Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar

Hadi bi gelin de şenlensin buralar

Bugün diyetisyen günüm kuponu 400 gr la kaçırdım ama diyetisyenim gayet memnun yağdan ve biraz kastan gitmiş tartıdan gördüğüm kadarıyla ( kastan gitmesi iyi olmadı)
Yeni listemi heyecanla bekliyorum bir de bu hafta spor yapma dedi.

Kakaolu kek yiyebilirsin dedi 3 parmak kalınlığında kalktım hemen yaptım sıcak sıcak yedim valla

Güncel kaç çıktın canım? Bir de pp deki sen misin?

101.5 çıktım canım 101.1 istemişti çok az gidiyor bu hafta
Pp deki benim fotoğrafımın anime karaktere çevrilmiş hali
Çok iyi ya senin adına çok sevindim canım. Şurda 90 lar ligine ne kalmış önemli olan her hafta vermen bence bu çok güzel. Ayrıca resim de muhteşem maşallah çok güzel bi yüzün var

Merhabalar
Bugün çok yorgunum oturduğum yerde uyuyorum
Eşim çocukları aldı annesine gitti dinlen dedi (sabah iyi ki kavga cikarmamisim )
Bugün başımı sağa sola sallama egzersizi yapamadım
Ama günlerdir kaçan ipin ucunu tuttum bence
Menüm sabah muz smootie
Ara kahve
Öğlen 2 dal marul domatesli tam buğday tost 1 kase yoğurt
Ara lokum yedim o yüzden meyvem kaldı
Akşam 1 çay tabağı kadar balık yedim ama doymadım salata da yedim az. 1 de poğaça yedim. Üstüne sıcak Nescafe içtim. Sanırım tüm gün içinde en çok en son içtiğim kahveyi sevdim. Mens beni çok yoruyor
Yarın hem diyetim hem bedenim daha güzel olacak inşallah
gezegenfeza Cordelia

Son düzenleme:
Harika canım tebrik ederim 2 li hanelere az kalmış. Bugün geçmiş yaparken senin yazilarinada denk geldim. Şunun şurası 4 ay gibi bir geçmişimiz var ve nerelere geldik bak maşallah bize

Çok iyi ya senin adına çok sevindim canım. Şurda 90 lar ligine ne kalmış önemli olan her hafta vermen bence bu çok güzel. Ayrıca resim de muhteşem maşallah çok güzel bi yüzün var
İnşallah 90 ı göreyim 10 göbek atacağım
Teşekkür ederim

gezegenfeza Cordelia
Kızlar benim yarın yatılı misafirim gelecek kalabalık olacak buralara gelemeye bilirim pazartesiye kadar
Paylaşımlarını buraya yap canım
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…