Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim 😘
Kızlar seni etiketlesin bence daha güzel dönüşler alırlar ♥️

Hadi şimdiden hayırlı olsun 😍

Canım safra taşı yada idrar yolu enfeksiyonu mide ağrısı ile karisabiliyor. 2 gündür devam eden sancı yemekle ilgili değildir.
Sağol canım😍inşallah yeni gelecek olan tartımla güzel eksiler veririm

Canım benim 😘
Kızlar seni etiketlesin bence daha güzel dönüşler alırlar ♥️

Hadi şimdiden hayırlı olsun 😍

Canım safra taşı yada idrar yolu enfeksiyonu mide ağrısı ile karisabiliyor. 2 gündür devam eden sancı yemekle ilgili değildir.
Canım benim geçen yıldan beri ara ara ağrır kaç defa doktora gittim bir reflü denildi bir ülser olabilir denildi. İnşallah hiç bir sıkıntı olmadan iyileşir
Sancı o kadar şiddetli değil safra kesesi taşını ablamdan biliyorum sancısı çok çok kötü demişti.

Benim ki öyle duramayacak kadar şiddetli değil ama ara ara da böyle ağrı yapıyor

Elhan Elhan Nergis 35 Nergis 35

Saat 19:30
Bir yeşil çay içtim
Yürüyüşte denk geldim 7/8 tane erik yedim

Eklentiler

• IMG_5368.jpeg
    IMG_5368.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 23
Pzt menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 2 dilim kaşar 1 haş yumurta bal kaymak
Akşam 19.30 4 sarma 1 dolma ayran
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 12.00 yarım tabak fellah köftesi ayran 1 poğaça
Akşam21 00 1 tabak salata yarım tb ekmek
Su 3 lt Elhan Elhan Asenr snmz Asenr snmz
Bugün bildirimi yapamadım sabah tartıldım ama yazamadım cmt 69.8 salı 70.0 çocukların ikiside çok hasta oldu istifra ateş karın ağrısı serum yaptırdık şimdi iyiler şükür

Kahvaltı 10:30
2 yumurta, 2 dolu yk.yulaf, 2 dolu yk. Lor, 3yeşil biber, maydanozlu vebaharatlı omlet
Nohut kadar tereyağlı ve tuzsuz
3 zeytin
2 salatalık

Gün boyu su ve 600 ml. Tilya kürü
1 büyük fincan filtre kahve

Akşam yemeği bugün gecikti 19:45
1 su bardağı yarım yağlı kutu sütten yaptığım yoğurt
2 kaşık yoğurtlu sütlü biber yemeği
3 tavuk ciğeri 2 si az yağda kızarmış 1 i haşlanmış
Yarın kaseden az haşlanmış taze fasülye yağsız
1 elma dilimi patates yağsız

3.5 litre su
Selenyum takviye
Yatarkende elma sirkeli su
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım Sütlü biber yemeği ilk kez duydum nasıl.bir yemek acaba
Sen kaybettin kaptanim
1.1 kg nun istune bi eksi 500 daha ekle cumartesiye kadar insallah
Gurur duyarım elemanım hem kendi gurubunu hem rakip gurubu sevindirdi diye insalahhh canım benim 🥰
Menüm
Sabah yok (ödem soğuk çay)
Öğlen 4 YK tavuk sitenin sadece tavuğu ve 4 çatal spagetti limonlu salata(yağsız)
Arada misbon şeker 1 tane
Akşam 1 kase cacık (işten geç geldim ve çok aç olduğum için yemeğe saldırmak adına yedim)
1kase ton balıklı salata(ton baligimin birazı ufak hırsızlar tarafından çalınmış olabilir 🙄 😅)
Su 1.5 lt vardır sanırım umarım 🙄😅
Adım 10 bin 😍
Elhan Elhan LenaG LenaG Asenr snmz Asenr snmz
Ufak hırsızlara şifa afiyet olsun canım 😃
Pzt menüm
Su 2 lt
Bugünki menüm
Bugün bildirimi yapamadım sabah tartıldım ama yazamadım cmt 69.8 salı 70.0 çocukların ikiside çok hasta oldu istifra ateş karın ağrısı serum yaptırdık şimdi iyiler şükür
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin mikrobik olaymi acaba sicakda Çok oluyor böyle vakalar
Kizlar neyin bildirimini yapicam cevap gelmedi ama listede yanlış yazmışım 77 kiloyum demin tartıldım. Beyin bildirimini yapacam menjmun mu menu mu, onceji gunden bilemiyorum oisyeronde ne yemek cikcagini ki
Canım resimli tartı bildirimi yapacaksin birde hergün yediklerini günlük paylasacaksin sayfayı aktif takip edince alışırsın zaten cumartesi den sonra 1 hafta bayram arası olacak sonra salı ve cumartesi düzenli tartı bildirimi olacak

