Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkürler tatlım olur canım ben hazırlıkta olayım o zaman

Harika
Canım çok geçmiş olsun Allah şifanı versin inşallah
Teşekkür ederim kaptanım
Günaydın
Tebrik ederim canım
Tebrik ederim canım 9 lu kilolara hoşgeldin
Teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir his

Hoşbuldum arkadaşlar.
Kahvaltı yapmadiysan başlangıç tartısı alalım mı hocam Yarın da olabilir.
Akıllı tartı kullanıyorsan uygulamadan ismini silip üzerine nickini yaz ekran fotosu al. Normal tartı kullanıyorsan minik bir kağıda güncel tarih ve nickini yaz bizimle paylaş.Bir hafta hazırlıkta kilo ve menü takibini yapacağız. Önümüzdeki cumartesi ben sizinle devam etmek istiyorum hazırım dersen seçmelere girip takımlarda yarışmacı olabilirsin. Bizimle sağlıklı ve keyifli istediğin kiloya inmeni dilerim.

Kızlar günaydın ben geldim. Bugün daha iyiyim. Ama Çarşamba ve Perşembe çok kötü oldum. Girdim bir kaç kere alintiladim mesajları ama inanın yazmaya bile halim yoktu her taraf bir anda simsiyah oluyordu. Doktora gittim birşey çıkmadı. Tahliller filmler herşey temiz . Tek kalan kulak burun boğaz. Ona gorunecegim. Kulaktan olabilir denildi. Benden durumlar böyle. Sıra geldi kiloma. Aldığım onca serum ve ilaca rağmen kilo almamışım ona sevindim. Ve hatta hareket bile sıfırdı. Dün okula gittim. Yine ayakta duramadım. Oturarak dersi anlattım.

Geçmiş olsun. Kulaktan olabilir.

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor
Aydınlık yüzüne inancım tam. Takılıp kalmamani dilerim bitanem İnsanlarin müdahalelerinin bizi etkilemesine izin vermeyeceğiz bunu umursamadan yapabiliriz. İyi hissetmen en çok isteğim inşallah düzelecek

Kıyamam sana rabbim şifa versin canım Tahlilerin temiz olmasına birşey çıkmamasına çok sevindim . Geçmiş olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…