Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaa ne olduki ne ameliyati kaçirdim ben birseyleri gsliba Y yosunlupapatya iyi misin cznim insallah mühim birsey degildir selametle gir çik insallah

İyi aksamlar arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah saat 09.30 1 bardak ılık suya detox sirke 1 y.kasigi chia tohumu
Kahvaltı 10.00 3kasik yulaf +1 su bardağı yağsız süt +1 tatlı kaşığı şekersiz % 100fıstık ezmesi +5 6kuru üzüm +3 ceviz+ biraz tarçın ile lapa ( ayyy lapa diyince çok itici geliyor ama tadı güzel oldu)

Ara 13.30 1 Türk kahvesi 2 parça %85 bitter çikolata

Ara 16.00 1/2 elma 1 Altınbaşak büskivi

Akşam 19.00 da yerim diğer türlü çok acıkıyorum. 5 yemek kaşığı haşlanmış kurufasulye maydanoz kıvırcık ve 2 yumurta ile piyaz az yağlı limonlu limonlu maden suyu ve 1 dilim ekmek yerim

Şu 3litreyi geçmiştir.
LenaG

Canımm kaptanimm mesajın nasıl mutlu etti anlatamam iyimi varsinnn hepinize cokk teşekkür ederim

Teşekkür ederim leylakcim bugün yatışım oldu işte yarın ameliyat olucam inşallah safra alınacak
Gecmis olsun canim sukur buyuk birsey degil benim anne tarafimin yarisinin safrakesesi yok genetik bir sorun galiba annemin de yok yillardir gayet saglikli benden dsha saglikli hem de artik kspali ameliyatla aliyolar daha cabuk iyilesirsin acisi agrisi yok eskisi gibi degil

Menümü vereyim
LenaG Cicekbocekkaktus

Sabah nescafe(2 si birarada)
Bir küçük kurabiye (arkadaş getirmişti nasıl olmuş hocam diye başımda bekledi yeni tanıştığım biri old için yok diyemedim kalanını çocuklara paket)

Öğlen 12.15: 1 has yumurta
kk peynir
Maydanoz dereotu roka nane
1.5, dilim tbe
2 ceviz, 5 badem

Ara 16. 30: sade kahve, kayısı çayı
2 kuru kayısı 1 hurma

Akşam 18.30: 1 tabak madımak yemeği
4 kasık yoğurt

2.,5 litre su
1 litreden fazla detoks suyu
Spor halk oyununa gidecem güncellerim

LenaG şimdi nasıl oluyor canım
önce Cicekbocekkaktus mü transfer hakkını kullanacak somra sen mi üye değişikliği yapacaksın?
Canım mavi kaptanın en son aldığı 2 kişiyi aktardım kırmızı takıma şimdi Cicekbocekkaktus ün transfer yapmasını bekliyorum
Regl iken sabit gelmek başarıdır canım
Afiyet olsun sebze veya salata da eklesen çok iyi olur canım
Afiyet olsun canım gayet güzel
Afiyet olsun canım gofret nerden çıktı ki
Jou micheilin tekerlek firmasinin bir logosu var bilir misin iste ayna karsisinda girdugum maalesef oinsallah o dedigin gunler de gelir
Ay kusura bakma güldüm canım yaa ama abartıyor musun acaba biraz o logoyu kendinde görmen için 150 kg falan olman lazım
Afiyet olsun bence 1 kurabiyeden gelen kaloriyle bişi olmaz ama sabah 2 si bir ara yerine başka bişi yok mu

Gülün diye yazdim canim bedenim uzerine dusuncelerim olumsuz maslesef yani bu konuda kendimi egitmem gerek ben 65 kiloyken de kendimi sisman gorurdum hatta bi arkadasim ya senin baktigin aynalar dev aynasi mi biz niye senin gordugun leylaki gormuyoruz derdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…