Popüler Konu LenaG ile MasterFit

_ASTRAL_ Elhan Mthn83

06 Haziran 2024 Perşembe

sabah 09.10
3 yk yoğurt, 3 yk şekersiz granola, 3 küçük kayısı, tarçın

öğlen 12.00
80 gr hindi but sote, 1 imam bayıldı, 150 mlt laktozsuz kefir

ara 15.10
1 havuç

ara 16.00
15 kuruyemiş

akşam 19.00
1 tavuk but, 3 yk bulgur pilavı, salata

şimdi dukan birası içerim.

2 lt ye yakın su

Afiyet olsun çok güzel menü

Selamlar güzel kadınlar
Herkese iyi akşamlar biraz daha iyiyim bugün spor yapamadım kaç gündür zumbaya hevesle başladım salon kapandı havuza gidiyordum sanırım enfeksiyon kaptım yada alerjim oldu kaç gün hasta gibi gezdim gözlerimin kaşıntisindan ilaç almak durumunda kaldımşaka gibi ayyy
Durusmada beni bozdu gerçekten
Tuhaf bir haftaydi ama geçecek hiçbirsey kalıcı değil buda geçecek insallah

artıyım kuzum yaa ☹ geçen haftaki baklagil haftası mahvetti beni. hadi eksim azdı ama şimdi de 2 gündür artıya geçtim. menülerimi görüyorsun.
Ay bu ödem çok sinir bozucu birşey yaaa
Diyetisyenin online mı senin de ben en küçük bir artıda yardıııım diye mesaj atıyorum valla

İyi akşamlar canım geçmiş olsun gözlerin için sen kalbini de aklını da ferah tut herşey iyi olacak inşallah

Afiyet olsun çok güzel menü

İyi akşamlar canım afiyet olsun

İyi akşamlar herkese. Ben de bugün ilk menümü paylaşayım. Bu hafta detoks paketi almıştım. Ona uyum sağlıyorum. Sabah verilen kahvaltıyı öğlenle veya akşamla birleştirip sabah kahvaltı yapmıyorum.
Öğle 12:00
1 kase Yoğurtlu Nohutlu Soğuk Çorba
250 ml detoks içeceği(Bu kahvaltıydı normalde. Kahvaltıyı atlayıp yarısını öğlen içtim.) İçinde muz, elma, kakao, laktozsuz süt, chia tohumu, hindistan cevizi var

Ara öğün 14:00
250ml detoks içeceği (kalanı içtim)
Fit snickers. içerisinde granola bal çikolata vardı.

Akşam 17:50
Cevizli Maş fasulyeli Semiz otu Salatası
100ml Orman Meyveli Kefir Smoothie

7700 adım.

Bugünü böyle kapattım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…