Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet ya bahar geldi pikniğe mi gitsek derken şu an tekrar petekleri açtık yani çocukta var evde üşüyoruz..
Bizde petek hiç kapanmadı bebek olunca ya çok sinir bozucu. Regl hala olmadım kaptanım ama çok mu kilo aldım diye bir tartıldım eksi gördüm mutlu oldum inşallah cumartesiye korurum

Bizde petek hiç kapanmadı bebek olunca ya çok sinir bozucu. Regl hala olmadım kaptanım ama çok mu kilo aldım diye bir tartıldım eksi gördüm mutlu oldum inşallah cumartesiye korurum
Regl öncesi eksi görmek büyük başarı. Regl sonrası ödem de giderse o zaman çok güzel eksiler göreceksin demek bu 😍

Gunaydin🥰🌸 uyuyakalmisim, dün eliptik yapmadim ozledim hemen eliptige geciyorum🤓😻💃🏻
Günaydın canım 😘 iyi sporlar 💪
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın 😃
Gunaydin
Iyiki doğdumm :KK68: :KK68:
Günaydın canım nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun :KK68:
Günaydııın kızlar,
Soğuk ve yağmurlu havalar devam ediyor bi anda kışa döndük resmen. Napıyosunz bakalım herkes iyi mi bugün? Mavi kaptanımızı göremedim dün merak ettim @gezegenfeza ablam iyi misin ?
Günaydın kaptanım 😘
günaydın kızlar :KK60:
Günaydın canım 😘
doğum günün kutlu olsun canımm, bugün benim de doğum günüm, tesadüfe bak :KK60: :KK200:
Doğum günün kutlu olsun sağlıklı huzurlu nice mutlu yıllar dilerim :KK60:

Günaydın kızlar dun yine yoğunluktan hiç giremedim yatılı misafirim var herkesler iyidir umarım

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım

💐🌼

Dünkü menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri 1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Kahve yanı 1 kuru kayısı
1.hurma
Yarım elma
Akşam
1.kase çorba
Balık Salata
Şu 2 litre Spor yok
Vayy harika menü 😍
yok hiç abartmıyorsun, çok da doğru diyorsun, o gelmeyenlerden biri de benim çünkü ve çok da mahcubum aslında size karşı

çünkü tek bir mazeretim bile yok, çok kötü besleniyorum, o yüzden de yüzüm yok yanınıza uğramaya :KK43:
Gel canım hepimiz aynıyız. Birbirimize tutunmamiz lazım tut bizi düşersekte kalkarsak da birlikte
doğum günün kutlu olsun canımm, bugün benim de doğum günüm, tesadüfe bak :KK60: :KK200:
Canım günaydın sağlıklı mutlu yaşların olsun 😍
Hadi kendine yeni bir sen hediye et bugün başla♥️

Günaydın 😃

Günaydın kaptanım 😘

Günaydın canım 😘

Günaydın canım 🤩

Gel canım hepimiz aynıyız. Birbirimize tutunmamiz lazım tut bizi düşersekte kalkarsak da birlikte
niye bu kadar düştüm ben de anlamıyorum, olumsuzluklarımı yeme problemi olarak yansıtmamayı öğrenmiştim aslında ama bu ara azıcık öğrendiklerimi uygulamak konusunda sıkıntıdayım sanırım :KK23:

Canım günaydın sağlıklı mutlu yaşların olsun 😍
Hadi kendine yeni bir sen hediye et bugün başla♥️
günaydın bitanemm, çookkk teşekkür ederim :KK60::KK200:

geldim canımm geldimmm, kırk oldum artık, bundan sonra bayır aşağı gitmeye başlıyor vücut, ona engel olmak için kilomu dengede tutmam gerek :KK23::KK60:

İyi ki doğdun canım 🥰nice mutlu senelere inşallah sevdiklerinle ❤️

İyi ki doğduuun😻🌸🫶🏻 dogum günün kutlu olsun nice saglikli mutlu yeni yaşlara 🙏🏻❤️😘

İyi ki doğdun canım doğum günün kutlu olsun 🎂🎉🎈 💗

Günaydın kızlar dun yine yoğunluktan hiç giremedim yatılı misafirim var herkesler iyidir umarım

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım

💐🌼

Dünkü menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri 1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Kahve yanı 1 kuru kayısı
1.hurma
Yarım elma
Akşam
1.kase çorba
Balık Salata
Şu 2 litre Spor yok

Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle beraber nice mutlu sağlıklı yılların olsun :KK200: :KK60:

İyi ki dogduuuuuunnn sağlıklı mutlu yaşların olsun canım 😘

Aaa ne guzel dogumgunun kutlu olsun canim nice saglikli mutlu fit yillara :KK68:
Doğum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara 💐💗😇

Günaydın 😃

Günaydın kaptanım 😘

Günaydın canım 😘

Nice mutlu yıllara canım 🥰
Hepinize tek tek cok tesekkur ediyorum :KK36: kac yasinda olursak olalim cocuk gibi şen oluyoruz :KK36:

niye bu kadar düştüm ben de anlamıyorum, olumsuzluklarımı yeme problemi olarak yansıtmamayı öğrenmiştim aslında ama bu ara azıcık öğrendiklerimi uygulamak konusunda sıkıntıdayım sanırım :KK23:

günaydın bitanemm, çookkk teşekkür ederim :KK60::KK200:

geldim canımm geldimmm, kırk oldum artık, bundan sonra bayır aşağı gitmeye başlıyor vücut, ona engel olmak için kilomu dengede tutmam gerek :KK23::KK60:
evet çok haklısın 50 yaşa nasıl girdiğimiz çok önemliymiş sonrası için.. 40 ları görünce araştırmalar başladı :KK45:

X