Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptanım evet hava kötü İstanbul'da da kaç gündür hiç sevmem böyle havaları artık mayıs geldi yaz gelmeli

Günaydın kızlar dun yine yoğunluktan hiç giremedim yatılı misafirim var herkesler iyidir umarım
Gunaydin
Iyiki doğdumm
Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım

Dünkü menüm
Sabah
Haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri 1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Kahve yanı 1 kuru kayısı
1.hurma
Yarım elma
Akşam
1.kase çorba
Balık Salata
Şu 2 litre Spor yok

canımmmm
Nasilsinn? Bi ara Geldi gibi yaptin yine gittin bence fazla uzak kalma sarilalim birbirimize
Evet yaa duygu durum değişikliği gösteriyorum cokca tabaklarimi özenle hazırlamayı falan çok severim ama o heves bile gidiyor . Bide huzursuz bağırsak sendromu varmış bende sıfır glutensiz ve gaz yapacak yiyeceklerden uzak beslenmem lazım nasıl yapcam bilmiyorum

Geçmiş olsun canım iyileşmene çok sevindim bende bir araştırayıp gideyim Sağol

Ben hep kiloluydum
Bu kaçıncı diyet macerası
Diyet kitapları diyetisyen
Tüp mide ameliyatı
Hiçbirinde ideal hedefe ulaşamadım
Eveeettt
Bugün aklıma bu hinlik geldi. Sabah eşimi dürtüp sen bana böyle demiştin demek istedim de sabah sabah kavga cikarmayayim dedim

yok hiç abartmıyorsun, çok da doğru diyorsun, o gelmeyenlerden biri de benim çünkü ve çok da mahcubum aslında size karşı

çünkü tek bir mazeretim bile yok, çok kötü besleniyorum, o yüzden de yüzüm yok yanınıza uğramaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…