Popüler Konu LenaG ile MasterFit

He demekle iyi yapmışsın kendisine zor geliyor diye normal bir kilo gibi düşünüyor olabilir 🤭 orası burası ağrıdığında mecbur uğraşacak 🤷‍♀️

Günaydın canım inşallah 🙏

Günaydııınnn 🥰

Ben de severim ama yazın içemiyorum.Mesela biraz önce kahvaltımla içtim kafamdan dumanlar çıktı gibi geldi 😃
Canım filtre kahve demliyorum 600 ml kadar bırakıyorum soğusun,sonra 500 ml yağsız süt,bol buz karıştırıyorum hazır oluyor. Şekersiz içemem dersen Stevia tatlandırıcı (tamamen bitkisel tadı da sentetik gelmiyor o yüzden) ekleyebilirsin biraz.
Çok teşekkür ederim hemen hemen hergün filtre kahve içiyorum ama sıcak tabii şekersiz 2 aydır şekerin kavanozuna bile dokunmadım 🥰
Yağsız sütüm bitti alınca hemmen yapıcam teşekkür ederim 🌷😘

İyi akşamlar kızlaaarr 💕
26 Haziran çarşamba
Kahvaltı yok
12:00 duble bardak şekersiz filtre kahve ve 1 elma

Gün boyu 600 ml. Tilya, selenyum, elma sirkeli su
Akşam yemeği 19:00
1 bardak su ve 1 yk.zeytinyağı ile pişirip suyunu çekince 1 büyük bardak yy.süzme yoğurt ve bol kuru nane ile karıştırdığım bol kabak yedim büyük bir tabak
1 çatal konserve balık
2 kayısı
1 salatalık, 1domates

3.5 litre su
M Minicikfzt LenaG LenaG Elhan Elhan

İyi akşamlar kızlaaarr 💕
26 Haziran çarşamba
Kahvaltı yok
12:00 duble bardak şekersiz filtre kahve ve 1 elma

Gün boyu 600 ml. Tilya, selenyum, elma sirkeli su
Akşam yemeği 19:00
1 bardak su ve 1 yk.zeytinyağı ile pişirip suyunu çekince 1 büyük bardak yy.süzme yoğurt ve bol kuru nane ile karıştırdığım bol kabak yedim büyük bir tabak
1 çatal konserve balık
2 kayısı
1 salatalık, 1domates

3.5 litre su
M Minicikfzt LenaG LenaG Elhan Elhan
Afiyet olsun canım çok güzel

Bakın birde şu var,frklı fiatlar veriyorlar ona dikkat edin bu iş artık tam ticarete dönüyor,eşimdede var normal kaplama olsun dedik olmaz diyor,zirkonyumuda yok dedi en pahalı olanı istediler.
Sonra kendi doktoruma dedik olurmu öyle şey dedi,porselen kaplama olacak zamanını bekliyoruz onunda,eşimdede 7 tane var.
Çok doğru dediniz. bilmiyorum sizin dediğiniz yer mi? Eşim İstanbul'da bir yerden fiyat almış komple implant 10 bin Euro denmiş🫣 sanki bu rakamlar çok kolay kazanılıyormuş gibi. Ayrıca daha hiç dişlerini görmemişler belki komple gerekmeyecek niye bu kadar uçuk bir fiyat söylüyorlar ki

Teşekkür ederim ablam. Evlat olunca insan hiç kıyamıyor bana gelse bu kadar üzülmezdim. Oyun çadırı kuruyolarmış çadırın plastik parçalarından birini sokmuş ağzına o kaktırmış. Bizim kızda herşeyi ağzına götürme huyu var malesef hala oral dönemde takılı kaldık 🫠

Menülerin giderek güzelleşiyor tebrik ediyorum seni. Böyle giderse çok güzel eksiler göreceksin

Arkadaşının kafası iyi mi ? Ben 62 kiloyum ve çok kiloluyum diye depresyondayım. Dün aile hekimliğinde sıra bekleyen bi kız vardı resmen 0 beden o kadar ince ki giydiği de yakışmış onu görünce ben kendimi feci kilolu hissettim. Demekki arkadaşının etrafında hep kilolu insanlar var ev ahalisi falan o yüzden 70-80 leri çok zayıf buluyor. Bence 70 ve altı iyidir ama hiçbi kadın 70 in çokta üstüne çıkmamalı boyu kaç olursa olsun. Tabi herkes mutlu olduğu kilosunda iyidir ama kilo arttıkça sağlık problemleri artıyor malesef özellikle yaşlandıkça dize ağırlık biniyor diz ağrısı bel ağrısı falan çok sıkıntı Allah korusun. Öncelikle sağlık için fazla kilodan kaçınılmalı diye düşünüyorum. Ben pcoyum mesela azcık kilo alsam regl kafayı yiyor hormonlar birbirine giriyor psikolojim gidiyor o yüzden mecburen hep dikkat etmeliyim kiloma.
Aynen bende pcoluyum kilo çok aldım diye 3 ay adet olmadım.

