Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1 yıldır kalbimde tekmeleme hissi var böyle tuhaf bir atım sonra bu atım geçmedi doktor doktor gezdim.
En son holter takıldı ordada bişey çıkmayınca dideral verdi bugün başladım ama dahada arttı ve iyi yapcgını sanmıştım şuan yataga bglandım ve saatlerdir aglıyorum
Geçmiş olsun canım 🙏

1.05.2024
1 bardak sirkeli su
Sabah 10:00
2 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
Yarım tb ekmeği ile tahin pekmez
Ödem atıcı çay
4 zeytin
1 dilim peynir

Ara öğün sade türk kahvesi
Akşam 18:00
2 tavuk şiş
3 kaşık karabuğday pilavı
2 kaşık zeytinyağlı kereviz

Spor yapamıyorum maalesef çocuktan dolayı
1.5 lt su içtim. Oğlan suluğumu gaspediyor 😂
Afiyet olsun 🥰

BUgunku menum
Yarim tava menemen
2 dilim ekmek
Ceyrek simit
2 3 catal tahin pekmez

Ogle
Tam bugday ekmeginden 3 parmak buyuklugunde peynirli sandvic

Aksam
2 tavuk but(kucuk)
2 tavuk kanat
2 tavuk eti(kucuk)
Biraz patates kizarrmasi

Bugun komple disardaydik o sebeple biraz diyet disina cikmis oldum

Normalde boyle olunca aksam salata yiyordum ama bu sefer yemek istemedi canim

01.05.2024
Sabah detoks suyu
Gold kahve
Kahvaltı 14.00 Yarım avakado, 10 zeytin, 3 tane yeni dünya, 2 dilim tandır ekmeği
Akşam piknikteydik🥴 6 tavuk kanat, lavaş 2 adet, köz salata 1 kase, 1 bardak kola
2.5 litre su
Yarın inşallah tamamen sağlıklı besleniyorum abartmadan😂

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Hangi şehirdesin bilmiyorum ama mesela İstanbul’da kalp hastanesi var daha derin tetkikler yapıp illaki bulurlar sebebini diye düşünüyorum. Senin teşhisini koyabilecek doktora ihtiyacın var doğru doktoru bulana kadar pes etme bence.
Bu gittiğim de profösördü araştırma hastanesi gerekli herşeyi yaptılar 😔

Kalp olduguna emin misin
Mide ile kalp birbirine karistirilabiliyor... Benim kalple mide arasinda surekli nabiz atmasi gibi bir his vardi hiperkinetik mide teshisi koydu doktor..(gastrit,ozafajit, reflü birde)bosken bile kasiliyormus o yuzden psikiyatriste git dedi... Bana tranko buskas yazmisti organ kaslarini gevsetici.. iyi gelmisti. Sonra psikiyatriye gittim iste prozac yazdi ama kullanmadim🥲iyiye gidiyorum ama toparlamış hissediyorum 🌸
Evet bazen midemde atıyor gibi hissediyorum canım nabız atmasından ziyade böylr vuruyor sert bir şekilde ama yazdığın şey benim için çok önemli oda olabilir

Evet bazen midemde atıyor gibi hissediyorum canım nabız atmasından ziyade böylr vuruyor sert bir şekilde ama yazdığın şey benim için çok önemli oda olabilir
Bebek var gibi hani ilk hareketlerini hissedersin ya öyle bir his oluyordu🙃
Ne oldugunu bilmemek çözüme ulasmamasi yoruyor... Senin de boyle bir seydir telaslanma

