Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel bir haber gözün aydin

Huysuzluk etmen gayet doğal iyice nazlan vallahi kolay değil fırsat da bu firsat😃😘

Ayyy keşke bende onu yapabilsem hergün sabit tartiliyorum dur ben tartıyı kaldırayım ortadan

😕 Bende ayca kayadan duymuştum domatesde bile şeker var ölçülü yemek diye herkes farklı farklı söylüyor

Afiyetler olsun canım

Süper çok güzel tebrikler canım
Teşekkür ederim canım 🥰

Tesekkur ederim canim cok incesin 💗
Yapan kisinin iyi olmasi gerekiyormus simdilik askiya aliyim bakalim
Ya ben bu tür şeylerle ilgili hep ünlüler niye yaptırıp hepsi fit olmuyor derim. Kan dolaşimı için evde kuru fırçalama denesen

74FRIDA 74FRIDA canım geçmiş olsun. :KK60:Tez zamanda tansiyonunun normale dönmesini dilerim. :dua::KK200:
Tansiyonum bu sabah itibari daha iyi sayılır yinde tam normal olmuyor tabiii 🙄
Benim hafif yükselse hissediyordum ama vücutta alışıyor bir süre sonra
Daha iyiyim sağ olasın sen de bir şey yapma dinlen olur mu :KK60:
Dinleniyorum sağol 😘

Biraz bahçeye ekilecekler vardı. Eşime yarına kalsın dedim bugün yemek ayarlasam yeter sankii

Kız hem ev işi yapıp hem nasıl spor yapıyorsunuz canım çıktı valla 😰 Daha yemek yapacağım off bittim yaa 🥴
Bende yapamıyorum geçtiğimiz hafta 3 gün yürüyüş hedefim vardı tansiyon dengesizliğim oldu kaldı

Bir ara 3 gün yürüyüş yapıp bir gün ara veriyordum o günde dinleniyordum. benim evde büyük işi çok, sonra bir baktım ev aldı başını gidiyor zor toparladım 🤷🏻‍♀️

2 gündür menü paylasmiyorum uunutmusum hastane vize işlemleri derken 🤭😞 koşuşturma içinde birşey yemiyorum gerçi de. 🤭
Menü.
Sabah 1galeta
1 haşlanmış yumurta
Salatalık domates peynir

Ara: kahve

Akşam 17.00
2kasik pirinç pilavı
2 kaşık kıymalı patlıcan
Cacık. (Dün ile aynı(

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

gezegenfeza gezegenfeza geleceğim yer değişti abla saarbrücken diye biyere geliyorum acaba nasıl biyer

X