Çok tuhaf bir insan kiloya bağlı bir sürü sağlık sorunu var ama umursamıyor🫣

Diyete ilk başladığımda 3/4 bin adım atınca yoruluyordum. Şimdi her gün ortalama 10 bin adım atıyorum. Bu gün 21 katlı binanın merdivenlerini çıkıp indim. Çoğu zaman asansör kullanmıyorum.

Kilo vermeliyim dedikten sonra benim paylaştığım menünün saçmalığı 🥲🙃

26 haziran

Kahvaltı : zeytin peynir salatalık yarım poğaça sahanda yumurta

Ara: soğuk kahve
çikolatalı gofret( diyet menüsünde ben ne alaka?!)

Akşam: karışık ızgara kebap, salata, ezme, ayran, dondurmalı bi tatlı helva gibi bişeydi

Adım: 12 bin
Su: 2 olmuştur
Elhan Elhan LenaG LenaG M Minicikfzt
Bugün diyet yalan oldu ama çokta üzülmedim çünkü eşim biraz moralsizdi bugün o mutlu olsun diye yemeğe götürdüm sonra kurunun yanında yaşta yandı diyet miyet kalmadı.
Pes etmek yok yarın yeni bir gün yarın sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlayacağım inşallah 🙏

Sağlığımız yerinde olsun huzurumuz olsun kiloyu bi şekilde çözeriz inşallah kızlar . Herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum 💕
Hiç sıkılma bir gün yemekle diyet yalan olmaz. Bu gün ödül günü gibi düşün. Yarın daha hafif beslenip dengelersin 😊

İlk başta biraz atıştırıyorum, sonra bolca su içiyorum baktım daha yemek yemek istiyorsam su içim yatıyorum😂nerde bıraksam orda iyi diyorum
Ne güzel ben şu an açlık çekiyorum kötü ve duygusal bir gündü eski yaşadığım şeyler aklıma geldi evde de tek bir abur cubur vs yok son 2 yıldır eve abur cubur vs almıyorum aslında aç değilim bazen böyle oluyor bunu aşamıyorum

Ne güzel ben şu an açlık çekiyorum kötü ve duygusal bir gündü eski yaşadığım şeyler aklıma geldi evde de tek bir abur cubur vs yok son 2 yıldır eve abur cubur vs almıyorum aslında aç değilim bazen böyle oluyor bunu aşamıyorum
İyiki abur cubur yok. Saat baya geç salatalık falan varsa ondan biraz ye kalorisi çok düşük.

Bu gün akşam yemeğinde bende yedikçe yiyesim geldi, baktım olmayacak sofradan kalktım bir iki tur evde gezdim. Meğer çok yemekten midem ağrıyormuş ben hep açlık sanmıştım😢

İyiki abur cubur yok. Saat baya geç salatalık falan varsa ondan biraz ye kalorisi çok düşük.

Bu gün akşam yemeğinde bende yedikçe yiyesim geldi, baktım olmayacak sofradan kalktım bir iki tur evde gezdim. Meğer çok yemekten midem ağrıyormuş ben hep açlık sanmıştım😢
Evet olmamasına sevindim böyle çözüm buldum.evde olursa yiyorum çünkü bu krizler hep olacak biliyorum kolay şeyler yaşamadım herkese çok iyiyim vs diyorum kuyruğu dik tutuyorum ama bazen böyle düşüyorum işte
Geçecek bu da

Evet olmamasına sevindim böyle çözüm buldum.evde olursa yiyorum çünkü bu krizler hep olacak biliyorum kolay şeyler yaşamadım herkese çok iyiyim vs diyorum kuyruğu dik tutuyorum ama bazen böyle düşüyorum işte
Geçecek bu da
Eminin yaşadıkların çok zordur. Ama herşey geçici onun için önüne bak ve yeniden başla. Zorluklar hep olacak. Önemli olan bırakmamak lazım çünkü biliyoruz bir kere bırakırsak geri toparlanamayız

X