Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Patates deteksunda 1.5 tavukk dürümmü vardı?
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun akşamki helva dışında bir sorun yok bence o da arada olur yani gayet güzel
Götürdüm şükür iyiymiş dudağı birkaç güne gecer dedi doktor buz koyun dedi ama pek izin de vermiyor
Çok şükür canım
moralin bozuktu yedin afiyet olsun tamam ama sana zarar be cancağızım
Afiyet olsun rakibim tam gaz gidiyor acil yetişmem lazım
Afiyet olsun akşama kadar çok güzel de 1.5 dürüm fazla canım ya
21 kat mııı ? Ay okurken yoruldum anaammm
Duygusal açlık yaşadığınız zaman bununla nasıl baş ediyorsunuz?
Başka şeylere yönelmeye çalışıyorum. Hobilerin varsa onlarla ilgilenebilirsin veya canının istediği yiyeceğin alternatifini hazırlayabilirsin. Atıyorum kısır istedin karnabaharla yaparsın.
Pizza istedin brokoliyle yaparsın veya kabakla. Hamburger istedin marula sarılı yaparsın gibi.
Bir de ben mezdeke severim evde yalnızsam son ses açıp tepinirdim
Bir de tam o sırada gidip sana olmayan kıyafetleri deneyebilirsin. Son derece güçlü bir iştah kapatıcı

Aynen kaptanım bir ara telefonu eve bırakıp çıktım. Merdiven inip çıkıyordum onun için 13 kat kaydetmiş.
Benim küçük oğlumda kuçağıma geldi onunla birlikte yine bir tur inip çıktım

Teşekkürler güzel ve faydalı tavsiyeler

Aynen kaptanım bir ara telefonu eve bırakıp çıktım. Merdiven inip çıkıyordum onun için 13 kat kaydetmiş.
Benim küçük oğlumda kuçağıma geldi onunla birlikte yine bir tur inip çıktım
Eyy maşallah size ben daha 2.kata eremeden tık nefes kalıveriyorum oracıkta malum astım olunca demek 21 kat denesem tabi bu imkansızda varsayalım çıktım oradan inemeden selam okunur net

Eyy maşallah size ben daha 2.kata eremeden tık nefes kalıveriyorum oracıkta malum astım olunca demek 21 kat denesem tabi bu imkansızda varsayalım çıktım oradan inemeden selam okunur net
Allah korusun.
İlk diyete başladığımda bende çok zorlanmıştım sonra yürüyüşü artırdım böyle böyle gün geçtikçe daha iyi oluyor.

Bu gün yaptığım spor ile 3 kilonun gitmesi gerekiyor en son saat 16:00 yemek yemiştim.

Yürüyüşten sonra 2 çay bardağı şekersiz çay içtim.
İnşallah cumartesi hepimiz çok güzel sonuç alırız

Bana da atabilir misin
Ben telefonu kullanmaya başladığımda vardı. İndirdiğin zaman bilgilerini giriyorsun
Boy
telefonu yanına aldığın andan itibaren sayıyor

Bazen merdiven çıkmakta kafası karışıyor bir kaç katı saymıyor
O kadarda olsun diyorum
Günde kaç bin adım sayıyor tabi kafa uçuyor normal

Teşekkürler

İnşallah uranuscum. Hala 75 de sayıyorum.ilerleyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…