Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• 1192107E-8468-4960-9113-9703CE71CD97.jpeg
    1192107E-8468-4960-9113-9703CE71CD97.jpeg
    100,7 KB · Görüntüleme: 15
Hadi bakalım 😍

Cordelia Cordelia Elhan Elhan arkadaşımız hazırlıkta 😍

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah
Tez zamanda iyileş ve tek derdin hadi kilo verelim demek olsun ♥️ her zaman gel ♥️

Ayy maşallah ne güzel ♥️
Darısı hepimize 😍
Hazırlıkta tutayım mi seni bu hafta canısı ♥️

Bı dilber elbisesi de sana lazım o zaman 😍

🧿🧿🧿
Maşallah kaptanima
Jübilesini yaptı gidiyor 😍
Teşekkürler tatlım ❤️ olur canım ben hazırlıkta olayım o zaman 😘

Hazırlığa mi alayım seni canım 😘

Yaa 98 😍
İkili rakamları yazmak nasıl ♥️

Hoşgeldin canım 😘
Toparlariz el birliği ile inşallah 🤲 ♥️

Bayramlik aldın mı 🙄
En kısa zamanda evde giymek için bile olabilir. Hatta git şöyle dilber elbisesi al. En dar olanından. Kendine de ki bu elbiseyi giydigimde etlerim fışkırmayacak. Üstüne giymeden korse etkisi yapacak sana 😍
Bende çarşıya çıksam alacağım dar bişi 🙄
Geçen baktığım pantolonu mu alsam diyorum 😍
Harika 🤩
Gunaydin herkese gecen hafta ameliyat olduğumdan bahsetmiştim.troid ameliyatı...patoloji sonucu kötü geldi malesef.kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Bana dua edin litfen...Ben diyete devam edemeyeceğim herşey için teşekkür ederim Elhan Elhan
Canım çok geçmiş olsun 💐 Allah şifanı versin inşallah 🙏
Yaaaaa çok tatlısın sennnn sarammmm tebrik ederim güzel menünün eksileri gelmiş emeğin boşa çıkmadı tebrik ediyorum daim olsun canım ❤️İnşallah 8 kere geçişini kutlarız en yakın zamanda 🧿🧿🧿

🧿🧿🧿🧿🧿heyt beeee kaptan geliyor 🧿🧿🧿maşallah lenam çok mutlu oldum senin içim emeklerinin hep mükafatını gör kuzum ❤️❤️❤️❤️

Tebrikler kuzum ❤️Haftaya daha güzel eksilerin olsun inşallah🫶

🫶En kısa sürede dön aramamıza çiçeğim ❤️
Teşekkür ederim kaptanım 😘
Günaydın
Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️
Tebrik ederim canım 😘
Tebrik ederim canım 9 lu kilolara hoşgeldin :halay:
Teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir his 🤩

Hoşbuldum arkadaşlar. 🥰
Kahvaltı yapmadiysan başlangıç tartısı alalım mı hocam :KK68: Yarın da olabilir.
Akıllı tartı kullanıyorsan uygulamadan ismini silip üzerine nickini yaz ekran fotosu al. Normal tartı kullanıyorsan minik bir kağıda güncel tarih ve nickini yaz bizimle paylaş.Bir hafta hazırlıkta kilo ve menü takibini yapacağız. Önümüzdeki cumartesi ben sizinle devam etmek istiyorum hazırım dersen seçmelere girip takımlarda yarışmacı olabilirsin. Bizimle sağlıklı ve keyifli istediğin kiloya inmeni dilerim. :dua::KK200:

Kızlar günaydın ben geldim. Bugün daha iyiyim. Ama Çarşamba ve Perşembe çok kötü oldum. Girdim bir kaç kere alintiladim mesajları ama inanın yazmaya bile halim yoktu her taraf bir anda simsiyah oluyordu. Doktora gittim birşey çıkmadı. Tahliller filmler herşey temiz . Tek kalan kulak burun boğaz. Ona gorunecegim. Kulaktan olabilir denildi. Benden durumlar böyle. Sıra geldi kiloma. Aldığım onca serum ve ilaca rağmen kilo almamışım ona sevindim. Ve hatta hareket bile sıfırdı. Dün okula gittim. Yine ayakta duramadım. Oturarak dersi anlattım.

Kızlar günaydın ben geldim. Bugün daha iyiyim. Ama Çarşamba ve Perşembe çok kötü oldum. Girdim bir kaç kere alintiladim mesajları ama inanın yazmaya bile halim yoktu her taraf bir anda simsiyah oluyordu. Doktora gittim birşey çıkmadı. Tahliller filmler herşey temiz . Tek kalan kulak burun boğaz. Ona gorunecegim. Kulaktan olabilir denildi. Benden durumlar böyle. Sıra geldi kiloma. Aldığım onca serum ve ilaca rağmen kilo almamışım ona sevindim. Ve hatta hareket bile sıfırdı. Dün okula gittim. Yine ayakta duramadım. Oturarak dersi anlattım.
Geçmiş olsun. Kulaktan olabilir.

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor 😕
Aydınlık yüzüne inancım tam. Takılıp kalmamani dilerim bitanem ❤️ İnsanlarin müdahalelerinin bizi etkilemesine izin vermeyeceğiz bunu umursamadan yapabiliriz. İyi hissetmen en çok isteğim inşallah düzelecek :dua:

Kıyamam sana rabbim şifa versin canım 🤲 Tahlilerin temiz olmasına birşey çıkmamasına çok sevindim . Geçmiş olsun tatlım ☺️

X