Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar bugünkü menüm
Sabah 2 tane fellas
Kahvaltı çok geç oldu eşim nedeniyle 2 yumurtadan menemen yarim gevrek bir kaşık lor peyniri bir dilim hindi Füme
Akşam balık salata
Spor 5500 adım 550 puan
Cordelia Elhan Mthn83
Çok yoğun ve belirsizliklerle dolu bir gün geçirdim tayin için başvuruda bulundum bana şans dileyin umarım hayırlısı olur

Ben çok uzun temizlik yaparsam 2 3 saat o gün pek spor yapmıyorum valla günlük temizlikte yapabiliyorum bazen temizlik diye spor puanı yazasım geliyo
Bence temizlik spordan daha çok kalori yaktiriyor. Ben daha çok yoruluyorum. Bütün evin perdelerini as kollar nasıl zayıflıyor

sırf günaha girmemek için spor yapmıyorum ben de
Canım
Diş çekimi ile grip aynı ana denk gelmiş olabilir emin değilim kaptanım. Bağışıklık düşük olduğu anda ortaya çıktı diye düşünüyorum. Dinleniyorum, enerjim yok.
Canım geçmiş olsun. Ben yarın uygunum inşallah yardımim olur listeye
Eksiğim olursa Cordelia gözlemci gelir bana diye düşünüyorum
Merhabalar nasılsınız

Pek gelemedim arada girip sizi okudum fakat yazamadım. 23 Nisan akşamından beri tansiyonum yüksek bu sabah daha iyiyim
Canısı çok geçmiş olsun
Yapıyorum şimdi canım
Canım bence yeşil sebze ile yapılan herşeyi kabak ile değiştirebilirsin.
Yapamadım adfg mercimeği çok haşlamışım ahhaha
Soğan ve kabağı sotele. Mercimeği kat. Baharatla harika yemek olur
Pratik ol cicegim hemen vazgeçme

Ayrı ayrı yedim canım salçalayıp yemeğe çevirdim, kabak sote de güzeldi canım kabak. Ay verelim şu kiloları. Sen hastane işini naptın

Eveeeetttt
Yarın kilo bildirimi yaparken kurban hedefim diye belirtin altına parantez içinde kızlar
Tabii beni etiket yapmayı unutmayın
15.06.24 hem tartı günü hem bayram arefesi. O yüzden yaklaşık 1.5 ay var. Hedefinizi ona göre belirleyin başarılar

Ayrı ayrı yedim canım salçalayıp yemeğe çevirdim, kabak sote de güzeldi canım kabak. Ay verelim şu kiloları. Sen hastane işini naptın
İlaca devam dedi. Nodülleri takip edeceğiz dedi. Bakalım.
Bu ay kadın hastalıkları ile ilgili sıkıntılı bir aymış. Bide ketem e gidip 40 yaş kontrolüne gireyim diyorum

İyi aksamlarne cabuk Cuma oldu

26 Nisan Cuma Menüm

10:15
Fındık badem yesilcay

13:10
4yk yogurt icinde 1 tk keten tohumu,1 tk chia,2 yk yulaf ezmesi
Ustunde 2 yk karadut

15:40
3 ceviz
2 kuru erik
Yesilcay

Akşam 18:00

Semizotu, maydanoz,salatalik
2 parmak süzme peynir
3-4 cilek
5 yk nohut

3 lt su ictim
Sabahtan 10 bin adım vardi ama yine çıktım sindirim destegi icin

Dönünce 2 yk kabak çekirdeği yiyecegim

Çok güzel görünüyor yine afiyet olsun

Afiyet olsun canim super menu

Gecmis olsun canim dikkat et kendine.

İyi akşamlar
26.04.2024 Cuma

Sabah 09:00 1 mısır patlağı üzeri 20 gr süzük peynir,2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:00 1 yumurta ve 2 dilim piliç fümeden omlet,6 zeytin,1 yemek kaşığı ajvar sürülmüş 1 dilim tbe,45 dr süzük peynir,şekersiz çay

Ara 15:30 4 tane mercimek köftesi,2 kupa kafeinsiz filtre kahve

Akşam 19:30 10 yk fırın sebze,3 yk yoğurt,2 yk tavuk kıyma kavurma

2.5 lt su
11500 adım

Elhan Mthn83 Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…