Pzt menüm
Su 2 lt
Bugünki menüm
Afiyet olsun canım
Çocuklara geçmiş olsun ♥️
Günaydın kızlar 🥰
Günaydın mavi kaptan 😍

Tüh bilmiyordum canım evden çıkarken cekseydim keşke akşam çeksem lolur mu.ama.tok karnına çok çıkar kilom. Aç karnına 77 idim. Ama bilmediğim için resim çekemedim sağol cnm
Afiyet olsun canım Sütlü biber yemeği ilk kez duydum nasıl.bir yemek acaba

Gurur duyarım elemanım hem kendi gurubunu hem rakip gurubu sevindirdi diye insalahhh canım benim 🥰

Ufak hırsızlara şifa afiyet olsun canım 😃

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin mikrobik olaymi acaba sicakda Çok oluyor böyle vakalar

Canım resimli tartı bildirimi yapacaksin birde hergün yediklerini günlük paylasacaksin sayfayı aktif takip edince alışırsın zaten cumartesi den sonra 1 hafta bayram arası olacak sonra salı ve cumartesi düzenli tartı bildirimi olacak

Kızlar günaydın,
Dün bizim iş yemeği vardı. O yüzden çok cızz şeyler tükettim. Yazmaya utanıyorum :KK43::olamaz: İnşallah cts’ine kadar halledicem.

Sabah10:00
Türk kahvesi

Öğle 12:00
1 kase mercimek çorbası

Ara Öğün 15:30
1 küçük elma

Akşam 19:30 :KK17:
3 tane Çöp Şiş anca vardır
Deniz börülcesi
Girit ezmesi
Yoğurtlu ıspanak
Peynir
4 tane erik
5 küçük dilim kavun
3 kadeh alkol

5800 adım
2.5 lt su
1 bardak yeşil çay

Kizlar neyin bildirimini yapicam cevap gelmedi ama listede yanlış yazmışım 77 kiloyum demin tartıldım. Beyin bildirimini yapacam menjmun mu menu mu, onceji gunden bilemiyorum oisyeronde ne yemek cikcagini ki
İlk bildirim tartı fotoğrafı oluyor.
Screenshot_2024-05-21-12-34-36-051-edit_com.opera.browser.jpg
☝️ Bu şekilde bir fotoğraf paylasiyorsun kuzum.
Bunun dışında her gün menü bildirimi varsa sporu da ekliyorsun. Arkadaşlar menünü yorumluyor.

Sabah tartıldım ama resim cekilceni bilmiyordum (yarın sabah çeksem ins) ilk günüm diyette diyet toz siparis verdim gelince başlarım bir iki güne aç karnına bı kaşık.

Kilom 77,25 Elhan Elhan Asenr snmz Asenr snmz arkadaşlar bu kişileri etiketlemis yanlışsa.soyleyin ltf
Canım Elhan ablayı veya LenaG LenaG yi etiketle. Tabloları onlar yapıyor ♥️

X