Ay sen gerçekmisin evet evet aynı şeyi yaşıyorum şuan peki nasıl teşhis konuldu neler yapıldı lütfen yardımcı olur musun
Gastroenterolojiye gittim muayene endoskopi yapildi iste teshis kronik gastrit/ozafajit grade b/reflü/hiperkinetik mide...
Bir sürü ilac bos mideye koruyucu ilac yemek sonrasi icilecek suruplar falan... ben kullanmadim onlari🙈 ilaca baglanmak istemiyorum. Psikiyatrist ve beslenme degisikligi icin diyetisyene yonlendirdi birde. Psikiyatriste gittim prozac yazdi onuda arastirdim kullanmaktan vazgectim... Beslebme degisikligine gittik yonlendirdigi diyetisyenle şükür iyi hissediyorum. Kilo vermeye yonelik dehil de mideyi tedaviye yonelik... Cok dipte hissediyordum hasta isteksiz aglamakli ne oluyor bana diye kafayi yedim ama şükür 2 haftadir toparlanmaya basladim🌸🙏🏻 cesitli videolar konusmalarda dinleyip meditasyon nefes egzersizi yapiyorum,vagus sinirimi calistirici egzersizler yapıyorum 🥰

gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan Cordelia Cordelia

29 Nisan

Menü
Kahvaltı (9)
Haşlanmış yumurta
Salata (domates, marul, kapya, salatalık, mor lahana)
Yeşil zeytin
2 dilim ekmek
Çay
1 elma

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Mantarlı tavuk sote
Yoğurt

Su: 2.5 litre
Adım: 10.416 Puan: 1041
IMG_6238.png

1 Mayıs

Menü
Kahvaltı (8)
Haşlanmış yumurta
Domates, salatalık, dere otu
Beyaz peynir
2 dilim ekmek
Çay
1 şeftali

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Kıymalı fasülye
Salata
Ayran

Su: 2.5 litre
Adım: 9215 Puan: 921
IMG_6239.png

Diyetisyen bende çok etkili oldu ama kaç gündür diyet listeme uymuyorum çok yemesem de farklı yiyorum liste olayından sıkıldım ki çok esnek bir listem var. Napacağımı şaşırdım kendimi yemeğe veresim çok var sanki çözecek gibi 🙄ben senin diyetisyenle kendine geleceğini düşünüyorum sen isteyince çok güzel kilolar veriyorsun kısa sürede
Sanırım dediğin gibi yeni bir diyetisyenle devam etsemmi bilemedim 🙄
Ayy aklıma ne geldi şimdi 🤪
Sabah sabah dur bı ara geçmiş yapayım beni gazlar belki 😅
@Minicikfzt
Mthn83 Mthn83
Lavinia_98 Lavinia_98
Kızlar bence regl öncesi iştah artması bu ve duygu durumunu da etkiliyor malesef. Kendinizle çok savaşmadan bir iki öğün izin verin istediğiniz bikaç şeyi yiyin zaten ertesi gün hemen bi çeki düzen vereyim ipin ucunu kaçırmayayım duygusu geliyor insana. Artık kabak detoksuyla mı devam edersiniz hurma diyeti mi orası size kalmış ama bi şekilde telafi edersiniz size güveniyorum 💕
Bir de şunu hep tekrar edin bu “geçici bi durum” siz hala hedefe doğru yürüyorsunuz bu durumlar geçici ve yolunuzdan kaydıramaz 🥰🥰
Hiç benden izin istemiyor hep kendi kafasına göre 😂
Ama yok gelen geldi sanırım daha iyi olurum 😍
Yeni katılımcı alınıyor mu acaba gruba☺️
Alınmaz mı taze kan hep iyidir. Geç vakit gelmişsin fark etmemisiz 😍
İlk sayfada kurallar ve tanıtım formu var. Kopyalayıp bize kendini tanitirsan ve tartı üstüne ilistirdigin ufak bı kağıtla(nick ve tarih olan) bize tartı fotosu atarsan seviniriz 😍
Hoşgeldin 😍
Sayfa sahibi yıllık izine gitti. Şimdilik biz ilgileniyoruz grup olarak.
Tamam canim inşallah🥰😘
Kaybolma gel ♥️
Dünkü menün nerede bacım 🙄

Eğer bir değişiklik olmazsa bugün
Sabah muzlu smoote
Öğlen tost
Arada 1 meyve
Akşam et türü bişey
Gece 1 kase yoğurt. Bugün sporum var ama mens halimle gitmek istiyormuyum bilmiyorum ve bu 3 olacak gitmesem 🙄
Hava kapalı ama güzel bir gün olsun inşallah ♥️

X