Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olmayan kıyafetleri denemek gerçekten çok etkili. Soyunup aynada kendini seyretmek de öyle

Kankişim taşinma işi hayırlı olsun kızın ve ailesi yeni yuvalarinda sağlıkla huzurla yaşasınlar

Bugun benimde öyle... Yuruyus sonrasi yanmis bi sekilde buzlu limonlu madensuyu içmenin acısı

Harika olmus

Kolay gelsin bu sicakta zor ben bugün inciraltindayim cekim için

Benana mizraklicam işte
Karisabilecek duyguların var en azından bende o da yok
Antalya sıcak micakti ama benim evimdi . Tatil demek yorgunluk demek başkalarının düzenini kurallarını yaşamak demek benim için.
Hatçem güzel bacım geçmiş, gelecegi bırakalım şu anın güzelliğini yaşamaya , yeni heyecanlar keşfetmeye bakalım. Bir tebessümle açışı yapıyoruz. balim , çiçeğim gönderdin mi bana bir gülücük

Elhan ablaaaaaaaaaaa doğurduğum günden beri 88 kilodan 78 kiloya düştüm gözyaşım pıttt meğersem odemden almışım şişmişimm çünkü ne açma yiyordum ne birşeyy hamileyken
Vay be
İyi akşamlar
Kahvaltı
2 adet krep
2 dilim Domates
Zeytin
Yeşil çay
13.40
Soğuk kahve şekersiz
19.00
Semiz otlu yoğurt 1 kase
22.00
1 top dondurma
Spor 30 dk leslie
Elhan Ellssa
Afiyet olsun çok güzel
Canım zorlu şeyler yasamasakda bazen içimizde bir boşluk oluyor. Buraya gel çene yapalım yanlız hissetmezsin. Buranın gece kuşları da oluyor. İçinden geleni yaz
Mthn83 2 çocukla spor çok zor zaten onların peşinde hiç durmadan koşturuyorum

Kendim geldim gözümün önüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…