Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bende var evde kullanıyorum
tens cihazı sadece sıkılaştırıyor pek bi esprisi yok enjeksiyon lipoliz yaptırdım ben orda 2 seans da cihaza girmiştim karnına veya basen bölgesel elektrikli titreşim veriyor dedim bu bende var evde yap dediler yapıyorum 5 kere 1 saat süre ile yaptım ama bi faydasını görmedim ya da farketmiyorum bilemedim para harcama ona bence sadece diyetisyene gidebilrisin ama :)

Canım ben andulasyona girmiştim bir heves bir işe yaramadığını düşünüyorum bence spor ve sağlıklı beslenme yeterli üstelik pahalılar ya eve de yine bir heves bele takılanlardan aldım boşa masraf bence

Ya bu değişik cihaz canım . Şimdi diyetisyen başka bir arkadaşa sorduk. Piyasadaki en etkili cihaz dedi. Diyetle birlikte 5500 müs sekiz seans giriyorsun.

Ya bu değişik cihaz canım . Şimdi diyetisyen başka bir arkadaşa sorduk. Piyasadaki en etkili cihaz dedi. Diyetle birlikte 5500 müs sekiz seans giriyorsun.
Doğrudur ben dediğin cihazı bilmiyorum dene bakalım işe yarar inşallah

Bu arada yüksek lisansa başvurumu yaptım dün. 40indan sonra yüksek lisans yapacağım. Cesaret şimdi geldi. Dua edin kızlar kabul edileyim. Kontenjanı 30 a çekmişler. Gece yi de kaldırmışlar.
Gönlüne göre olsun canım inşallah 40 nedir ki şimdi genç sayılıyoruz biz bi kereee

Canım benim bahsettiğim büyük cihaz. Tens şeklinde değil.
tamam bana evde onuda kullanabilirsin dediler ems cihazına girdim 2 seans o da titreşim veriyor sen bilirsin tabii ama ben çok bi artı olacağını düşünmedim he ama lipoliz yaptırabilirsin büyük oranda göbeğimi küçülttü benim tabii herkesde farklı da olabilir ben lipoliz yaptırdığım süreçte hergün 3lt su fix diyet artı yürüyüş ve sporuda elden bırakmadım onunda faktörü vardı tabii

ben böyle şeylere çok inanmıyorum, haaa muhakkak bir faydası vardır ama kafanda beslenme işini çözmeden az da olsa hayatına hareket katmadan bir işe yarayacağını düşünmüyorum eee zaten beslenme işini çözdükten spor da yaptıktan sonra zaten böyle şeylere gerek de kalmıyor

heh bende bunu kasdetmiştim aslında tamam illa faydası vardır ancak diyet ve spor ana etkenler bunlar takviye gıda gibi oluyor :)

Gönlüne göre olsun canım inşallah 40 nedir ki şimdi genç sayılıyoruz biz bi kereee
Bazen gerçekten yoruldugumu hissediyorum ama. Yarın dönüş var. Evdeki işler gözümde acayip büyüyor. Pazar sınav gorevim var. Karmakarışık olacağım yine.

Yedigimizie ictigimize zaten dikkat etmezsek canım zaten etkili olmaz ki. Amaç sadece süreci hizlandirmak. Yaş ilerledikçe verdiginiz kilolarda azalıyor. Beni o korkutuyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…