Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim de ikiz ogullarim var . Benimkiler büyüdüler şükür :rapci:abileri 2.5 yas buyuk .kucuklukleri zordu o donemde kafayi siyirdim daha da toplamadim bence😁 13 yas simdi Lgs haxirligi ile ugrasiyoruz . Bence en zor yillari en kucuk yillari büyüdükçe daha kolay . Gerci gecen yil biri ile cok ugrastim , bu yil da ders çalışsınlar diye uğraşıyorum da ikizlik bakimindan kucukken daha zor diyebilirim
Masallah topikte ikiz baya varmış 🤣🤣
Ayy ikiz kızlara bayılıyorum cici cici giyiniyorlar mest oluyorum 🥰 maşalllah Allah bağışlasın🙏

Nasıl da vefalı yirim seni 😘💙

Anammm nergisim çok geçmiş olsun :KK43: 🙏

Allah bağışlasın canım maşallah. Benim kızım da lgs ye hazırlanıyor şimdi kursa bıraktım geldim 😊
Onları süslerken bende bayılıyorum valla cnm 🌸🤩

Geçen cumartesi 50.75
Bu cumartesi 49.50
-1.25
Kaptanım istersen hazırlıkta da kalabilirim kilo alırım diye tahmin ediyorum ameliyat sonrası ama işte aktif olamayabilirim LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Gelin olmuş gidiyorsun sana vedaa ediyorum sitarecigimm🫣😋🏆 bu kupa kendime ama galibiyet kupası da alabilirsem ne mutlu bana😅
Anamm gidiypr çiçeğim süpersin kızzz valla helal olsun:rolleyes::KK6::KK36::KK75: sen nurovice kanma ay ne 48 i bayılazaamm yağın yok alooo yagın :KK53:
Vay azimli gördüm simdi ben bi kaptan olayim da alayim seni :halay:
Ooo benim kaktüsüme bak nasıl da iddialı yerim seni 🥰💙
Bu aralar yatarken veya yere çömeldi isembya da oturuyorsam ayağa kalktığımda gözüm kararıp başım dönüyor neden acaba annem kiloma bağlayıp kızıyor ama başka bişey olabilir mi tansiyon oynuyor belliki🤔
Yağsızlıktan :confused:
Güno🙏🏻☀️♥️🌸
Geçen cumartesi: 94.1
Bugün 92.6kg
Fark: -1.500gr
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Harika eksi tebrik ederim canım 🥳
Kilo bildirimi yapacağım canım. Y yosunlupapatya Yürüyerek gidip yürüyerek geleceğim. Çok acıkırım. Şimdi kahvaltı yapacağım az önce tartıldım.
Geçen cumartesi70.85
Bugün 69.50
Fark: 1350 gram
Y yosunlupapatya LenaG LenaG @Jou
Ayyy 70 lere veda partisi :rapci:tebrik ederim canım benim 🥳🥳🥳

Resim atamıyorum uygulamada sorun mu var acaba yazılı göndereyim ara sıra denerim yine bakalım

Geçen hafta 66.9
Bu hafta 66.6
Eksi 300
Vücudumda siklasma var ölçülerim de eksilme var ama tartıya yansımıyor şu 65 e giremedim bir turlu
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Salıya göre artı di mi canım tebrik ederim her eksi candır bizim için 🥳

Tebrik ederim 69 gorunmus:KK200::KK200: :KK9:
Öyle canım. Çok şükür.
Süpersin canım tebrik ediyorum azmine gücünü ve tabiiki metabolizma na👏👏👏👏

Canım yeşil çay ne kadar içiyorsun bilmiyorum onlarda düşürüyor tansiyon dur bence öyle olduğunda bi ölç takip et kendini yada tuzsuz mineral siz kalmissindir

Kocaman alkış sanada 👏👏🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️ tebrikler

Tebrikler byy byy 70 ler olmuş 👏👏👏👏
Güle güle diyelim.
Anamm gidiypr çiçeğim süpersin kızzz valla helal olsun:rolleyes::KK6::KK36::KK75: sen nurovice kanma ay ne 48 i bayılazaamm yağın yok alooo yagın :KK53:

Ooo benim kaktüsüme bak nasıl da iddialı yerim seni 🥰💙

Yağsızlıktan :confused:

Harika eksi tebrik ederim canım 🥳

Ayyy 70 lere veda partisi :rapci:tebrik ederim canım benim 🥳🥳🥳
Hedefi görmeden parti yapmak yasak .

Süpersin canım tebrik ediyorum azmine gücünü ve tabiiki metabolizma na👏👏👏👏

Canım yeşil çay ne kadar içiyorsun bilmiyorum onlarda düşürüyor tansiyon dur bence öyle olduğunda bi ölç takip et kendini yada tuzsuz mineral siz kalmissindir

Kocaman alkış sanada 👏👏🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️ tebrikler

Tebrikler byy byy 70 ler olmuş 👏👏👏👏
Saolasin canım çiçek de yazmış soda içmeyi deniyecegim tuz kullanıyorum çünkü mineral eksikliği olabilir

Salıya göre artı di mi canım tebrik ederim her eksi candır bizim için 🥳
Evet canım aynen öyle çok sıkıldım artık metabolizma ile bir türlü anlaşamıyoruz inat
Benim de birkaç sabahtır uyanırken bacağıma kramp giriyor 🤔
Benimde oluyordu doktor hergün 1 soda iç dedi ve kesildi gercekten resmen bagirtiyordu

Salı günü
70.8
Bugün 67.6
-3.2
🧿😁 Şükür Ler olsun
LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG_20240921_100208.jpg
    IMG_20240921_100208.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_2024-09-21-10-08-13-706_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2024-09-21-10-08-13-706_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 3
Onada magnezyum eksikliği diyorlar canım magnezyum mu alsan eczaneden
Dun Sitare55 Sitare55 tatli istegi vs diyince magnezyum eksikligi geldi aklima. D vit ve magnezyum eksikliği aynı zamanda tatlı isteği de yapıyor ve tatlı Yedikçe magnezyum seviyesi iyice düşüyor Çünkü şekerin yakilmasi icin magnezyum kullanıliyor. Kramp da varsa zaten magnezyum eksik demektir. Ben magnezyum takviyesi aliyorum cok iyi bagirsak da calistiriyor

Resim atamıyorum uygulamada sorun mu var acaba yazılı göndereyim ara sıra denerim yine bakalım

Geçen hafta 66.9
Bu hafta 66.6
Eksi 300
Vücudumda siklasma var ölçülerim de eksilme var ama tartıya yansımıyor şu 65 e giremedim bir turlu
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Tebrik ederim canım benim 🤩

X