istah acma etkisi yok. Ama yine de neden acik istahim cunku midem buyudu. Evlenirken 50 kilolardaydim
Onlarin icerigi net yayinlanniyor. Umarim zarar gormezsin🙏🏻

Hiçbir arkadasimda ozenmesin lutfen🥰🌸🙏🏻

Kizlar gunaydin. Ben bu ara diyetime dikkat etmitorum ya. Sadece uc gundur cok sicak asiri su iciyorum bir de islerimden dolayi 16 bin adimin altina dusmemisim.
Ve 74 e dustum nasil oldu bilmiyorum 😂
Sizce bu mumkun mu? Her aksam pglanla aciktiginiz icin cips yedik ama bi pakedi dort aksamdir bitirdik oyle dusunun.. isyerinde uc gundur oglen yemeginde tatli cikiyor sutlu. Minik ama kare seklinde.
Simdi 11 temmuz
sabah salamli kasarli sandvic
Oglen azicik pilav uzerine kuru fasulyr iki kasik
Havuc ve misir bir kase
Ara latte macchiato ve altin basak 1 biskuvi
Aksam arbys cocuk menusu ve 2 pacanga boregi
Yani bunlarin hepsi aksamki menu kalorili. Ac yatmamak icin de cips atistirdim. Ve sabah kalktim olculdum
74,2 yim. Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Ama aşırı zararlı yağları karbonhidratı kesmezsen bir süre sonra yürüyüş seni kurtarmaz ki 🤷‍♀️ işin aslı sağlıklı beslenmekle sporu birleştirmek
ne desek sevmem yemem diyorsun biraz damak tadını yeniliklere açmalısın

Ben kafamda biriremiyorum cnm. Bu soyle bisi sigadayi birakmak icin sigara sevmekten vazgecmek gibi... tek mutlu oldugum sey yemek yemekse dondurma cikolataysa malesef. Ve tok hissetmek mutlu ediyorsa kafamda bitiremiyorum. O yuzden ac hissetmemenin yontemini zararli da olsa tozda buluyorum. En azindan plasebo etkisi aa tozu uctim acikmicaM diyorum. Mesela gece aciktim ta sinirliyim. Mutsuzlasiyorum cunku acim. Ac bi insan nasil mutlu olsun? Oruc degil ki bu. Allah rizasi icin ac diilsin ki. Bir sonucu yok. E evde abur cunur varsa cips varsa kraker veya sizdeki gibi biskuvi falan varsa yeniyor. Ben calisiyorum ne hamurisi
Ne kek
Ne kurabiye yapmam. Haftasonu evin yemeklerini yapiyorum. Eger evdeysek oglanla etkinlik olsun diye hamur actirip sekiller alip kurabiye yapioruz parka indirmeye. Nadiren.

Onlarin icerigi net yayinlanniyor. Umarim zarar gormezsin🙏🏻

Hiçbir arkadasimda ozenmesin lutfen🥰🌸🙏🏻
Yok yok hastanelik olan filan var. Ben kimseye tavsiye veremem. Herkeste ayni etkiyi yapmaz. Ben birebir ureticiden aliyorum.millet aktardan filan aliyor kalbi carpiyor tansiyonu cikiyor

Benxe sen o toz ne ise onunla zayıfliyorum diye bi baslik ac kendine bizde oradan takip edelim seni🥰
Burada bu tür seyleri kullanmadan saglikla beslenip sporunu yapanlar var çünkü... Kötü örnek diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️
Yok burdakilere cok once zaten yazmistim kimse sormadi herkes zararli oldugunu biliyor. Duymustur zati cogu kisi

X