Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menün çok güzel su biraz az kalmış

Oy kıyamam hem canı acımış hem korkmuştur çok geçmiş olsun Ben pimpirikli biri olduğumdan götürürdüm.

Afiyet olsun
Pazartesiden itibaren ben de foto çekeceğim sanırım daha disiplinli olmamı sağlar

Geçmiş olsun Uranüsüm. Pipet çubuğu mu batirmis? Kıyamam minige. Çıtır ekmek yerken ben de dün acitmisim damagimi dilim sürekli orada . Kuzucuk napsin
Teşekkür ederim ablam. Evlat olunca insan hiç kıyamıyor bana gelse bu kadar üzülmezdim. Oyun çadırı kuruyolarmış çadırın plastik parçalarından birini sokmuş ağzına o kaktırmış. Bizim kızda herşeyi ağzına götürme huyu var malesef hala oral dönemde takılı kaldık
Menülerin giderek güzelleşiyor tebrik ediyorum seni. Böyle giderse çok güzel eksiler göreceksin
Arkadaşının kafası iyi mi ? Ben 62 kiloyum ve çok kiloluyum diye depresyondayım. Dün aile hekimliğinde sıra bekleyen bi kız vardı resmen 0 beden o kadar ince ki giydiği de yakışmış onu görünce ben kendimi feci kilolu hissettim. Demekki arkadaşının etrafında hep kilolu insanlar var ev ahalisi falan o yüzden 70-80 leri çok zayıf buluyor. Bence 70 ve altı iyidir ama hiçbi kadın 70 in çokta üstüne çıkmamalı boyu kaç olursa olsun. Tabi herkes mutlu olduğu kilosunda iyidir ama kilo arttıkça sağlık problemleri artıyor malesef özellikle yaşlandıkça dize ağırlık biniyor diz ağrısı bel ağrısı falan çok sıkıntı Allah korusun. Öncelikle sağlık için fazla kilodan kaçınılmalı diye düşünüyorum. Ben pcoyum mesela azcık kilo alsam regl kafayı yiyor hormonlar birbirine giriyor psikolojim gidiyor o yüzden mecburen hep dikkat etmeliyim kiloma.

Kilo vermeliyim dedikten sonra benim paylaştığım menünün saçmalığı

26 haziran

Kahvaltı : zeytin peynir salatalık yarım poğaça sahanda yumurta

Ara: soğuk kahve
çikolatalı gofret( diyet menüsünde ben ne alaka?!)

Akşam: karışık ızgara kebap, salata, ezme, ayran, dondurmalı bi tatlı helva gibi bişeydi

Adım: 12 bin
Su: 2 olmuştur
Elhan LenaG M Minicikfzt
Bugün diyet yalan oldu ama çokta üzülmedim çünkü eşim biraz moralsizdi bugün o mutlu olsun diye yemeğe götürdüm sonra kurunun yanında yaşta yandı diyet miyet kalmadı.
Pes etmek yok yarın yeni bir gün yarın sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlayacağım inşallah

Sağlığımız yerinde olsun huzurumuz olsun kiloyu bi şekilde çözeriz inşallah kızlar . Herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum

Merhaba hayırlı akşamlar
Bugün duygusal olarak gergin bir gündü
Daha doğrusu akşamdan beri gerginim.
Çok kasmadim kendimi akışa bıraktım. Kelimeleri yemekle birlikte yuttum desem yeridir
Menüm
Sabah 2 YK menemen yumurtalı ekmeksiz
Arada kayisi2 tane
Öğlen 2 YK bezelye yemeği yarım börek (gül böreği patatesli)
Arada kurabiye 1 tane
Akşam 17 de yarım hamburger 1yk makarna çıtır tavuk patates kızartması nacoz (bu kısmı çok sorgulamayın yada kızın bilmiyorum duygularım karışık )
2 tatlı kaşığı çikolata sos(tatlı geldi önüme sadece sos kısmından aldım oğluma verdim)
Su 1.5 lt var. Kiraz sapı çayı içiyorum şimdi
8500 adım attım
Elhan LenaG
M Minicikfzt sibel_84

Ne güzel kafa
Vicdan azabı ile uyumadın bide öyle düşün
Senin ftr uzmanı senle aynı şehirde yaşamıyor galiba Sivaslı olabilir mi
Klavye azizliği ezine olacaktı ne konuda hareketlilik
Nergis 35 bak yanlız değilsin
Spor hareketleri
Allah ne deyim 1 kaşık özden ne olacak. Spor için birşey diyemem ama suya destek ol canım

Ooo kimler gelmiş
Arada böyle şeyler oluyor canım vah tüh yerine daha sağlam adımlarla ilerlememize destek oluyor

Sen bugun duygularını yemiş bitirmissin resmen bizi sinir eden uzenler utansin

Üzme kendini canım benim için de cok zor bir gündü hala ne yesem diye dolanıyorum ama ne yesem de içim sogumayacak gibi geliyo hepsi geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…