Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar, ben bi süre takımşara girmeyeyim kafamı toplamaya ihtiyacım var

Geçen haftayı unuttum
Elhan Cordelia Ceeeeeeeeeeee
Eki Görüntüle 3428986
Hazırlığa mi alayım seni canım
Anamm tartı fotosunu koymamışım

Elhan Ceeeeeeeeeeee Mthn83
Yaa 98
İkili rakamları yazmak nasıl
Önceki kilomu hatırlamıyorum
Şimdiki kilom:90.25Eki Görüntüle 3428989
Elhan Cordelia
Çok kilo aldım
Hoşgeldin canım
Toparlariz el birliği ile inşallah
Bayramlik aldın mı
En kısa zamanda evde giymek için bile olabilir. Hatta git şöyle dilber elbisesi al. En dar olanından. Kendine de ki bu elbiseyi giydigimde etlerim fışkırmayacak. Üstüne giymeden korse etkisi yapacak sana
Bende çarşıya çıksam alacağım dar bişi
Geçen baktığım pantolonu mu alsam diyorum

Ona benzer bi elbisem var gecen gıydım ac karneyken nasıl guzel oldu ama azcık su yemek yedım pörtledim spor yapmak ıstıyorum doğum karnım resmen facıa

Evet kuşum ya o kadar yoğunluk üst işte geldi ki

Ona benzer bi elbisem var gecen gıydım ac karneyken nasıl guzel oldu ama azcık su yemek yedım pörtledim spor yapmak ıstıyorum doğum karnım resmen facıa
Doğum karnım benim de facia ya nasıl gidecek bilmiyorum her yerim inceldi göbeğim hala var çok sinir bozucu spor derken ne mesela karın kaslarım benim çok zayıf yapamıyorum ben olmuyo hiçbir hareketi anca ayakta karın çalışabiliyorum

Geçen cumartesi günü : 98.4 kg
Bugün : 96.7 kg
Fark : - 1.7 kg

Eki Görüntüle 3428973
Yaaaaa çok tatlısın sennnn sarammmm tebrik ederim güzel menünün eksileri gelmiş emeğin boşa çıkmadı tebrik ediyorum daim olsun canım İnşallah 8 kere geçişini kutlarız en yakın zamanda
Günaydın kızlar kızlar

Geçen cumartesi 100.40
Bugün 98.30

Fark - 2.10

Elhan Ceeeeeeeeeeee Mthn83
heyt beeee kaptan geliyor maşallah lenam çok mutlu oldum senin içim emeklerinin hep mükafatını gör kuzum
Tebrikler kuzum Haftaya daha güzel eksilerin olsun inşallah
Günaydınlar, ben bi süre takımşara girmeyeyim kafamı toplamaya ihtiyacım var

Geçen haftayı unuttum
Eki Görüntüle 3428986
En kısa sürede dön aramamıza çiçeğim

Kaptanım tebrik ederim harikasın senHerşey için teşekkürler yoğunluğun olduğu halde kırmadın beni kaptanımız oldun seni çok seviyorum

İnşallah canım

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile Elhan Cordelia Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah Yarışlarda olmayacağım Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin

Kaptanim tebrikler kac kg verdin

Teşekkür ederim kaptanım

Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram
62ye inecektim ama cocuklar uyuduktan sonraki yemelere son veremedim hala

Elhan Ceeeeeeeeeeee

Sadece 4 kg var fazlaligim ve aylardir 1 ileri 2 geri ilerliyorum
Vermen gereken az kilon kalmış çiçeğim bi gayretle inşallah gider kuzum hiç üzülme sadece biraz motivasyon ile halledebilirsin tatlım Bu haftadan sonra 4 kiloyu az az gönderebileceğini düşünüyorum tatlım

Hadi bakalım
Evet kuşum ya o kadar yoğunluk üst işte geldi ki
Cordelia Elhan arkadaşımız hazırlıkta
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah
Tez zamanda iyileş ve tek derdin hadi kilo verelim demek olsun her zaman gel
Ayy maşallah ne güzel
Darısı hepimize
Hazırlıkta tutayım mi seni bu hafta canısı
Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram
62ye inecektim ama cocuklar uyuduktan sonraki yemelere son veremedim hala

Elhan Ceeeeeeeeeeee

Sadece 4 kg var fazlaligim ve aylardir 1 ileri 2 geri ilerliyorum
Bı dilber elbisesi de sana lazım o zaman
Cumartesi 61,50
Bugün 59,60
-1,90

Elhan Cordelia Mthn83

Maşallah kaptanima
Jübilesini yaptı gidiyor

Kaptanim tebrikler kac kg verdin
Buraya geldiğimde 69 küsürlerdeydim canım burada bi 10 kg verdim ama öncesi var 2 ,5 yıl önce 95,50 ile başladım canım 2,5 yıl içinde 20 kg verdim sonra bi motivasyon dağıldı sizin yanınıza geldim 69 da ve sonunda hiç daha önce görmediğim bugün şahit olduğum 5 li rakamları gördüm
Teşekkür ederim kaptanım
Canımsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…