Popüler Konu LenaG ile MasterFit

buhafta fena sıkı giriyorum diyete kocamda yok akşamları miss gibi rahatt ederim
Hadi bakalım. Bas gaza bekliyorum seni.
Afiyet olsun canm ben çok su içemez oldum nasilsa , pirinç yerine ne kullanıyorsun canm
Fena yağış varmış oralarda. Havalar soğudu ya ister istemez azalmıştır. Az önce sekerderenin orayı gösterdi berbat halde sokaklar.
Normal sebzeli eksili yaptim ama üç tane ayırdım pirinç katmadan doldurdum sadece kıyma ile. Sonrasında pirincini ilave ettim eve yaptım.

Yapma yapma lahmacun yapmaaaa baska hayir yap ama lahmacun yapma üzer seni lahmacun
2,5 kilo undan hamur yoğurdum kaptanım
10 lahmacun, 5 tane boş lavaş çocuklara yolladım
Yaklaşık 10 tane evdekilere yaptım(eşim, 2 oğlum)
Kalan hamurla 44 tane tako için minik lavaş yaptım

İyi aksamlar arkadaşlar çok şükür bir pazar gunununde sonuna geldik çok şükür. Yarın çocuk okula koca işe gider

Bugünkü menüm

Sabah 09.30 detox sirke ile ılık su
Sabah kahvaltı 10.00 6 minik mantar ile 2damla yağ ile sote + 4zeytin+1 parça peynir+1 dilim kepek ekmeği 1/2 domates az salatalık

Ara 12.00 1 bardak kefir içine 1 kaşık chia tohumu

Ara 15.00 beyaz çay limonlu 2 tane Altınbaşak yulafli

Öğle akşam 17.00 1 /2 tas şehriye çorbası 3 kaşık yoğurt 1 kabak sote az yağlı

Şimdi detox sirke ile maden suyu içiyorum
Şu 3litre

Sen kaçtın canım yeni hedefimi düzelteyim 65.20 değil nergisten aşağı olmak 64 filansa çok zor
Ben 66.6 canım

Evet çok yağdı bı andaben bineevlerde yım benim küçük cücüm gidiyor du sokakta bende ıslandım onun ardı sıra çok güzel eğlendi izin verdim tadını çıkardı islanarak oooo harika bende kendime ayirayim bu şekilde hiç aklıma gelmemisti

Sağol canım bende özlüyorum sizi ama bu ara çok halim yok

Şiştim kaptanim hemde nasil regl bugun ya da yarin baslar kesin +1.5 çikarim ben bi hedef vermeyeyim sali icin en iyi hedef sabit olmak diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…