Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynı durumu yaşadım canım Kasım ayında. Bende de birşey çıkmadı. tiroidlerde sıkıntı çıktı. Ve bunun yapabileceği soylenildi. Yaza nasipse ameliyat olup kurtulacağım

Rabbim şifa versin canım

Cumartesi başlayayım diyorum kuzuu. Hem spor hem menü hem tartiyla gelecem inşallah .

gezegenfeza kaptanım açık hava mi çarptı gece boyu gelmemissin
Uyuduğunu bilsem içim yanmaz ama öyle tek parça uykular sana göre değil
Dün çok yoruldum
İşleri toparlayıp gece 12 ye doğru duşa girdim, normalde korkudan asla o saatlerde giremem, kapıyı açık bıraktım, kızım, minnoşumdan cesaret alıp girdim. Uyku gözümden akıyordu, kafada havluyla uyumuşum, tabi bölük pörçük, sabah çoraptan sonra yattım, 1 saat önce kalktım. Hala kendime gelemedim
Peşpeşe 3 terapi var bugün, eve gelir gelmez hazırlanıp kınaya gideceğim komşumla, sağolsun beni bekleyecek.
Bugün yine geç gelirim

Bir gün önce yazmıştımya canım, mangal yaptık
Haca çok güzeldi, çocuklar bahçeye çıktı, içeri girdi filan derken ev battı
Akşam kalanları biz hallettik, eşim fideleri, ağaçları suladı, oğlanlar bahçeyi temizledi, bende Veranda ve mutfağı, çok yedim, çok yoruldum, yatsam yine uyurum, vakit yok

tünaydın kızlar
Davul gibi şişmişim
Bugün de koşuşturmayla geçecek, neyseki masaj filan derken yorgunluğu atarım diye düşünüyorum. Akşam da kına var, salon da uzakta, geç gelirim
Kaldı son 2 gün, azami dikkat etmenizi temenni ediyorum

Oo alemlerin kadını maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…