Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben böyle şeylere çok inanmıyorum, haaa muhakkak bir faydası vardır ama kafanda beslenme işini çözmeden az da olsa hayatına hareket katmadan bir işe yarayacağını düşünmüyorum eee zaten beslenme işini çözdükten spor da yaptıktan sonra zaten böyle şeylere gerek de kalmıyor
Beslenmeyi çözdük de spor işi zaman kalmiyor canım. Bir deneyelim en azından denemedik demeyiz.

Kızlar bir cihaz gelmiş . Az önce arkadaş aradı. Toplu şekilde gidelim. Hem diyetisyene hem cihaza diye. Cihazı ilk defa duydum. Bilgisi olan var mı?
EMS body pro imiş cihaz. Kızlar en etkili dedi ama. Doğal olmayınca da kafam çok sarmiyor.
Bence doğal yolla verilmeyen kilolar kalıcı değil bide bu diyetisyenlerde yeni moda oldu makine spor aleti andulasyon cihazı (bu cihazda tek seans ta en az 2 veya 6 7 cm e kadar inceliyorsunuz) yani bizim binbir gayret ile verdiğimiz kilolari insanlar parayı verip 30 dk da inceliyor bence acayip haksızlık tek liste yazmaya 750 TL istiyorlar bide

Selaaaaaaaam :KK76:
Herkese kucak dolusu çiçeklerle sevgiler 🌺 ❤️ 🌹
68 kilo ile evime döndüm ama çok mutluyum :ıslık::ıslık:
Köyde internet bağlantısı çoğunlukla yoktu bağlandığında da zayıftı. Misafirlerden gözümü açamadım. 🥺 Kusura bakmayın nolur.
ayyy kaptaniçem hoşgeldinnnnnn hem evine hem bizeee :KK60: :KK60: :KK60:

Ya bu değişik cihaz canım . Şimdi diyetisyen başka bir arkadaşa sorduk. Piyasadaki en etkili cihaz dedi. Diyetle birlikte 5500 müs sekiz seans giriyorsun.
Yazık bence çoğu insan o paraya geçinmeye çalışıyor bide etkilide değil galiba takip ettiğim bir diyetisyen getirtti sonra kimse talep etmemeye başlayınca cihazı kaldırdı sayfasından

Selaaaaaaaam :KK76:
Herkese kucak dolusu çiçeklerle sevgiler 🌺 ❤️ 🌹
68 kilo ile evime döndüm ama çok mutluyum :ıslık::ıslık:
Köyde internet bağlantısı çoğunlukla yoktu bağlandığında da zayıftı. Misafirlerden gözümü açamadım. 🥺 Kusura bakmayın nolur.
Sen iyi olda gerisi mühim değil hoş geldin 🌹🌹🌹🌹

Canım Lenammm hoş buldum :KK74:inan ki kızlardan çok aklım hep sende kaldı :oops:Sayfayi, yükü sana bıraktığım için çok vicdan yaptım aklımda , planda olmayan bir sürü şeyler yaşandı . Sınavın olmasa dert etmezdim nolur hakkını helal et. :dua::KK200:
Hiç yük değil kaptaniçem ne demek estağfurullah hiç takma güzel bilge kafanı :KK60:

X